Audi e-tron > Audi tron > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron

Audi e-tron

Kartu formuokite ateitį.
Audi „e-tron“.

Tai Jūsų šansas: pasinerkite į patrauklų elektrinio mobilumo pasaulį su Audi „e-tron“ ir padėkite formuoti ateitį. Mūsų pirmasis visiškai elektrinis visureigis yra Jūsų sportiškas, kasdienis ir patikimas palydovas naujoje eroje.

Asinchroniniai varikliai gali išvystyti pikinę 265 kW galią ir 561 Nm sukimo momentą 60 sekundžių laikui. Priekinis elektros variklis, kuris optimalios komponuotės tikslais sumontuotas lygiagrečiai priekinei ašiai, siekia 125 kW pikinę galią ir 247 Nm sukimo momentą. Galinis, išilgai sumontuotas variklis išvysto 140 kW galią su 314 Nm sukimo momentu. Dviejų pakopų planetinės pavaros su pavaros pakopa per diferencialus perduoda jėgą į ašis.

alt
Download alle
00:00 | 00:00
 • Daugiau nei 70 000 įkrovimo taškų Vokietijoje ir Europoje suteikia galimybę krauti kelyje.

 • Greitas, kaip motociklas, tačiau stipresnis: Audi „e-tron“.

 • Praktiškas universalus automobilis: Jūsų Audi „e-tron“ taip pat žavi įvairiomis bagažo pervežimo galimybėmis.

 • Sukurkite individualius maršrutus, naudodami „e-tron“ maršruto planuotuvą.

 • Verslo susitikimas ar šeimos išvyka – Audi „e-tron“ yra Jūsų kasdienis palydovas.

 • Audi „e-tron“ – tai mūsų pirmasis visiškai elektrinis visureigis.

 • Mes aprūpinsime Jus paslaugomis, skirtomis sukurti optimalias įkrovimo namuose sąlygas.

 • Jūs ir Jūsų keleiviai mėgausitės šviesesne ir malonesne atmosfera salone dėl pasirinktinio panoraminio stiklinio stoglangio.

 • Ilgas aptakas ant stogo krašto ir platus difuzorius pabrėžia sportišką Audi „e-tron“ galinę dalį.

 • Pasirinktiniai virtualūs išoriniai veidrodžiai užtikrina visiškai naują technologijos ir važiavimo potyrį.

 • Žvilgsnius traukiantis dizainas: stabdžių suportai pasirinktinai gali būti nudažyti aukštos įtampos oranžine spalva.

 • Audi „e-tron“ interjeras yra labai funkcionalus ir kokybiškas.

 • Junkite skirtingas važiavimo pakopas ranktūryje sumontuota svirtele.

 • Bazinėje komplektacijoje tiekiamame virtualiame Audi prietaisų skydelyje Jūs galite matyti svarbius duomenis, įskaitant specialiąją „e-tron“ informaciją.

Daugiau apie išskirtinius dizaino privalumus
Jūsų antrųjų namų 360° apžvalga

Patirkite pažangiojo elektromobilio ir tuo pačiu metu šiuolaikiško visureigio privalumus su Audi „e-tron“. Salonas yra erdvus ir labai kokybiškai įrengtas. Jūs ir Jūsų keleiviai turėsite pakankamai erdvės galvai ir kojoms, kad galėtumėte mėgautis malonia kelione. Dėl bendrosios 660 litrų pakrovimo talpos Audi „e-tron“ yra labai praktiškas atostogų kelionėms.

Daugiau apie erdvės koncepciją

Galingas ir puikiai valdomas

Jūs turite patys išbandyti startinę Audi „e-tron“ galią (mišriosios elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km*: 26,2–22,6 (WLTP); 24,6–23,7 (NEDC); mišrioji CO2 emisija, g/km: 0). Ar Jūs pagreitėjate iš vietos, ar lenkiate automagistralėje – 265 kilovatų galia išvystoma tuojau pat. Jūs pajusite didžiulį sukimo momentą taip pat ir važiuodami atbuline eiga. Optimalią varančiąją jėgą užtikrina naujosios kartos „quattro“ pavara, kurią prireikus galima įjungti. Rezultatas – visiškai valdomas automobilis.

Audi e-tron dynamic
Daugiau apie varančiąją jėgą ir važiavimo dinamiką

Pakankama ridos atsarga

Audi „e-tron“ Jūs galite įveikti atstumus, kaip nuo Vilniaus iki Klaipėdos, neturėdami sustoti įkrovimui. Čia svarbų vaidmenį atlieka aukštas rekuperacijos, t.y. stabdymo energijos atkūrimo, laipsnis. Per daugiau nei 90 procentų visų sulėtėjimų Audi „e-tron“ įkrauna save, naudodamas elektros variklius. Derinyje su integruota elektrohidrauline stabdžių valdymo sistema, kurią mes pirmieji iš visų gamintojų pasaulyje panaudojome keleiviniame elektromobilyje, elektrinis visureigis išnaudoja maksimalų rekuperacijos potencialą.

Audi e-tron rear
Daugiau apie ridos atsargą

Verdiktas: tinkamas kasdieniam naudojimui

Mes kruopščiai išbandėme Audi „e-tron“ su elektriniu mobilumu susijusiais aspektais. Dėl to mes ne tik garantuojame įprastinę vieno iš mūsų automobilių kokybę, bet ir visapusiškai pasirūpinome Jūsų saugumu.

Audi e-tron with trailer
Daugiau apie kokybę ir saugumą

Toks paprastas įkrovimas

Jums prieinamos įvairios Audi „e-tron“ įkrovimo parinktys. Tiek miestuose, tiek prie automagistralių Jūs turite prieigą prie įkrovimo kolonėlių. Įkrovimui namuose mes parengėme Jums ekologiškai tvarių sprendimų. Jūs imate energiją iš namų elektros tinklo. Naudodamiesi gausiomis skaitmeninėmis paslaugomis, Jūs galite bet kuriuo metu stebėti specialiąją įkrovimo informaciją tiek Audi „e-tron“ virtualiame Audi prietaisų skydelyje, tiek Jūsų išmaniajame telefone „myAudi“ taikomojoje programoje.

Viešojo įkrovimo informacija ir įranga.

Audi e-tron charging
Daugiau apie įkrovimą

Stilingasis įvaizdžio nešiklis

Efektyvumas, saugumas, naujas technologijos ir važiavimo potyris – pasirinktiniai virtualūs Audi „e-tron“ išoriniai veidrodžiai suteikia Jums realią pridėtinę vertę. Palyginti su įprastiniais išoriniais veidrodžiais, plokšti laikikliai sumažina automobilio plotį 15 centimetrų, o dėl to taip pat ir oro pasipriešinimą bei oro srauto keliamo triukšmo lygį. Mažos kameros skaitmeniniu būdu projektuoja vaizdus į aukšto kontrasto organinių šviesos diodų ekranus viduje. Ypač prieblandoje ir naktį Jūs galite ryškiai ir aiškiai matyti iš paskos važiuojančius automobilius, nepaisydami žibintų šviesos atspindžių. Audi „e-tron“ yra pirmasis serijinis modelis, kuriame naudojami virtualūs išoriniai veidrodžiai.

virtual exterior mirror
Daugiau apie virtualius išorinius veidrodžius

Skaitmeniniai pagalbininkai

Dėl „Audi connect“ specialiai „e-tron“ skirtų paslaugų Jūs neturite rūpintis likusius ridos atsargos ir artimiausios įkrovimo stotelės temomis. Tiesiog naudokitės „myAudi“ interneto portale arba taikomojoje programoje. Pavyzdžiui, Jūs galite planuoti ateinančios dienos maršrutus prie pusryčių stalo. „e-tron“ maršruto planuotuvas apskaičiuos Jums efektyviausią maršrutą su visais būtinais sustojimais įkrovimui.

Audi connect
Daugiau apie skaitmenines paslaugas

Informuotas reiškia ginkluotas.

Audi „e-tron“ automobilyje Jūs galite pasikliauti išmaniosiomis technologijomis ir tiesiog sutelkti dėmesį į eismą. Svarbi informacija ir įspėjimai teikiami bazinėje komplektacijoje tiekiamame virtualiame Audi prietaisų skydelyje bei aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistemoje – MMI navigacijos sistemoje „plus“. Įvairios asistavimo vairuotojui sistemos užtikrina Jūsų saugumą.

MMI Navigation plus in Audi e-tron
Daugiau apie asistavimo vairuotojui sistemas
This is the Audi e-tron