Audi Digitaler Serviceplan

Skaidrus, visapusiškas, apsaugotas

Skaitmeninis serviso planas

Pačio aukščiausio lygio visapusiškas paslaugų planas, įskaitant įprastą priežiūrą, kompetetingą servisą ir patikimą dokumentaciją. Be to jūs galėsite tiksliai žinoti, kokie darbai ir kada atlikti jūsų Audi automobiliui. Būtent tam Audi ir sukūrė Skaitmeninį serviso planą (Digital Service Schedule).

Skaitmeninis serviso planas visiems naujiems Audi automobiliams atstoja klasikinę knygos formato informaciją. Tai reiškia, kad ateityje jūsų Audi partneris visą informaciją apie apsilankymus ir automobilio priežiūrą servise laikys skaitmeninėje formoje. Visa tai atliekama chronologiškai ir netgi tęsiama pasikeitus automobilio šeimininkui – per visą automobilio eksploatavimo laikotarpį.
Kaip klientas jūs gaunate išsamią spausdintinę visų atliktų servisuose darbų santrauką. Papildomai šiame spaudinyje laikoma ir specifinė informacija, pavyzdžiui, apie Audi automobilio pratęstąją garantiją. Servisų santraukoms laikyti pateikiamas praktiškas aplankas.

Nauda jums

• Skaitmeninis serviso planas suteikia patikimą ir visapusišką dokumentaciją apie visus jūsų automobiliui atliktus darbus.
• Net jei jūsų spausdintinė informacija prarandama ar supurvinama, jūsų Audi partneris bet kuriuo metu gali paprasčiausiai atspausdinti naują serviso santrauką. Neprarandama jokia informacija apie serviso istoriją.
• Išspausdinta serviso santrauka turi specialų saugumo kodą. Dėl skaitmeninio informacijos laikymo būdo jos neįmanoma virtualiai sufalsifikuoti. Taip padidinama apsauga nuo galimybės manipuliuoti informacija.
• Išsami, patikrinta serviso istorija padeda užtikrinti stabilią išliekamąją vertę ir ramesne sąžine pirkti naudotą automobilį.
• Tampa lengviau pakeisti Audi partnerį ar prižiūrėti automobilį išvykus į užsienį.


Audi visiems naujiems šios markės modeliams palaipsniui pristato Skaitmeninį serviso planą nuo 2012 metų lapkričio mėnesio. Kitiems automobiliams šios permainos neturės įtakos.