A3 Limousine > A3 > Pradžia

A3 Limousine

Attraction 1.4 TFSI 6-Gang
25.840,00 EUR

 • Basic price
  25.150,00 EUR
 • Optional equipment
  690,00 EUR
 • Price
  25.840,00 EUR

Kvapą gniaužiantis žavesys. Audi A3 Limousine.

Audi A3 Limousine – tarsi naujai atgimęs automobilis, turintis ir kupė charakterio, ir elegantiško sedano žavesio. Žemas, grakštus stogas pasižymi natūraliu dinamiškumu, o masyvūs ir platūs sedano paviršiai parodo jo patikimumą. Galingi, platėjantys sparnai su ryškiomis ratų arkomis tarsi įrėmina ratus, kurie gali būti ir iki 19 colių dydžio. Vienas išskirtinių sedano privalumų – "Audi virtual cockpit" elektroninis rodmenų skydas, dabar esantis ir kompaktiškos klasės automobilių komplektacijoje. Atraskite pažangą daugybėje aspektų.

 • 563x317_AA3_L_161002.jpg
  Atraskite naujoves visuose aspektuose.

  Nuotraukų ir video.

  Daugiau
Įrangos paketai

Pritaikykite Audi A3 Limousine asmeniniams poreikiams pasitelkdami įvairius įrangos paketus. Galite rinktis automobilio sportiškumą pabrėžiančius elementus arba pagyvinti įprastą dizainą plačia spalvų gama. Kad ir kokie bebūtų jūsų prioritetai, naujas Audi A3 Limousine įrangos paketų rinkinys – puiki priemonė jų įgyvendinimui.

S line sportinis paketas

Atskleiskite A3 Limousine sportišką prigimtį su S line paketu. Pabrėžkite kėbulo linijų dinamiškumą, suteikite salonui lenktyninio automobilio bruožų. Savo Audi galite paversti tikru atletu, pavyzdžiui, pasirinkdami S line stogo aerodinaminį sparną arba apšviestus durelių slenksčius su "S" emblemomis.