A4 Limousine 2019 > A4 > Pradžia
Die neue A4 Limousine

A4 Limousine

Išraiškingumas nuo priekio iki galo. Audi A4 Limousine.

Audi A4 Limousine palieka įspūdį savo pažangiomis technologijomis ir individualumu. Bamperiai, kurie kartu su ratų dizainu pabrėžia sportinį charakterį, taip pat gali būti papildyti „S Line Competition“ įrangos paketu, kad jiems būtų suteikti dinamiški akcentai. Žavinti pažangiųjų technologijų ir estetikos sintezė: Audi A4 Limousine pasirinktinai tiekiamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“, įskaitant „Audi Connect“ duomenų perdavimo modulį. Tai kartu aprūpina Jūsų automobilį „LTE Advanced“ standartu ir „Wi-Fi“ interneto prieigos tašku. Be to, gausios asistavimo vairuotojui sistemos užtikrina dar didesnį saugumą ir komfortą.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Dinamiškas Audi A4 Limousine dizainas: difuzorius su trapecinėmis išmetimo vamzdžių apdailomis papildomas pasirinktiniais šviesos diodų galiniais žibintais su dinaminėmis posūkių šviesomis.

  • A4 Limousine: ryškūs paviršiai, aštrios linijos, įspūdingas stilius.

  • Tiesi stogo linija ir tiksli, visą automobilį apeinanti „pečių linija“ su švelniu šešėlio perėjimu.

  • Galingi, penkiakampiai kontūrai įrėmina šonines oro įleidimo angas – jų vidinę struktūra sudaro aliuminio spalvos sąvaržos.

  • Pasirinktiniai priekiniai šviesos diodų žibintai ir matriciniai šviesos diodų žibintai paverčia technologiją vizualiu prekės ženklu.

  • Pasirinktiniai priekiniai šviesos diodų žibintai ir matriciniai šviesos diodų žibintai paverčia technologiją vizualiu prekės ženklu.

  • Audi išmaniojo telefono sąsaja integruoja telefonus su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis į specialiai sukurtą aplinką MMI sistemoje.

  • Projekcinis ekranas: sistema projektuoja svarbią informaciją ant priekinio stiklo. TFT ekranas pašviečiamas baltais šviesos diodais ir generuoja spalvotą vaizdą.

  • Prieš Jūsų akis yra ateities mobilumas – pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis – visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su aukštos raiškos 12,3 colio spalvotu ekranu.

Pirmosios klasės važiavimo komfortas

Iš vienos pusės sportiškas, iš kitos – komfortiškas. Dinamiško valdomumo ir pirmosios klasės važiavimo komforto pagrindą sudaro penkių svirčių konstrukcijos ašys ir elektromechaninis vairo stiprintuvas – šie konstrukciniai elementai yra itin lengvi ir dėl to sumažina degalų sąnaudas. Dinaminė vairavimo sistema tiekiama pasirinktinai. Ji keičia perdavimo skaičių priklausomai nuo greičio ir vairo pasukimo kampo – dar daugiau pasitikėjimo ir sportiško važiavimo potyrio.

driving dynamics
Daugiau apie automobilio dinamiką
Daugiau apie apšvietimo technologiją
driver assistance systems

Saugus. Komfortiškas. Efektyvus.

Daugiau komforto, papildomas saugumas ir mažesnės degalų sąnaudos: Audi A4 Limousine aprūpintas gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis. Pavyzdžiui, pasirinktinis prognozuojantis efektyvumo asistentas padeda važiuoti įžvalgiai ir taip leidžia sutaupyti iki 10 % degalų. Automatinis atstumo reguliavimas su „Stop & Go“ funkcija ir važiavimo spūstyje asistentu sumažina krūvį lėtai judančiame eismo sraute ir iš dalies perima vairavimo darbą, kai važiuojama mažesniu nei 40 km/h greičiu.

Informacija ir žavesys

Audi A4 Limousine apima daugybę išmaniųjų technologijų ir pasirinktinai gali būti komplektuojamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“. Kartu valdymas tapo dar intuityvesnis: MMI navigacijos sistema „plus“ teikia pažangią navigacijos technologiją su plačia funkcijų įvairove, maksimaliu valdymo komfortu ir daugybe papildomos įrangos. Pasirinktinis virtualus Audi prietaisų skydelis – visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis – grafiškai atvaizduoja svarbiausią informaciją savo aukštos raiškos 12,3 colio skystųjų kristalų ekrane su nuostabia vaizdo kokybe ir aukšto lygio detaliu rodymu, suteikdamas vairuotojui geriausią apžvelgiamumą.

operating concept
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Išskirtinumas: įrangos paketai

Kitas Audi A4 Limousine išskirtinis privalumas yra tiekiami įrangos paketai. Interjere „S Line Competition“ paketas, kurio pagrindą sudaro „S Line“ juodos spalvos interjero paketas, praplečia pastarąjį iki „RS“ apdailos intarpų iš anglies pluošto, trijų stipinų daugiafunkcio vairo ir juodos spalvos oda iš dalies aptrauktų sportinių sėdynių. Alternatyviai „S“ sportinės sėdynės tiekiamos „Magma red“ spalvos arba kitų spalvų.

equipment packages

Stipresnis, efektyvesnis ir intelektualesnis

Audi A4 Limousine užkariauja vairuotojų simpatijas šiuolaikiškiausiomis technologijomis ir dinamišku dizainu. Pasirinkdami iš daugybės įrangos paketų, Jūs galite visiškai individualiai pabrėžti jo sportišką charakterį. Audi A4 yra išraiškingas nuo priekio iki galo ir gali tapti puikiu partneriu verslui ir laisvalaikiui.

Design