quattro®

Geriausias sukibimas su kelio danga

Daugiau vairavimo malonumo

30 metų quattro® – tai 30 metų vadovavimosi šūkiu „Vorsprung durch Technik“. Pradedant legendiniu Ur-quattro bei daugybe sėkmingu lenktyninių modifikacijų ir baigiant paskutiniais quattro® sistemos variantais su tarpašiniu diferencialu, aprūpintu karūniniais krumpliaračiais, ir sukimo momento perskirstymo funkcija bei su sportiniu diferencialu, visų ratų pavara quattro® yra tikroji nugalėtoja ir nuolat tobulinama, siekiant tęsti sėkmės istoriją.

Audi bendrovė yra vedantysis aukščiausios klasės automobilių su visų ratų pavara gamintojas pasaulyje. „quattro“ pavadinimas prideda važiavimui dinamiškumo bei padeda laikytis geriausios judėjimo trajektorijos. Tai neginčijamas argumentas pardavime, kuris įtikina didžiulį žmonių skaičių visame pasaulyje. Nuo 1980 metų iki 2009 metų pabaigos Audi bendrovė pagamino maždaug 3,3 milijono automobilių su quattro® pavara. Dabar markės modelių linija apima 120 modifikacijų su visų ratų pavaros sistema.

2010 metais pagal „Auto Bild Allrad“ žurnalo* skaitytojų apklausos rezultatus dviem markės modeliams buvo suteiktas vardas „Metų automobilis su visų ratų pavara“. Jais tapo Audi A4 quattro ir Audi A8 quattro. Audi automobiliai nusipelno šio prestižinio apdovanojimo jau penktą kartą iš eilės – aiškus įrodymas, kad šiandien quattro® technologija yra dar patikimesnė ir tobulesnė.

* „Auto Bild Allrad“ žurnalas, 2010 m. liepa, psl. Nr. 42.