A5 Coupé > A5 > Pradžia
Das neue Audi A5 Coupé

A5 Coupé

Atidumas? Gatvėje.
„Audi A5 Coupé“.

Kombinuotos degalų sąnaudos*: 5,4–3,7 l/100 km
Kombinuotos CO₂ emisijos*: 143–98 g/km

Nauji elementai „Audi A5 Coupé“ priekyje, šonuose ir gale, kad automobilis atrodytų dar stipresnis, platesnis ir dar elegantiškesnis. Po sportinio trijų durų automobilio išvaizda slypi modernios technologijos ir galingi varikliai.

Gražus vaizdas

„Audi A5 Coupé“ sportiškumas žavi net prieš pirmą važiavimą. Naujojo trejų durų automobilio su plačiomis oro įleidimo angomis ir chromuotais strypais dizainas priekinei daliai suteikia sportiško aštrumo. Šonuose viduryje akcentuoti slenksčiai pabrėžia sportiškumą, o 20 colių lieti aliuminio ratai akcentuojami pakeltomis arkomis. Matinis aliumininis sidabro spalvos skersinis strypas prie išmetamojo vamzdžio ir trapecijos formos vamzdžio antgaliai išryškina galinės dalies plotį. Kitos „Audi A5 Coupé“ individualizavimo galimybės teikiamos siūlant dizaino paketus „advanced“ ir „S line“. Čia aprašomas automobilis yra „edition one“, ypač sportinis „Audi A5 Coupé“ modelis su išskirtinėmis komplektacijos galimybėmis.

Das Audi A5 Coupé in der Frontansicht
Daugiau apie šviesos dizainą

Ryšiai? Asmeniniai ir skaitmeniniai

Naudodami papildomą „Audi phone box“ dabar galite savo išmanųjį telefoną⁴ sujungti su „Audi A5 Coupé“ ir mėgautis geresne pokalbių telefonu kokybe bei belaidžio įkrovimo privalumais. Su „Audi connect“ raktu dabar galite atblokuoti ir užblokuoti „Audi A5 Coupé“ savo išmaniuoju telefonu⁴ be automobilio rakto.

Mann entriegelt die Fahrertür des Audi A5 Coupé mit dem Audi connect Schlüssel und seinem Smartphone

Kompromisai? Nebūtina

Horizontalūs „Audi A5 Coupé“ interjero elementai sukuria išskirtinį erdvės jausmą, kurį akcentuoja kokybiškos medžiagos ir moderni „Audi“ informacinės sistemos technologija. Taip pat svarbus naujas viduryje esantis skydelis, stiklo optikos durų danga ir šviesos diodų aplinkos apšvietimas. Pasirinkus „Audi design“ okapijos rudos spalvos ir „S line“ dizaino paketą, galima papildomai individualizuoti interjerą.

Das Innenraumkonzept im Audi A5 Coupé

Geriausias važiavimo stilius? Pokyčiai

Dinamiška „Audi A5 Coupé“ valdymo sistema pritaiko vairo mechanizmo perdavimo skaičių ir vairavimo jėgą prie automobilio greičio bei akcentuoja išskirtinį sportiškumą ir didesnį važiavimo komfortą. Kartu su „Audi drive select“ patirkite puikų vairavimo jausmą: Vairavimo stilius gali būti reguliuojamas renkantis nuostatas „dynamic“, „comfort“, „auto“, „individual“ ir „efficiency“. Siekiant padidinti efektyvumą daugelyje TFSI ir TDI variklių (kombinuotos degalų sąnaudos*: 5,4–3,7 l/100 km; kombinuotos CO₂ emisijos*: 143–98 g/km) esant 120 kW (163 AG) galiai su papildoma „12-Volt-Mild-Hybrid“ sistema. Be to, kai kuriuose varikliuose yra „quattro“ pavara su „ultra“ technologija, teikianti išskirtinę dinamiką.

Das Audi A5 Coupé in der Heckansicht
1
Detalesnės informacijos gausite www.audi.de/connect ir iš savo „Audi“ partnerio.
2
„Google“ ir „Google-Logo“ yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
3
„Amazon Alexa“ yra „Audi connect“ paslauga. Tikslesnės informacijos apie prieinamumą gausite www.audi.de/connect ir iš savo „Audi“ partnerio. „Amazon“, „Alexa“ ir priklausantys logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jų patronuojamųjų įmonių prekių ženklai.
4
Informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus gausite iš „Audi“ partnerio arba www.audi.com/bluetooth.