Audi e-tron > Audi tron > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
The Audi e-tron

Visiškai elektrinis malonumas vairuoti.
Audi "e-tron".

Savo elektros pavaros ir komfortiško įmantraus interjero deriniu Audi "e-tron" sukuria naująjį mobilumo jausmą. Statant automobilį, mieste ar ilgose kelionėse - Audi "e-tron" supaprastina savo vairuotojui gyvenimą daugybėje situacijų. Aukščiausios klasės visureigis suvienija sportiškumą ir kasdienį praktiškumą. Jo du elektros varikliai kartu su elektrine visų ratų pavara užtikrina stulbinančią galią ir manevringą valdomumą. Pakankamos ridos atsargos pagrindą sudaro didelis aukštos įtampos akumuliatorius. Dėl visapusiškų įkrovimo namuose ir kelyje parinkčių Jūs galite mėgautis važiavimu išskirtinai elektra be jokių kompromisų.

Audi e-tron
Download alle
00:00 | 00:00
 • Pateikite išankstinį pirmojo visiškai elektrinio Audi visureigio užsakymą jau šiandien.

 • "Quattro" pavara gali būti įjungiama pagal poreikį bei užtikrina važiavimo Audi "e-tron" automobiliu malonumą bet kurioje vietovėje.

 • Dėl visapusiškų įkrovimo namuose ir kelyje parinkčių klientai gali mėgautis važiavimu išskirtinai elektra be jokių kompromisų.

 • Pakankamos ridos atsargos pagrindą sudaro didelis Audi "e-tron" aukštos įtampos akumuliatorius.

 • Audi "e-tron" išsaugo markės visureigiams tipišką aštuonkampį "Singleframe" grotelių su vertikaliais strypais dizainą.

 • Pirmasis visiškai elektrinis visureigis suvienija sportiškumą ir kasdienį praktiškumą.

 • Nulietoje Audi "e-tron" galinėje dalyje ilgas aptakas ant stogo ir platus difuzorius pabrėžia horizontales ir kartu sportišką elektra varomo visureigio charakterį.

 • Pasirinktinis Audi "e-tron" panoraminis stiklinis stoglangis įleidžia į saloną daugiau šviesos bei sustiprina lengvumo ir erdvumo įspūdį.

 • Dėl visapusiškų įkrovimo namuose ir kelyje parinkčių Jūs galite mėgautis važiavimu elektra be jokių kompromisų.

 • Išskirtinis Audi "e-tron" dizaino privalumas yra jo pasirinktiniai virtualūs šoniniai veidrodžiai.

 • Užrašas "e-tron" ant elektrinio įkrovimo dangtelio ir pasirinktinai stabdžių suportai išsiskiria aukštą įtampą signalizuojančia oranžine spalva.

 • Tiek automobilio erdvumas, tiek Audi "e-tron" komforto ir patogumo standartai atitinka tipišką markės aukščiausios klasės modelio įrangą.

 • Visa vairuotojo vieta yra orientuota į vairuotoją, o du dideli "MMI touch response" sistemos ekranai pasukti vairuotojo kryptimi.

 • Virtualiame Audi prietaisų skydelyje svarbiausius duomenis Jūs matote vienu žvilgsniu, ir jame gali būti rodoma specialių "e-tron" paslaugų informacija.

 • Juosianti Audi "e-tron" "pečių linija" yra svarbus dizaino elementas vaizde iš šono.

 • Šviečianti juosta - tipiškas aukščiausios klasės Audi modelių elementas - sujungia galinius Audi "e-tron" šviesos diodų žibintus.

 • Audi "e-tron" yra ne tik praktiškas kasdienėje eksploatacijoje, tačiau taip pat labai manevringas ir puikiai valdomas bekelėje.

 • Statant automobilį, mieste ar ilgose kelionėse - Audi "e-tron" supaprastina savo vairuotojui gyvenimą daugybėje situacijų.

Galinga dinamika su elektros pavara

Du elektros varikliai galingai varo Audi "e-tron". Jie sparčiai pagreitina elektrinį visureigį nuo 0 iki 100 km/h. Pajudėjimo iš vietos galia yra palyginama su sportiniu automobiliu. Naujoji elektrinė visų ratų pavara užtikrina optimalią varančiąją jėgą ir valdomumą visose važiavimo situacijose. Todėl Audi "e-tron" yra ne tik praktiškas kasdienėje eksploatacijoje, tačiau taip pat labai manevringas ir puikiai valdomas bekelėje. "Quattro" pavara gali būti įjungiama pagal poreikį bei užtikrina nuo situacijos priklausantį sukimo momento paskirstymą, lankstų ašių momentų valdymą ir važiavimo malonumą bet kurioje vietovėje.

Driving dynamics
Daugiau apie važiavimo dinamiką
Range

"Spontaniškos išvykos - mano gyvenimo dalis."

Daugiau apie ridos atsargą

Išmanieji sprendimai namams ir kelionei: įkrovimo koncepcijos

Audi siūlo įvairių įkrovimo namuose sprendimų. Standartinė mobilioji įkrovimo sistema gali būti naudojama tiek prijungus prie 230 voltų namų kištukinio lizdo, tiek prijungus prie trifazio 400 voltų kištukinio lizdo. Pasirinktinė "connect" įkrovimo sistema padvigubina įkrovimo galią iki 22 kW. Derinyje su namų energijos valdymo sistema ji suteikia galimybę naudotis išmaniosiomis funkcijomis, tokiomis kaip įkrovimas pagal pigesnį elektros energijos tarifą arba naudojant saulės energiją, jeigu namuose įrengta fotogalvaninė sistema. Jūs galite valdyti visą įkrovimo procesą, o taip pat ir išankstinį šildymą arba išankstinį vėsinimą, naudodami savo išmanųjį telefoną su "myAudi" taikomąja programa.

charging concepts
reliability

"Vienu dalyku mažiau, kuriuo mums reikėjo rūpintis."

Daugiau apie saugumą ir kokybę

Spartusis įkrovimas

Iš principo nebereikia sustoti prie įkrovimo stotelių kasdienėje eksploatacijoje. Ilgose kelionėse, pavyzdžiui, kai važiuojama atostogauti, klientai gali naudotis iki 150 kW galios sparčiojo įkrovimo stotelėmis įkrovimui nuolatine srove (DC) - pirmą kartą serijinės gamybos automobiliuose. Tai reiškia, kad Audi "e-tron" bus parengtas kitai ilgai kelionės atkarpai maždaug per pusvalandį. Elektrinis visureigis taip pat gali būti įkraunamas kintamąja srove (AC) iki 11 kW galia; įkrovimo galimybė iki 22 kW galia tiekiama pasirinktinai.

Fast charging
Daugiau apie įkrovimą
Užlietas šviesa salonas su aukščiausios klasės oro kokybe

Papildomai prie erdvumo Audi "e-tron" komforto ir patogumo standartai atitinka tipišką markės aukščiausios klasės modelio įrangą. Panoraminis stiklinis stoglangis įleidžia į saloną daugiau šviesos bei sustiprina lengvumo ir erdvumo įspūdį. Kaip alternatyvą bazinėje komplektacijoje tiekiamam dviejų zonų oro kondicionieriui, Audi taip pat siūlo keturių zonų oro kondicionierių su oro kokybės paketu. Pastarasis užtikrina aukščiausios klasės oro kokybę dėl jonizacijos ir aromatizacijos, kurių intensyvumas gali būti reguliuojamas keliomis pakopomis. Papildomai oro kokybės sensorius aptinka kenksmingąsias dujas ir, jeigu reikia, aktyvuoja oro recirkuliacijos režimą.

Daugiau apie erdvės koncepciją

Skirtumą sudaro detalės

Su Audi "e-tron" perkelia Audi pagrindinę markės formų kalbą į elektros amžių - tiek interjere, tiek eksterjere. Naujos, stilių išreiškiančios detalės, pavyzdžiui, specialusis dienos važiavimo šviesų sklaidymo vaizdas, elektrinis įkrovimo dangtelis, išmetimo vamzdžių nebuvimas ir siūlės ant sėdynių, primenančios laidininkus ant plokštės, siunčia aiškų signalą, kad Audi "e-tron" yra tikrasis elektromobilis. Išskirtinis Audi "e-tron" dizaino privalumas yra jo pasirinktiniai virtualūs šoniniai veidrodžiai.

virtual side mirrors
Daugiau apie virtualius šoninius veidrodžius
details

"Daug žada ne kiekvienas susitikimas, tačiau kiekvienas kelias link jo."

Galingumas, intelektualumas ir lengvumas

Dizainas ir technologijos sudaro vieną visumą: didžiulis lankas, kuris juosia visą kaskadų formos prietaisų panelį su akcentuotomis horizontaliomis linijomis iki skulptūriškai suformuotų durų apmušimų. Jis harmoningai integruoja į save stogelį virš virtualaus Audi prietaisų skydelio, kurio grakštus ekranas atrodo lyg laisvai kabantis ore, ir pasirinktinių virtualių šoninių veidrodžių ekranus. Navigacijos sistema išmaniai siūlo kelionės tikslus anksčiau nuvažiuotų maršrutų pagrindu, kad kiekvienas susitikimas būtų sėkmingas.

cockpit
Daugiau apie asistavimo vairuotojui sistemas
Daugiau apie išskirtinius dizaino privalumus
Audi e-tron Manifesto
Audi e-tron outro