Eksterjeras > S4 Avant > A4 > Pradžia

S4 Avant

  • 1400x438_AS4_161005.jpg
1400x438_AS4_161005.jpg

Sportiškas santūrumas

S4 Avant priekyje „single-frame“ grotelės ir akcentinė horizontali linija pabrėžia automobilio plotį. Bamperis ir oro įleidimo angos pasižymi savitais kontūrais. Daug išorinių papildomų dalių nudažyta švelniai gruoblėtais matinės pilkos spalvos dažais, o tam tikras vietas paryškina chromuoti intarpai.

256x144_A160897_large.jpg

Priekiniai žibintai, išsiskiriantys savo charakteringa dantyta apatinio krašto forma, pasižymi įvairiapusiškumu ir trimačiu dizainu; Audi tiekia juos bazinėje S4 Avant komplektacijoje su šviesos diodų technologijomis ir dinaminėmis posūkių šviesomis gale. Pagal pageidavimą tiekiami matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai. Jų dvylikos šviesos diodų skleidžiamos tolimosios šviesos apšviečia kelią kaip dienos šviesa, bet neakina priešpriešiais atvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų, nes yra labai tiksliai sureguliuotos. Matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai taip pat apima ir dinamines posūkių šviesas priekyje. Kita techninė naujovė yra apsauga nuo kelio ženklų akinimo: jei šviesa krinta ant stipriai atspindinčio kelio ženklo, apšvietimo intensyvumas trečdaliu sumažinamas.

Aptakus S4 Avant dizainas su aštriomis linijomis demonstruoja Audi markės esmę – sportišką 4,75 metro ilgio eleganciją. Priekyje ir gale akcentinė horizontali linija pabrėžia automobilio plotį. Dvigubų aliumininių skersinių strypų struktūros grotelės „single-frame“. Ryškių kontūrų oro įleidimo angos apima aliuminiu padengtus skersinius elementus, susiliejančius į strėlės antgalio formą. Aerodinamikos pagerinimo tikslais jos tiksliai nukreipia važiavimo metu susidarančio oro srauto dalį į ratų arkas.
750x410_A160890_large.jpg

Aliumininiai išorinių veidrodžių korpusai traukia dėmesį į briaunų suteikiamus akcentus, o įmantrią S4 Avant išvaizdą dar labiau pabrėžia tikslių kontūrų šoninės dalys. Griežtai žemyn prie bagažo skyriaus dangčio besileidžiantis galinis kraštas ir aptakas pagerina oro srauto tekėjimą. Galiniame bamperyje integruotos plokščios, juodos spalvos korio struktūros grotelės, o matinio aliuminio spalvos difuzoriaus jungiamasis elementas ribojasi su abiem sidabrinės spalvos dvigubais išmetimo vamzdžiais.