Interjeras > Q2 > Q2 > Pradžia

Q2

  • 1400x438_Macao_MV_08_Int_Front_rgb.jpg
1400x438_Macao_MV_08_Int_Front_rgb.jpg

Naujojo Audi Q2 interjeras.

SUV klasės automobiliams būdingos plačiai atsiveriančios durys ir aukšti durų slenksčiai užtikrina patogų įlipimą į automobilį, kuriame užtikrinama penkiems žmonėms reikalinga erdvė. Vairuotojas sėdi sportiškai žemai vairo atžvilgiu, panašiai kaip Audi sedane, tačiau gali mėgautis geru matomumu, būdingu SUV klasės automobiliui.

Bagažo skyrius gali talpinti 405 litrus krovinių, be to, nulenkus vientisą galinę sėdynę, gali būti sukuriama papildoma iki 1 050 litrų talpa bagažui. Pasirinktinai tiekiamas elektra valdomas galinis dangtis ir į tris dalis padalinamas vientisos galinės sėdynės atlošas. Vidurinis segmentas taip pat suteikia ilgų daiktų talpinimo galimybę – patogu transportuoti slides arba lentynas.
750x410_Macao_MV_09_Int_Seite_rgb.jpg
Virtualus Audi prietaisų skydelis ir projekcinis ekranas. Kitas išskirtinis privalumas yra virtualus Audi prietaisų skydelis, kurio 12,3 colio ekranas rodo labai detalią ir puikią grafiką bei siūlo du vaizdavimo režimus: vienas sutelkia dėmesį į tachometrą ir spidometrą, o kitas pateikia informacijos bei pramogų ir/arba navigacijos sistemų duomenis. Papildomai prie virtualaus Audi prietaisų skydelio bei geriausios informacijos ir pramogų sistemos realizuojama ir trečia aukštos klasės automobilių technologija – projekcinis ekranas. Jame svarbi informacija projektuojama į stiklinį panelį tiesioginiame vairuotojo matymo lauke. Ši informacija gali apimti navigacijos duomenis, automobilio greitį ir įspėjamuosius pranešimus.
Individualizavimas Apgalvotai sukurtame interjere klientai taip pat turi daug būdų išreikšti savo asmeninį stilių. Tam tikrų sėdynių dalių dekoratyvinei apdailai gali būti pasirinktos tokios spalvos, kaip geltona, oranžinė ir raudona. Apdaila taip pat gal būti iš balto plastiko arba šiaušto aliuminio. Sėdynių apmušalus galima rinktis nuo aukščiausios klasės audinių iki puikios „Nappa“ odos.

Pasirinktinai tiekiamas šviesos diodų apšvietimo paketas suteikia interjerui ypatingo patrauklumo nakties metu. Geriausioje versijoje šviesos diodų šviesolaidžiai apšviečia homogenine šviesa skulptūriškai suformuotą priekinės prietaisų panelio dalies ir kelių atramų apdailą. Galima rinktis iš dešimties spalvų.