Audi exclusive > Naujasis A8 > A8 > Pradžia

Naujasis A8

  • 1400x438_QA8_171001.jpg
1400x438_QA8_171001.jpg

Daugiau išskirtinumo. Su „Audi exclusive“.

Padarykite savo Audi A7 Sportback unikaliu automobiliu – tokiu pat išskirtiniu, kaip ir Jūs – su „Audi exclusive“. Su rinktine apdaila, spalvota oda ir individualia kėbulo spalva iš plačios spalvų pasiūlos. Ko tik geidžia jūsų širdis.

00:00 | 00:00

Individualios „Audi exclusive“ kėbulo spalvos

1400x438_QA8_171002.jpg

Jūs neturėsite antrojo šanso padaryti pirmąjį įspūdį. Pasirinkite savo asmeninę išorės spalvą iš plačios „Audi exclusive“ pasiūlos. Štai tik keli pavyzdžiai.

„Audi exclusive“ oda

Oda yra unikalus gamtos produktas. Jausmas prisiliečiant leidžia atsipalaiduoti ir kartu žada nepamirštamą kelionę. Reginys vėl ir vėl virsta malonumu – jos švelni tekstūra, rodos, mirga šviesoje. Sėdynė Jūsų Audi automobilyje yra išskirtinį komfortą suteikiančios odos dalis.

„Audi exclusive“ šaldytuvas

„Audi exclusive“ šaldytuvas su du 1 litro butelius gulsčiai talpinančiu skyriumi bei skyriumi stiklinėms ir skardinėms. Jis aprūpintas kompresorine šaldymo technologija ir leidžia nustatyti nuo -6 °C iki +6 °C temperatūrą. Vidaus apšvietime panaudota šviesos diodų technologija.

„Audi exclusive“ šaldytuvas, pavyzdžiui, su „Cognac brown“ ir „Jet grey“ spalvų „Audi exclusive“ oda arba „Diamond silver“ ir „Ocean blue“ spalvų „Audi exclusive“ oda.

Kita įranga

„Audi exclusive“ apdaila

Beveik jokia kita medžiaga negali dovanoti tokios nepakartojamos atmosferos, kaip tai daro mediena. Braukdami pirštais smulkiaplauše apdaila, Jūs tuojau pat galite pajusti išskirtinumą, įmantrią kokybę ir, pirmiausia, laiką ir sąnaudas, kurių prireikė tokiam puikiam dalykui sukurti.

„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ tiekiama papildoma įranga. Norėdami gauti išsamesnę informaciją apie bazinę ir papildomą įrangą, susisiekite su savo Audi partneriu.