A3 Sportback e-tron > Pradžia

A3 Sportback e-tron

Jūsų A3 Sportback e-tron
Attraction 1.4 TFSI e-tron S tronic
37.900,00 EUR

  • Basic price
    37.900,00 EUR
  • Optional equipment
    0,00 EUR
  • Price
    37.900,00 EUR

Keičia pasaulį, bet ne kasdieninį gyvenimą

Mobilumui kyla daug iššūkių. Audi jiems turi atsaką - Audi A3 Sportback e-tron. Šis modelis - premium klasės įkraunamas hibridas, pritaikytas kasdienėms kelionėms. Jo pavaros mechanizmas apjungia elektros motoro jėgą ir benzininio variklio privalumus. Galingas 4 cilindrų variklis ir galimybė važinėti naudojant elektros energiją - ilgų nuotolių garantas. Iššūkis priimtas!

e-tron

A3 Sportback e-tron įdiegta akumuliatoriaus įkrovimo sistema yra tokia pat pažangi, kaip ir pats automobilis. Įkrovimo jungtis paslėpta radiatoriaus grotelėse už Audi emblemos žiedų. Prijungus prie pramoninio elektros lizdo ar viešosios įkrovimo stotelės, akumuliatorius įkraunamas maždaug per 2,5 val. Iš buitinio elektros lizdo akumuliatorius įkraunamas per kiek trumpiau nei 4 val.

Kodėl verta vairuoti e-tron?

Elektrinis mobilumas puikiai tenkina kasdieninius važiavimo poreikius. A3 Sportback e-tron įkraunamas hibridas teikia visus įprasto automobilio ir elektromobilio privalumus: aukštą energinį efektyvumą, nulinę aplinkos taršą važiuojant vien tik elektra, dinamiško sportinio vairavimo galimybes, ilgus važiavimo nuotolius ir daug įkrovimo variantų. A3 Sportback e-tron – puikus automobilis kiekvienai dienai.

00:00 | 00:00