Variklis, transmisija > SQ7 TDI > Q7 > Pradžia

SQ7 TDI

  • 1400x438_ASQ7_161004.jpg
1400x438_ASQ7_161004.jpg


Įspūdingos formos dinamika

Nuo 0 iki 100 km/h per 4,8 sekundes su 4,0 l TDI varikliu ir 320 kW (435 AG) galia – variklis veikia kartu su galingais partneriais, kad būtų įmanoma pasiektų tokių rezultatų. Pirmą kartą automobilių gamybos istorijoje naudojamas elektra varomas kompresorius (EPC). V8 variklis sukurtas visiškai iš naujo, siekiant galios ir efektyvumo pusiausvyros. Jis semia savo galią iš 3956 cm3 darbinio tūrio. 900 Nm sukimo momentas pasiekiamas, kai variklio apsisukimai yra nuo 1000 iki 3250 1/min.

Du visiškai iš naujo sukurto „Twin-Turbo“ variklio išmetamųjų dujų turbokompresoriai veikia pagal nuoseklaus turbopripūtimo principą: esant mažiems ar vidutiniams apsisukimams veikia tik vienas turbokompresorius, o antras turbokompresorius įjungiamas tik padidėjus apkrovai. Turbokompresorius papildo elektra varomas kompresorius, skirtas tikrajai dinamikai be turbopripūtimo vėlavimo ypatingai mažų variklio apsisukimų diapazone.

Pripūtimo slėgis, kurį sustiprina elektra varomas kompresorius, nereikalauja išmetamųjų dujų energijos ir todėl gali būti bet kada naudojamas, nes nebelieka įprastinių tradicinio turbokompresoriaus trūkumų. Kompresorius aprūpina variklį dinamiškam galios išvystymui reikalinga pripūtimo slėgio energija per mažiau nei 250 milisekundžių. Tokiu būdu aštuonių cilindrų dyzelinis variklis padidina savo didžiulę galią be jokių juntamų uždelsimų. Didelis privalumas, ypač pajudant iš vietos

750x410_ASQ7_D_161002_detail.jpg
Pažangu: 48 voltų automobilio maitinimo šaltinis Pažangūs komponentai reikalauja energijos – elektra varomo kompresoriaus pikinė sužadinimo galia, pavyzdžiui, yra 7 kW. Šia energija aprūpina 48 voltų automobilio maitinimo šaltinis, kurį gali naudoti ir daug galios reikalaujanti pasirinktinė elektromechaninė dinaminės važiavimo kontrolės sistema. Kad būtų tenkinami dideli galios ir energijos reikalavimai, automobilio maitinimo šaltinyje po bagažo skyriumi yra atskiras 48 voltų ličio jonų akumuliatorius, kurio nominaliosios energijos atsargos sudaro 470 Wh, o išvesties galia – iki 13 kilovatų.
Aktyvi dinaminės važiavimo kontrolės sistema Pasirinktinė dinaminės važiavimo kontrolės sistema užtikrina puikų važiavimo komfortą ir išskirtinį stabilumą posūkiuose. Kompaktiškas elektros variklis su planetiniu reduktoriumi atskiria dvi stabilizatoriaus puses. Nelygiame kelyje jie aktyviai atskiriami ir tokiu būdu padidinamas važiavimo komfortas. Kai važiuojama sportiniu režimu ir dinamiškai įveikiami posūkiai, stabilizatoriai sujungiami ir jų pusės juda kartu. Tokiu būdu sumažinamas SQ7 TDI automobilio kėbulo svyravimas.
Iš naujo sukurta: „tiptronic“ pavarų dėžė Iš naujo sukurta aštuonių pakopų „tiptronic“ pavarų dėžė išskirtinai greitai ir efektyviai perjunginėja pavaras bei leidžia vairuotojui atsipalaiduoti, kai važiuojama didesniu greičiu. Jai veikiant kartu su visų ratų pavara quattro® ir savo savaime užsiblokuojančiu tarpašiniu diferencialu, galia įtikinamai nukreipiama į kelią. Pasirinktinai tiekimas dinamiško valdymo paketas apima tris technologinius modulius: sportinį diferencialą, elektromechaninę aktyvią dinaminės važiavimo kontrolės sistemą ir visų ratų vairavimo sistemą.