RS Q3 > Q3 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS Q3 in der Seitenansicht

RS Q3

Gyvenkite išskirtinai.
„Audi RS Q3“.

Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km
Kombinuotosios CO₂ emisijos*: 228–222 g/km

Mums negana tiesiog pasiekti kelionės tikslą. Norime patirti kažką naujo. Norime ne tik išlikti šiuolaikiški, bet ir sekti savo impulsais. Tam tinkamas pakeleivis – naujasis, itin našus „SUV Audi RS Q3“. Atletiškas dizainas itin praktiškas. Garsusis 2,5 litrų TFSI variklis kartu su visų ratų pavara „quattro“ užtikrina važiavimo malonumą. Važiuojam?

Pastaba: „Audi RS Q3“ šiuo metu dar negalima konfigūruoti.

Aukštos kokybės

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ3_191015.jpg
1920x1080-ARSQ3_191015.jpg
  • „Audi RS Q3“¹ galą sudaro RS būdingi buferiai ir RS būdingas stogo aptakas.

  • „ Audi RS Q3“¹ įtikina kupė būdingu siluetu.

  • Veržlumo įspūdį kuria „Tangorot Metallic“ spalva – „Audi RS Q3“¹.

  • 2,5 litrų variklis TFSI (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 228–222 g/km) su penkiais cilindrais pasiekia 294 kW (400 AG) galią.

  • Pasirinktinai įsigyjami 21 colių lengvojo lydinio ratlankiai su 5 trigubų stipinų dizainu dar labiau pabrėžia „Audi RS Q3“¹ sportiškumą.

  • Sėskitės į sportines RS sėdynes su tipiškais RS akcentais.

  • „Audi RS Q3“¹ siūlo vietos penkiems žmonėms ir 1525 litrų talpos laikymo vietą nulenkus sėdynių atlošus.

  • Standartinis MMI jutiklinis ekranas, nukreipti į jus.

  • Apačioje plokščiu RS sportiniu vairu su daugiafunkciais mygtukais galėsite valdyti standartinį virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį.

Kuria savo taisykles

Išskirtinė „Audi RS Q3“¹ dizaino kalba įtikina matomais rezultatais. Kupė primenanti, nuožulni stogo linija kuria įspūdingą SUV siluetą. Jo galia matoma jau iš priekio: RS bamperiai ir juodos spalvos viengubas rėmas suteikia priekiui dinamiškumo. Tvirtumu pasižymi ir automobilio šonai su dešimt milimetrų išsikišusiais ratų korpusais ir kylančia pečių linija. Pasirinktinai įsigyjami 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai yra išskirtiniai šio modelio klasėje. „Audi RS Q3“¹ gale veržlumo jausmą kuria RS būdingi buferiai su galiniu išmetamųjų dujų vamzdžiu ir juodos žvilgančios spalvos horizontaliomis sklendėmis bei RS būdingu stogo aptaku.

Der Audi RS Q3 in der Frontansicht
Didelis našumas skaičiais

Galia

294

kW¹

(400 AG)

Įsibėgėjimas

4,5

nuo 0 iki 100 km/val.

Sukimo momentas

480

Nm¹

Maks.

1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 228–222 g/km.

Lik sveikas, nuoboduly

Su garsiuoju 2,5 litrų varikliu TFSI (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 228–222 g/km) su penkiais cilindrais, kad kiekviena kelio atkarpa pavirstų nuotykiu. Kiekvienas posūkis virs ypatingu patyrimu su standartine RS sportine važiuokle, kuri yra dešimt milimetrų giliau negu bazinio modelio važiuoklė. Be to, važiavimo dinamiką ir važiavimo stabilumą pagerina ir pasirinktinai įsigyjami amortizatorių reguliatoriai. Jie padeda lengviau valdyti automobilį ir užtikrina didesnį patogumą. Kad būtų galima tiksliai nurodyti kryptį, „Audi RS Q3“¹ pasižymi RS būdingu pritaikytu progresyviuoju vairavimu. Buvo pagalvota ir apie priešingą kryptį – standartinė RS plieninė stabdžių įranga su pasirinktinai įsigyjama raudona stabdžių apkaba arba pasirinktinais keraminiais stabdžiais su pilkos, raudonos arba mėlynos spalvos apkaba.

Išlygoms vietos čia nėra

Dinamiškas atletiškumas būdingas ir „Audi RS Q3“¹ vidui. Pradedant standartiniu, apačioje plokščiu RS sportiniu oda aptrauktu vairu su daugiafunkciais mygtukais, standartiniais dekoratyviais aliumininiais „Race“ antracito spalvos elementais – pasirinktinai ir fortepijono žvilgios juodos arba „Carbon“ spalvos – ir baigiant pasirinktinai įsigyjamomis RS sportinėmis sėdynėmis iš prabangios napos odos su RS būdingais elementais ir galvos atramomis. Be to, horizontalūs elementai užtikrina erdvumo pojūtį. Pageidaujant sportiškumą galima dar labiau pabrėžti pasirinktinai įsigyjamais RS raudonos arba mėlynos spalvos dizaino paketais, kurie suteiks papildomų akcentų. Įlipant stilių demonstruoja apšvietimas su „Audi Sport“ projekcijomis duryse.

Frau sitzt auf Beifahrersitz im Audi RS Q3

Čia viskam pakaks vietos

Naujoji prabanga: nieko nereikia daryti. „Audi RS Q3“¹ be kvapą gniaužiančio našumo siūlo ir didelį praktiškumą kasdienybėje ir daug įvairiausių funkcijų. Tilps iki penkių žmonių. Galinį sėdynių suolą standartiškai galima pastumti 150 milimetrų išilgai, taip pat posvyrį galima keisti septyniomis pakopomis. Jei reikia gabenti stambesnius daiktus, 530 litrų tūrio bagažinę nulenkus atlošus galima paversti 1525 litrų talpos laikymo vieta.

Eine Frau und ein Mann sitzen auf der Rückbank des Audi RS Q3
1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 228–222 g/km.