Audi e-tron Sportback concept > Audi tron > Pradžia

Audi e-tron Sportback concept

Įkrauta su entuziazmu.

Pasaulis keičiasi, o mobilumas keičiasi kartu su juo. Leiskitės įkvepiami rytojaus mobilumo patyrimo. „e-tron“ padarys elektrinį mobilumą ne tik ekologiškai tvarų, bet ir jaudinantį: įkrautas elektrizuojančiu dizainu, kvapą gniaužiančiu važiavimu ir pažangiomis technologijomis, kurios suteikia beveik beribę laisvę. „e-tron“ yra varomas elektra ir įkrautas išankstiniu mėgavimusi. Tapkite evoliucijos dalimi – pažinkite „e-tron“ Šanchajaus automobilių parodoje ir susipažinkite su koncepciniu „Audi e-tron Sportback“ modeliu.

Galerija

 • 100 km/val. greitį

 • 4,5

  sek

 • 500

  km

 • Judesį

 • 320

  kW

Įkrautas komfortu.

Koncepcinis „Audi e-tron Sportback“ modelis įkūnija elektrifikacijos ir tinkamumo kasdieniniam naudojimui simbiozę: jis pagreitėja nuo 0 iki 100 km/h per 4,5 sekundės ir išvysto 320 kW galią („boost“ režime iki 370 kW) bei vienija šią galią su aukštos klasės komfortu ir 500 kilometrų siekiančia ridos atsarga. Tobulas kasdieniam naudojimui ir ne tik. Naujai sukurta „e-tron“ pavaros sistema quattro® perduoda šią galią tiesiai į kelią. Elektros variklio išvystomas didžiulis sukimo momentas puikiai transformuojamas ir perduodamas į bet kokią kelio dangą, užtikrindamas nepaprastą važiavimo pojūtį. Nauja quattro® pavara, atlikdama energijos rekuperaciją, daro koncepcinį „Audi e-tron Sportback“ modelį dar efektyvesnį.

Įkrautas vizija.
Visiškai elektrinis koncepcinis „Audi e-tron Sportback“ modelis yra kitas logiškas žingsnis mūsų važiavimo be emisijos plėtojime. Jis įrodo, koks jaudinantis gali būti elektrinis mobilumas, ir kiek potencialo jame yra ateičiai. Koncepcinis „Audi e-tron Sportback“ modelis suteikia galimybę važiuoti išskirtinai elektra be jokių kompromisų.
1400x438_X17_015.jpg
Įkrautas inovacija.

Elektrinio mobilumo ateitis reikalauja vieningo požiūrio, kuris prasideda paprasčiausiu elektros naudojimu judėjimui. Reikalinga visapusė ekologinė sistema. Audi ne tik siūlo automobilius, bet ir kartu su kitais dideliais automobilių gamintojais kuria infrastruktūrą: planuojamas platus įkrovimo tinklas, kurį sudarys maždaug 400 greitojo įkrovimo stotelių visoje Europoje. Didelės galios įkrovimas suteiks paprastą galimybę greitai įkrauti Jūsų automobilio akumuliatorių, prijungus prie įkrovimo stotelės, esančios šalia greitkelio ir užtikrinančios 350 kW galią. Taip pat nuolat tobulinama mūsų „e-tron“ modelių įkrovimo talpa. O mes dirbame su naujomis technologijomis, pvz., belaidžio Audi įkrovimo, kuri Jums leis dar paprasčiau įkrauti automobilį, naudojant indukcinį belaidį būdą. Taip Jums pakaks tiesiog pastatyti automobilį virš indukcinės plokštės dangoje – visa kita vyks visiškai automatiškai.

Įkrautas dizainu.

„e-tron“ vizija ne įkvepia, bet ir taip pat atrodo. Koncepcinis „Audi e-tron Sportback“ modelis – tai kvapą gniaužiantis elektromobilis su ekstremaliai sportiškomis linijomis, plačiais paviršiais ir nuožulnia galinės dalies linija. Kiti išskirtiniai privalumai apima apšviestus žiedus ir virtualius išorinius veidrodžius. Jis atrodo tiek galingai, tiek elegantiškai. Jo interjeras paperka pažangiu besišviečiančiu laku, kuris užtikrina ypatingą žavesį sukeliantį akcentą. Apšvietimo technologija, naudojama koncepciniame „Audi e-tron Sportback“ modelyje, apšviečia kelią į dinamišką ir pažangią Audi ateitį. Pavyzdžiui, jo galiniuose žibintuose naudojama skaitmeninė animacija užtikrins daug aiškesnę indikaciją iš paskos važiuojančių transporto priemonių vairuotojams. Be to, priekiniai ir galiniai žibintai galės projektuoti į kelią saugumo padidinimui skirtą informaciją, pavyzdžiui, pabrėždami stabdymo procesą.

Įkrautas alternatyvomis.

Koncepcinis „Audi e-tron Sportback“ modelis rodo, kad išskirtinai elektrinė ateitis teikia daug vilčių. Tačiau jau šiandien Audi siūlo galingų hibridinių automobilių asortimentą. Audi Q7 e-tron quattro, pirmasis iš elektros tinklo įkraunamas hibridinis automobilis su quattro® pavara, yra nepaprastai efektyvus ir užtikrina didžiausią ridos atsargą važiuojant elektra šiame segmente. Kompaktiškas Audi A3 Sportback e-tron vienija elektros pavaros sistemos jėgą su vidaus degimo variklio privalumais. Važiavimas elektra ir didelė ridos atsarga, užtikrinama galingo keturių cilindrų variklio – kasdieniam naudojimui.