RS 4 Avant > A4 > Pradžia
The new Audi RS 4 Avant combines performance with everyday convenience.

RS 4 Avant

Atletiškumas ir funkcionalumas vienu metu. Tai naujausi "Audi RS 4 Avant".

Jau 4-os kartos "RS 4 Avant" didelę galia sujungia su funkcionaliu erdvumu ir įkvepia tipinėmis RS formų linijomis. Pradedant vientisu "Audi" karkasu su korio pavidalo grotelėmis ir RS4 emblema bei tvirtomis linijomis su atviromis ratų arkomis ir baigiant papildoma RS sportine dujų išmetimo sistema su dideliais ovaliais antgaliais – visos detalės aiškiai byloja apie sportiškumą ir suteikia pakankamai erdvės kasdieniams iššūkiams.

Download alle
00:00 | 00:00
  • „Audi RS 4 Avant“ yra sportiškumu ir vairavimo dinamika išsiskiriantis A4 serijos atstovas, kuris savo atletiškumu skelbia naują RS dizaino erą. Savo galingu atletiškumu jis pranašauja naują RS dizaino erą ir kartu yra įkvėptas daugybės motosporto detalių, paimtų iš legendinio „Audi 90 quattro IMSA GTO“.

  • Pradedant plačiomis ratų arkomis ir aptakais pratęsiant tvirtomis linijomis ir baigiant charakteringu RS stogo aptaku – visa tai atskleidžia „Audi RS 4 Avant“ motosporto genus.

  • Vyriškas ir sportiškas: priekinis RS buferis su išskirtiniu vientisu „Audi“ karkasu ir juoda blizgančia korio struktūra bei vientisu matinio aliuminio rėmu. Idealus kontrastas su pasirenkama kėbulo spalva – perlamutriniu „Nogaro“ mėliu.

  • Vidutinės degalų sąnaudos yra 8,8 litro 100 kilometrų (199 CO2 gramai kilometrui). Tai reiškia, kad lyginant su ankstesniuoju modeliu, efektyvumas padidėjo 17 procentų. Mums taip pat pavyko sumažinti svorį: naujasis „Audi RS 4 Avant“ sveria 1790 kilogramų, t. y. 80 kilogramų mažiau nei iki šiol.

  • Visos detalės vienodai prisideda prie sportiškumo ir funkcionalumo. Jeigu pageidaujate, galite pasirūpinti papildomomis savybėmis. Pavyzdžiui, išvaizdą ypač pagerina išvaizdos paketas „Carbon“ su juodais tvirtinimo elementais, priekiniu ir galiniu aptakais, durų apvadais ir galiniu difuzoriumi.

  • Pradedant charakteringu RS stogo aptaku, ypatingu išskirtinumu pasižyminčiu difuzoriaus intarpu ir baigiant pasirinktine RS sportine dujų išmetimo sistema su dideliais juodai blizgančiais ovaliais antgaliais, „Audi RS 4 Avant“ jums padės prisiminti kiekvieną išvyką.

  • Perforuota oda, RS emblema, kontrastuojančios siūlės – visa tai yra daugiafunkcis RS sportinis vairas su plokščia apatine dalimi ir 3 stipinais, kuris įkūnija puikią efektyvumo ir tikslumo kombinaciją.

  • „Audi RS 4 Avant“ sujungia funkcionalumą ir aukščiausio lygio eksploatacines savybes. Be to, RS priekinės sportinės sėdynės sustiprina lenktynių pojūtį. Jų išsikišantys šonai garantuoja tvirtą prilaikymą posūkiuose. Pateikus užsakymą jos bus pagamintos iš aukščiausios kokybės „Nappa“ odos ir turės korio pavidalo dygsniavimą bei kontrastingas siūles. Pojūtį, kad sėdite lenktyniniame automobilyje, sustiprina iš aliuminio ar papildomai užsakyti iš anglies pluošto pagaminti aukštos kokybės lipdukai.

  • Su standartine sportine RS pakaba „Audi RS 4 Avant“ prošvaisa yra septyniais milimetrais mažesnė nei A4 bazinio modelio su sportine pakaba. Papildomai galima užsakyti RS sportinę pakabą su dinamine vairavimo kontrole (Dynamic Ride Control, DRC), keraminius stabdžius ir RS skirtą dinaminį vairo mechanizmą.

  • Naujasis „Audi RS 4 Avant“ jūsų kasdienį gyvenimą papildys unikalia eksploatacinių savybių ir dizaino simbioze.

"RS 4 Avant" specifikacijos

250

km/h

Apribotas didžiausias greitis

280

km/h

Pasirinktinai apribotas didžiausias greitis

4.1

Sek

Nuo 0 iki 100 km/val.

Daugiau apie variklį
Daugiau informacijos apie priekinius žibintus
Euforija ir efektyvumas be jokių kompromisų

Įspūdingai greitas. Stabdo dar greičiau.

Pasitikėjimo kupiną "Audi RS 4 Avant" išvaizdą dar labiau pabrėžia blizgantys juodos antracito spalvos 20 colių kaltiniai aliumininiai ratai su 5 dvigubais stipinais. Automobilio atletiškumui pabrėžti galima papildomai užsakyti raudonas blizgančias stabdžių apkabas.

Daugiau apie interjerą