Įranga > Q2 > Q2 > Pradžia

Q2

  • 1400x438_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg
1400x438_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg

Naujojo Audi Q2 įranga.

Q2 valdymas yra paprastas ir ergonomiškas, kaip ir kiekvieno Audi automobilio. Bazinė įranga apima aukštai prietaisų panelyje įrengtą MMI ekraną. Jo dydis priklauso nuo užsakytos informacijos ir pramogų sistemos. Jo funkcijos yra valdomos pasukamuoju ir paspaudžiamuoju valdymo mygtuku bei dviem mygtukais vidurinėje konsolėje. Q2 automobiliui skirtos asistavimo vairuotojui sistemos perimtos tiesiogiai iš aukštos klasės automobilių.

Aukščiausia klasė: asistavimo vairuotojui sistemos Q2 automobiliui skirtos asistavimo vairuotojui sistemos perimtos tiesiogiai iš aukštos klasės automobilių. Bazinėje automobilio įrangoje tiekiama „Audi pre sense“ sistema radaro dėka nustato pavojingas situacijas, kurios gali susidaryti dėl kelią kertančių pėsčiųjų ar kitų priekyje važiuojančių automobilių. Kai važiuojama nedideliu greičiu, sistema įspėja vairuotoją ir, jei reikia, aktyvuoja staigų stabdymą iki visiško sustojimo.

Pasirinktinai tiekiamos sistemos taip pat yra įvairiapusės ir užtikrina didelį efektyvumą. Audi sujungė pačias populiariausias sistemas viename asistavimo vairuotojui sistemų pakete, įskaitant automatinį atstumo reguliavimą su „Stop & Go“ funkcija ir važiavimo spūstyje asistentu.

Pirmoji sistema veikia radaro dėka ir reguliuoja pageidaujamą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Važiavimo spūstyje asistentas taip pat naudoja papildomus ultragarsinius sensorius ir priekinė kamerą. Sistema taip pat gali perimti vairavimą lėto eismo sąlygomis gerai įrengtuose keliuose, kai važiuojama mažesniu nei 65 km/h (40,4 mph) greičiu. „Audi side assist“ sistema, naudodama radarą, stebi persirikiavimą į kitą eismo juostą, o „Audi active lane assist“ sistema vaizdo kameros dėka padeda vairuotojui išlikti savo trajektorijoje eismo juostoje. Kameros dėka veikianti kelio ženklų atpažinimo sistema grafiškai rodo vairuotojui greičio apribojimus, lenkimo draudimo zonas ir zonas su draudžiamu eismu bei pagalbinius ženklus. Naujausios kartos „Park Assist“ sistema gali nukreipti kompaktišką SUV klasės automobilį tiek į lygiagretaus, tiek stataus parkavimo vietas. Kai atbuline eiga išvažiuojama iš stataus parkavimo vietos, pradeda veikti skersinio eismo gale stebėjimo asistentas; jis naudoja savo radarų sensorius, stebėdamas eismą Q2 automobilio užnugaryje.
Puikūs ekranai: virtualus Audi prietaisų skydelis ir projekcinis ekranas Kitas išskirtinis privalumas yra virtualus Audi prietaisų skydelis, kurio 12,3 colio ekranas rodo labai detalią ir puikią grafiką bei siūlo du vaizdavimo režimus: vienas sutelkia dėmesį į tachometrą ir spidometrą, o kitas pateikia informacijos bei pramogų ir/arba navigacijos sistemų duomenis. Papildomai prie virtualaus Audi prietaisų skydelio bei geriausios informacijos ir pramogų sistemos realizuojama ir trečia aukštos klasės automobilių technologija – projekcinis ekranas. Jame svarbi informacija projektuojama į stiklinį panelį tiesioginiame vairuotojo matymo lauke. Ši informacija gali apimti navigacijos duomenis, automobilio greitį ir įspėjamuosius pranešimus.
MMI navigacija „plus“: naudotojo veiksmai virsta malonia veikla Q2 valdymas yra paprastas ir ergonomiškas, kaip ir kiekvieno Audi automobilio. Bazinė įranga apima aukštai prietaisų panelyje įrengtą MMI ekraną. Jo dydis priklauso nuo užsakytos informacijos ir pramogų sistemos. Jo funkcijos yra valdomos pasukamuoju ir paspaudžiamuoju valdymo mygtuku bei dviem mygtukais vidurinėje konsolėje.

Informacijos ir pramogų sistemas vainikuoja MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“. Jos meniu struktūra ir jutiklinis paviršius ant pasukamojo ir paspaudžiamojo valdymo mygtuko leidžia slinkti vaizdus ir keisti mastelį, suteikdami valdymo malonumą. Valdymas natūralia kalba ir MMI paieška yra praktiškai intuityvūs. Dažnai tereikia įvesti kelis ženklus, kad rastumėte pageidaujamą funkciją. Be to, MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ apima „Wi-Fi“ prieigos tašką. Tai leidžia Audi Q2 keleiviams naršyti internete, naudojant savo mobiliuosius įrenginius. „Audi connect“ „online“ paslaugos gali būti pasiekiamos per „MMI touch“ – jos apima nuo eismo ir stovėjimo vietų informacijos iki navigacijos naudojant Google Earth™.

Šioms paslaugoms reikalingas planas su fiksuotu duomenų perdavimo mokesčiu yra įtrauktas, nes kartu su „Audi connect“ funkcija Europos klientai taip pat gauna SIM kortelę, kuri yra stacionariai integruota automobilyje. Tai leidžia naudotis tarptinkliniu ryšiu daugelyje Europos šalių, nes ji, reikalui esant, gali automatiškai prisijungti prie tinkamo šalies tinklo operatoriaus. Duomenų paketus taip pat galima siųsti ir gauti per „Wi-Fi“ prieigos tašką, nepriklausomai nuo jokių integruotų „Audi connect“ paslaugų.