Naujuosius metus Audi pradės pristatydami naują Q šeimos modelį

Naujuosius metus Vokietijos automobilių gamintojas Audi žada pažymėti išties įspūdingai – sausį vyksiančioje Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje (NAIAS) bus pirmą kartą pristatyta naujojo Audi Q8 koncepcija ir demonstracinis modelis.

Atskleidžiama, kad naujasis SUV modelis pasižymės šiam segmentui būdingu erdvumu, o jo stilius bus artimas kupė modeliams. Tai bus didžiausias (kol kas dar tik demonstracinis) Audi asortimento SUV, kurio pagrindu pagamintas serijinis modelis netolimoje ateityje mes iššūkį didiesiems konkurentų SUV su galinės dalies link žemėjančiu kupė bruožų turinčiu kėbulu.

 „Naujasis Audi Q8 ateityje taps visos Q šeimynos flagmanu, kurio dizainas reprezentuoja neprilygstamą komforto ir veržlumo derinį“,– kalbėjo Audi vyr. dizaineris Markas Lichtė pabrėždamas, kad didžiausiu iššūkiu visgi tapo sukurti tiek priekyje, tiek gale sėdintiems keleiviams vienodai erdvų saloną. Ypač – kai staiga žemėja stogo linija.

 Q8 koncepcinio modelio priekinė dalis iš tiesų traukia akį. Aštuonkampės Singleframe stiliaus radiatoriaus grotelės daug platesnės, nei bet kurio šiuo metu gaminamo Audi modelio. Jos suprojektuotos su gana stipriu atsikišimu į priekį ir formuoja šiuo metu madingą trimatį priekinės dalies kontūrą.

 Daugybė naujojo modelio dizaino elementų itin primena legendinį sportinį kupė Audi Ur-quattro. Tarp tokių elementų – labai plokščios ir plačios galinio lango kolonos bei išraiškingos, apačioje išplatintos sparnų arkos.  Teisingai parinktos proporcijos leidžia vienodai suteikti dėmesį priekiniams ir galiniams ratams taip, kaip tai būdinga quattro modeliams.

Atgal