Įranga > A4 allroad quattro > A4 > Pradžia

Jūsų A4 allroad quattro

  • 1400x438_AA4_D_161007.jpg
1400x438_AA4_D_161007.jpg

2.0 TDI quattro 6-Gang
40.090,00 EUR

  • Basic price
    39.200,00 EUR
  • Optional equipment
    890,00 EUR
  • Price
    40.090,00 EUR

Aukščiausios klasės įranga. Tikrasis erdvės pojūtis.

Atsisėskite ir giliai įkvėpkite. A4 allroad quattro interjero architektūra savo nuosekliu horizontaliu išdėstymu akcentuoja lengvumą ir erdvumą. Žemas prietaisų panelis ir ištisinė ventiliacinių angų juosta pratęsia šį principą. Aukštos kokybės sėdynių ir apdailos medžiagos suteikia būtiną komfortą.

Pasirinktinė įranga Pagal pageidavimą Audi tiekia interjero apšvietimo paketą su 30 skirtingų atspalvių aplinką sudarančiu apšvietimu. Didelis spalvų bei aukštos kokybės medžiagų sėdynėms ir apdailai pasirinkimas charakterizuoja A4 seriją. Pažangaus vairuotojo skyriaus centras yra naujoji MMI valdymo koncepcija su pasukamaisiais ir paspaudžiamaisiais valdymo elementais, įskaitant „MMI touch“, iki 8,3 colio dydžio MMI ekraną ir pasirinktinį, visiškai skaitmeninį 12,3 colio Audi virtualų prietaisų skydelį. Naujasis valdymas žodinėmis komandomis taip pat apdoroja kasdienės kalbos įvestis, pavyzdžiui: „Aš noriu paskambinti Jonui Jonaičiui.“ Pasiūlymų sąrašą užbaigia akių lygyje įrengtas projekcinis ekranas.
Informacija ir pramogos Su „Audi connect“ yra galimos individualizuotos „online“ paslaugos automobilyje, naudojantis greitu LTE standartu. Paslaugos apima „online“ techninės pagalbos kvietimą, išmaniojo telefono kalendoriaus integraciją, nuotolinio valdymo funkcijas ir būklės apklausą, naudojant išmanųjį telefoną ir multimedijos duomenų srauto taikomąsias programas. „Audi phone box“ prijungia mobiliuosius telefonus prie automobilio antenos ir įkrauna juos indukcine jungtimi pagal „Qi“ standartą. „Bang & Olufsen“ garso sistema su 3D garso efektu ir iš viso 19 garsiakalbių užtikrina išskirtinai ypatingą garso pojūtį. Audi planšetinis kompiuteris atlieka lanksčios informacijos ir pramogų sistemos galinėse sėdimosiose vietose vaidmenį.
Asistavimo vairuotojui ir saugos sistemos Visos A4 serijos asistavimo vairuotojui ir saugos sistemos tiekiamos taip pat ir A4 allroad quattro. Išskirtiniams privalumams priskiriamas automatinis atstumo reguliavimas su „Stop & Go“ funkcija ir važiavimo spūstyje asistentu. Jis valdo variklio užvedimą ir automobilio stabdymą bei padeda vairuoti, važiuojant mažesniu nei 65 km/h greičiu. Pirmą kartą A4 allroad quattro yra naudojamas važiavimo su priekaba asistentas. Jis palengvina manevravimą su priekaba. A4 allroad quattro gali vilkti iki 2100 kilogramų aštuonių procentų įkalnėje. Važiavimo su priekaba asistentas valdomas, naudojant MMI valdymo elementus. Papildoma nauja įranga apima numatomo efektyvumo asistentą, parkavimo asistentą, skersinio eismo gale stebėjimo asistentą, įspėjimą išlipant, susidūrimo išvengimo asistentą, pasukimo asistentą ir „Audi pre-sense“ sistemas.
Bagažo skyrius Bagažo skyrius užtikrina 505 litrų talpinimo erdvę arba 1510 litrų talpą, kai galinės sėdynės atlošas yra nulenktas, pakraunant iki stogo. Elektra valdomas bagažo skyriaus uždangalas ir elektra valdomas galinis dangtis tiekiami bazinėje įrangoje. Pasirinktinai siūlomas sensorinis valdymas.