Naujasis A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Naujasis Audi A8
A8

Sveiki atvykę į ateitį
Naujasis „Audi A8“

Rodyti kelią yra mūsų pažadas. Niekada anksčiau mes nebuvome tokie universalūs ir toli žvelgiantys, kaip su naujuoju „Audi A8“. Šis modelis inicijavo naują dizaino stilių, naują valdymo koncepciją, naują kokybės lygį. Naujasis „Audi A8“ simbolizuoja prestižinės klasės ateitį.

Download alle
00:00 | 00:00
Naujasis „Audi A8“ flagmanas simbolizuoja naujos „Audi“ automobilių kartos dizaino eros pradžią
Naujasis „Audi A8“ flagmanas simbolizuoja naujos „Audi“ automobilių kartos dizaino eros pradžią – jis yra elegantiškas ir sportiškas, progresyvus ir rafinuotas. Priekinė automobilio dalis su plačiomis, vientisomis grotelėmis, aptakių ir raumeningų formų kėbulas, galinė dalis su vientisu šviesos elementu – visa tai pabrėžia tvirtą naujojo modelio būdą.
Faszinierend eigenständig: der Charakter des Audi A8
Faszinierend eigenständig: der Charakter des Audi A8
Įvairios pažangios technologijos įvairiais būdais Jums padeda kelyje, užtikrindamos aukšto lygio komfortą ir saugumą.
Vereint mehr Komfort mit mehr Dynamik: das AI Aktivfahrwerk
Ein besonderes Highlight im Audi A8 ist das neue Audi AI Aktivfahrwerk, das in allen Fahrsituationen den Fahrkomfort und die Fahrdynamik deutlich steigert.
Daugiau asmeniškas

Daugiau asmeniškas

A8 suteikia Jums gerokai daugiau laisvės erdvės ir dizaino atžvilgiu. Jūsų asmeninę dizaino koncepciją padės įgyvendinti išskirtinė „Audi“ pritaikymo programa: galima laisvai derinti įvairiausius salono variantus, o automobilio kėbulas spindės tokiomis naujai sukurtomis, ypač gerai šviesą atspindinčiomis spalvomis, kaip „Earth grey“, „Vesuvius grey“ ir „Seville red“.

Großzügige Innenraumbeleuchtung im neuen Audi A8.

Elegancija
naujoje šviesoje

Siekiant sukurti įvairiaspalvius kontūrus ir jaukų apšvietimą, salone naudojamos tikslios optinio pluošto technologijos. Taip išryškinamas salono dizainas ir dar labiau pabrėžiama jo kokybė.

Specifikacijos

400

Funkcijas
galima pritaikyti

41

Pagalbos vairuotojui sistemos

8

Medžiagos-
ir spalvos

A8