_1CH5583_RZ_350dpi

Rinkis patogumą

rinkis Audi Lizingą

Audi Lizingas – tai specialus lizingo pasiūlymas, parengiamas individualiai kiekvienam klientui. Mes atliksime visus formalumus, susijusius su dokumentais, taip taupydami Jūsų laiką, o Jūs galėsite pasirinkti lizingo sąlygas ir netrukus išvykti namo su savo naujuoju Audi.

Finansinis lizingas:

tai lizingo (išperkamosios nuomos) sandoris, kuris pasirenkamas, jei numatomas ilgalaikis automobilio naudojimas. Sumokėjus visą lizingo sutartyje numatytą kainą, automobilis pereina lizingo gavėjo nuosavybėn.

Finansinis lizingas su likutine verte:

tai lizingo (išperkamosios nuomos) sandoris. Finansinio lizingo su likutine verte atveju per lizingo terminą Lizingo gavėjas padengia dalį lizingo sutartyje nurodytos automobilio kainos, o likusi automobilio kainos dalis paliekama sumokėti kartu su paskutine įmoka.

Veiklos nuoma:

tai paslauga teikiama veiklos nuomos sutarties pagrindu, pagal kurią nuomotojas suteikia nuomininkui, sutartyje numatytomis sąlygomis, naudotis ir valdyti nuomotojui nuosavybės teise priklausantį Turtą, neviršijant 5 metų, kuris sutarčiai pasibaigus lieka nuomotojo nuosavybe.

Audi Lizingo paslaugą finansuoja AB DNB lizingas.