A1 Sportback > A1 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
 Der neue A1 Sportback
A1 Sportback

Erdvus, sportiškas, emocingas.
Naujasis Audi A1 Sportback.

Naujasis Audi A1 Sportback iš naujo apibrėžia kompaktiškų automobilių segmentą. Jo įspūdingas, vyriškas dizainas su sportinio "Ur-quattro" genais charakterizuoja antrąją sėkmingų kompaktiškų automobilių kartą. Interjeras su savo emocingu individualizuojamu dizainu yra atitinkamai sufokusuotas į vairuotoją. "Sportiškiausias interjeras kompaktiškų automobilių klasėje" - toks buvo nubrėžtas tikslas. Su savo informacijos ir pramogų sistemomis bei asistavimo vairuotojui sistemomis, kurios yra vienodo lygio su aukščiausios klasės automobiliais, A1 Sportback yra tvirtai sujungtas tinklu su skaitmeniniu pasauliu.

Padarykite jį Jūsų nuosavu.
Naujasis A1 Sportback tiekiamas dešimties spalvų, kurios įspūdingai išreiškia dizaino kalbą. Kompaktiško modelio stogas gali būti pasirinktinai tiekiamas kontrastinės spalvos nuo priekinių statramsčių iki aptako ant stogo krašto. Išorinių veidrodžių korpusai, šoniniai priekinio aptako kraštai ir slenksčiai taip pat tiekiami kontrastinės spalvos.
Daugiau apie komplektacijos linijas

Eksterjeras - įspūdingas ir vyriškas.

Charakteringoje priekinėje dalyje dominuoja plačios, žemai įrengtos "Singleframe" radiatoriaus grotelės ir pažymėtos šoninės oro įleidimo angos. Žemiau variklio skyriaus dangčio yra trys siauros prapjovos - "Sport quattro", markės ralio simbolio garbei. Išraiškinga pasirinktinių šviesos diodų priekinių žibintų dienos važiavimo šviesų grafika primena dinamines sparnų formas iš buriavimo sporto, žinomų, kaip povandeniniai sparnai. Žemas, koncentruotas žvilgsnis derinyje su mažais rombo formos segmentais viršutinėje priekinių žibintų dalyje užtikrina sportinę išvaizdą.

Front

Visiškai prijungtas prie tinklo.
Žavintis 3D garsas.

Naujasis Audi A1 Sportback parengtas skaitmeninei ateičiai. Net bazinė versija tiekiama su visiškai skaitmeniniu prietaisu skydeliu su aukštos raiškos 10,25 colio ekranu ir daugiafunkciu vairu bazinėje komplektacijoje. Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis su praplėsta funkcine apimtimi pateikia tiesioginiame vairuotojo matymo lauke įvairią visapusišką informaciją, pvz., animuotus navigacijos žemėlapius ir kai kurių asistavimo vairuotojui sistemų grafiką. Audi išmaniojo telefono sąsaja užtikrina Jums puikų nuolatinį ryšį naujajame A1 Sportback. Ji integruoja išmaniuosius telefonus su "iOS" ir "Android" operacinėmis sistemomis, naudodama "Apple CarPlay" bei "Android Auto" technologijas. Muzikos ir geros akustikos gerbėjai apsidžiaugs, aptikę skaitmeninio radijo transliacijos imtuvą, Audi garso sistemą bei aukščiausios klasės "Bang & Olufsen" garso sistemą.

Bedienkonzept
Daugiau apie informaciją ir pramogas

Pakaba - sportiškai subalansuotas suderinimas

Naujojo Audi A1 Sportback ašių konstrukcija užtikrina manevringą valdomumą ir sportiško, subalansuoto važiavimo potyrį. Be bazinės pakabos, pasirinktinai tiekiama standesnė sportinė pakaba. Dinamikos paketai, individualiai sukonfigūruoti kiekvienai variklio versijai, sudaro įrangos parinktis ir suteikia A1 Sportback dar sportiškesnių savybių. Naujojo A1 Sportback stabdžiai gali būti tiksliai dozuojami ir užtikrina standų, jautrų pedalo atsaką. Pasirinktinis įkalnės asistentas padidina saugumą įkalnėse ir nuokalnėse, užkrisdamas kelią automobilio nuriedėjimui jam sustojus. Ratlankiai tiekiami nuo 15 iki 18 colių dydžių. Naujasis A1 Sportback nurieda nuo konvejerio su pasirinktine "Audi drive select" dinamiško valdymo sistema. Naudodamas ją vairuotojas gali rinktis iš keturių režimų, kurie daro įtaką važiavimo charakteristikoms: "auto", "dynamic", "efficiency" ir "individual".

A1 Sportback
Sicherheit

Asistavimo vairuotojui sistemos: pirmiausia saugumas.

Audi A1 Sportback asistavimo vairuotojui sistemos atėjo iš aukščiausios klasės automobilių: jos išlaiko kompaktišką automobilį tinkamu atstumo nuo priekyje važiuojančio automobilio, supaprastina vairuotojui užduotį išlaikyti automobilį eismo juostoje ir padeda statant automobilį. Bazinėje įrangoje tiekiama įspėjimo dėl išvažiavimo iš eismo juostos sistema padeda vairuotojui išlaikyti automobilį eismo juostoje, kai važiuojama didesniu nei 65 km/h (40,4 mph) greičiu. Adaptyvus greičio asistentas išlaiko Audi A1 Sportback saugiu atstumu nuo priekyje važiuojančio automobilio, o priekinė "Audi pre sense" sistema atpažįsta kritines situacijas prieš automobilį, dalyvaujant kitiems transporto priemonėms, kelią kertantiems pėstiesiems ar dviratininkams. Su naująja parkavimo asistento sistemos versija A1 Sportback taip pat galima parkuoti priekiu į stataus parkavimo vietas, jeigu reikia, atliekant kelis manevrus. Sistema taip pat perima išvažiavimą iš lygiagretaus parkavimo vietų.

Daugiau erdvės ir komforto.

Naujasis A1 Sportback yra daug erdvesnis, didindamas komfortą vairuotojui, priekiniam keleiviui bei keleiviams gale. Ženkliai padidėjo A1 Sportback ilgis - su papildomais 56 milimetrais (2,2 in) jis dabar lygus 4,03 metro (13,2 ft). Tuo pačiu metu 1,74 metro (5,7 ft) plotis išliko beveik nepakitęs. Naujosios kartos modelis yra tik 1,41 metro (4,6 ft) aukščio, o su antena - 1,43 metro (4,7 ft). Bagažo skyriaus talpa padidėjo 65 litrais (2,3 cu ft). Normalios būsenos talpa yra 335 litrai (11,8 cu ft), su nulenktomis žemyn galinėmis sėdynėmis ji padidėja iki 1090 litrų (38,5 cu ft). Pakrovimo slenkstis yra patogiame 67 centimetrų (2,2 ft) aukštyje.

A1 Sportback Raumangebot