Interjeras > S4 Avant > A4 > Pradžia

S4 Avant

  • 1400x438_AS4_D_161006.jpg
1400x438_AS4_D_161006.jpg


Sportiškas ir elegantiškas interjeras.

Interjere taip pat dominuoja rafinuotas sportiškumas. Jį atskleidžia aukštos kokybės pagaminimas ir „S“ modeliams būdingas dizainas. Pasirinktinis aplinką sudarantis apšvietimas paruošia puikią atmosferą, o pasirinktiniai pilkos spalvos natūralaus ąžuolo, „Black Piano Lacquer“ arba „Carbon Atlas“ dekoratyviniai intarpai sukuria elegantiškus kontrastus.

Dėl griežtai horizontalaus dizaino erdvus interjeras atrodo dar didesnis. Plati ventiliacinių angų juosta, elegantiškas oro kondicionieriaus valdymo modulis ir didelis dekoratyvinis paviršius suskirsto prietaisų panelį į atskiras dalis. MMI ekranas veikia kaip planšetinis kompiuteris, o tamsoje šviesos diodų šviestuvai kartu su pasirinktinai tiekiamu 30 atspalvių aplinką sudarančiu apšvietimu apšviečia durų kontūrus ir vidurinę konsolę.
750x410_AS4_D_161007.jpg

„S“ sportinės sėdynės

Pasirinktinės „S“ sportinės sėdynės yra aptrauktos „Fine Nappa“ oda. Audi tiekia juodos, „Rotor grey“ ir „Magma red“ spalvos apmušalus (išskirtinai „S“ modeliams) su prasiuvimu rombais ir „Rock grey“, „Anthracite“ ir „Granite grey“ spalvų kontrastinėmis siūlėmis. „S“ sportinės sėdynės aprūpintos reguliuojamomis šoninėmis dalimis, integruotomis galvos atramomis ir pneumatinio masažo funkcija. Kaip alternatyva bazinėje komplektacijoje tiekiamam daugiafunkciam vairui „plus“, siūlomos šildomo vairo ir vairo su tiesia apatine dalimi versijos.

Ypatybes vainikuoja aukštos kokybės detalės. Tai pedalai ir kojos atrama iš nerūdijančio plieno, diferencijuotas „S“ prietaisų skydelis su pilkais ciferblatais ir baltomis rodyklėmis, raudonas apvadas aplink variklio užvedimo mygtuką, specialus Audi MMI paleidimo ekranas ir pasirinktinis Audi virtualus prietaisų skydelis. Raudono rombo fone pavaizduoti „S“ ženklai matomi ant vairo, pavarų perjungimo svirties kulisės apvado, apšviestų durų slenksčių juostų ir kaip įspaudai sėdynių odoje.

Ekranas ir valdymo modulis

Naujajame S4 Avant visos funkcijos yra valdomos intuityviai naujos valdymo ir vaizdavimo koncepcijos dėka. Pasirinktinai tiekiamas Audi virtualus prietaisų skydelis – visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis atvaizduoja visą svarbią informaciją 12,3 colio dydžio puikios raiškos TFT ekrane su aukščiausio lygio detalizacija ir kruopščiai apskaičiuotu poveikiu. Ant oda aptraukto sportinio daugiafunkcio vairo „plus“ esantis mygtukas „View“ naudojamas ekrane vaizduojamos informacijos perjungimui. Galimos trys vaizdavimo rūšys, įskaitant išskirtinai sportinį režimą su tachometru, kaip dominuojančiu elementu. Vidurinėje konsolėje esantys naujieji MMI valdikliai atlieka pagrindinio valdymo elemento vaidmenį. Jei įrengta MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch“, pasukamasis ir paspaudžiamasis mygtukas papildytas jutikliniu paviršiu, naudojamu žemėlapio mastelio pakeitimui ir ženklų įvedimui. Sąveikoje su išmaniuoju telefonu MMI veikimo logika yra nukreipta į tai, kad būtų atliekama kuo mažiau veiksmų, įskaitant išmaniąją teksto paiešką, taip vadinamą MMI paieška. Naujoji valdymo žodinėmis komandomis sistema taip pat apdoroja kasdienės kalbos sąvokas ir frazes, tokias kaip: „Kur aš galiu pripildyti degalų?“
Kita S4 Avant aukštųjų technologijų pasirinktis yra projekcinis ekranas, kuris priekiniame stikle simboliais ir skaitmenimis atvaizduoja aktualią informaciją. Ji rodoma maždaug dviejų pėdų plote priešais vairuotoją esančiame 200 x 80 mm dydžio lange. Į tolį įpratusios žiūrėti akys išskirtinai greitai pastebi ekrane rodomą informaciją.