Eksterjeras > SQ7 TDI > Q7 > Pradžia

SQ7 TDI

  • 1400x438_ASQ7_161005.jpg
1400x438_ASQ7_161005.jpg

Kiekvienos linijos pojūtis.

SQ7 TDI eksterjeras – puikus galingo ir griežto stiliaus derinys. Išskirtinės dizaino savybės paryškina eksterjerą, pavyzdžiui, išoriniai veidrodėliai su aliuminio apdaila, skulptūriškos formos radiatoriaus grotelės „single-frame“ ir savitas ratų išskyrimas.

750x410_ASQ7_D_161004.jpg

Visos linijos ir paviršiai sukurti tiksliai ir išraiškingai, o ypatingai išryškintas automobilio ilgis ir solidi bendroji koncepcija. Naujųjų radiatoriaus grotelių charakteringas „S“ dizainas matomas tiek bamperiuose, tiek šoninėse oro įleidimo angose, veidrodėlių korpusų gaubtuose ir durų aliuminio intarpuose. Dujų išmetimo sistema „Active Sound“ pereina į kvadratinius išmetimo vamzdžius.

750x410_ASQ7_161002.jpg

Dydis atsiskleidžia detalėse: SQ7 TDI priekiniai žibintai yra trimačiai ir puikuojasi dvigubos strėlės šviesos vaizdu. Šviesos diodų priekiniai žibintai tiekiami bazinėje įrangoje. Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai gali būti užsakomi pasirinktinai. Visą kiekvieno matricinio šviesos diodų žibinto šviesos srautą sudaro 30 atskirų šviesos diodų, kurie naudoja tris reflektorius. Eismo situacija analizuojama vidiniame galinio vaizdo veidrodėlyje įrengtos kameros dėka. Priklausomai nuo situacijos, šviesos diodai yra pritemdomi, įjungiami ar išjungiami. Pasiekiami gausūs skirtingo šviesos paskirstymo variantai, kurių dėka kelias puikiai apšviečiamas bet kurioje eismo situacijoje.

Individuali kėbulo spalva iš „Audi exclusive“ kolekcijos – „Granate Red Pearl effect“ – „quattro GmbH“ pasiūlymas. Jūsų Audi prekybos atstovas informuos Jus apie prieinamumą ir kainas.