SQ5 TFSI > Pradžia

SQ5 TDI

Jūsų SQ5 TDI
3.0 TDI quattro tiptronic
61.490,00 EUR

  • Basic price
    60.600,00 EUR
  • Optional equipment
    890,00 EUR
  • Price
    61.490,00 EUR

Pasiruošęs sportiškumui.

Vidutinės degalų sąnaudos: 8,3-8,5 l/100 km; Vidutinė CO₂ tarša: 189-195 g/km

Pirmyn! Audi SQ5 TFSI žavi neprilygstama galia, kasdieniniu praktiškumu, progresyviomis technologijomis ir šiuolaikine įranga. Naujos konstrukcijos 260 kW (365 AG) pajėgumo V6 3.0 TFSI variklis automobilį iš vietos iki 100 km/val. išjudina per 5,4 sek., žavėdamas įspūdingu gausmu. Išorės visumą formuoja S apdailos elementai – juodos spalvos oro įsiurbimo kiaurymės ir sportiškos slenksčių apdailos juostelės, praturtinančios Q šeimos dizainą. Tad sėskite prie vairo ir mėgaukitės važiavimu.

Greitas kaip trumpųjų nuotolių bėgikas.

Galingas 260 KW (365 AG) pajėgumo V6 TFSI variklis išvysto iki 500 Nm sukimo momentą. Automobilis su tokiu varikliu 100 km/val. greitį pasiekia per 5,4 sek. ir gali važiuoti 250 km/val. maksimaliu greičiu. Judesį ratams perduoda standartinė quattro visų ratų pavara, kurią galima papildyti pasirinktiniu sportiniu diferencialu ir S adaptyvine ratų pakaba. Greitą ir patogų pavarų perjungimą užtikrina aštuonių laipsnių tiptronic automatinė pavarų dėžė. Dėl pastebimai pagerintų valdymo sistemų Audi SQ5 TFSI puikiai veikia posūkiuose ir nelygiame kelyje.

Elegantiškas kaip akrobatas.

SQ5 ir Q5 palyginimas

SQ5 TFSI dizainas yra nevienpusiškas. Priekinę ir galinę automobilio dalis puošia įspūdingi buferiai, korinėmis grotelėmis dengtos oro įsiurbimo kiaurymės bei difuzoriai. Sportišką įspūdį dar labiau sustiprina S dizaino radiatoriaus grotelės su dvigubais aliuminio spalvos skersiniais, aliuminio spalvos išorinių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai ir kėbulo spalvos durelių apdailos juostelės. Iš SQ5 TFSI kėbulo spalvų gamos galite rinktis išskirtinę panther black juodo metalo spalvą. Veržlumo įspūdį dar labiau sustiprina dvigubas išmetimo sistemos vamzdis ir raudona S emblema. SQ5 TFSI variklio galią pažymi V6 emblemos ant durelių slenksčių.

1400x788_SQ5_collage.jpg
Kokybę spinduliuojantis interjeras.

Iš pat pirmo žvilgsnio salonas sužavi aukšta kokybe ir informacinėmis pramogomis. Bazinės įrangos paketas buvo išplėstas: standartinės įrangos sąraše sėdynės buvo aptrauktos S emblemomis dekoruotos tekstilės ir natūralios odos deriniu , durelių slenksčiai su apšvietimu buvo papuošti S emblemomis , S emblema buvo dekoruotas ir padidinto funkcionalumo trijų stipinų daugiafunkcinis vairaratis. SQ5 turi ir Audi virtual cockpit daugiafunkcinį rodmenų skydą su juodos spalvos dekoratyvinėmis detalėmis. Trivietę galinę sėdynę galima stumdyti išilgai ir keisti atlošo pasvirimo kampą. Priklausomai nuo galinės sėdynės padėties, krovinių skyriaus talpa svyruoja nuo 500 iki 610 litrų. Nulenkus galinės sėdynės atlošą, galima suformuoti 1550 l tūrio krovinių skyrių. Standartinės įrangos sąraše yra ir 20 colių penkių stipinų lengvo lydinio ratlankiai, LED žibintai ir S amortizatorių standumo reguliavimo sistema.