Interjeras > R8 Coupé > R8 > Pradžia

Jūsų R8 Coupé

  • 1400x438_AR8_D_151051_1.jpg
1400x438_AR8_D_151051_1.jpg

V10 5.2 FSI quattro S tronic
159.200,00 EUR

  • Basic price
    159.200,00 EUR
  • Optional equipment
    0,00 EUR
  • Price
    159.200,00 EUR

Tiesiog kaip lenktyniniame automobilyje.

Naujajame Audi virtualiame prietaisų skydelyje yra skaitmeniniai ekranai. Patys svarbiausi valdymo elementai yra surinkti ant vairo esančių mygtukų grupėje, taip pat vadinami periferiniais valdymo elementais. Automobilio salone vairuotojas jaučiasi tarsi sėdėtų lenktyniniame automobilyje. Oro kondicionieriaus valdymo elementai savo laisvo kintamumo efektu pabrėžia valdymo panelio paprastumą. Bazinėje įrangoje tiekiama MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“.

Tobulas valdomumas kiekvienoje situacijoje.
563x317_AR8_D_151004_1.jpg
Prie naujojo Audi R8 vairo, vairuotojas jaučiasi kaip tikras lenktynininkas. Visos funkcijos orientuotos į vairuotoją ir yra lengvai valdomos, net kai pasiekiamos kritinės ribos, ir visa tai vairuotojui nenukeliant rankų nuo vairo. Variklio užvedimo ir išjungimo mygtukas bei „Audi drive select“ sistemos mygtukas įrengti ant naujojo daugiafunkcinio vairo „plus“ kaip periferiniai valdymo elementai. Audi R8 V10 plus „Performance“ vairas pasižymi dar dvejais periferiniais valdymo elementais. Vienas mygtukas yra skirtas „Performance“ režimui kartu su sukamu ratuku, skirtu „sausa“, „drėgna“ ar „snieguota“ programų pasirinkimui, o kitas mygtukas skirtas sportinės dujų išmetimo sistemos valdymui.
Puristinis dizainas Interjero dizaine griežtos geometrinės linijos taip pat pabrėžia markės lengvasvorės konstrukcijos estetiškumą. Interjero dizaino charakteringas elementas yra „monoposto“ – didelis lankas aplink vairuotojo sėdynę. Be to, savo vietą užėmė trys centriniai oro kondicionavimo sistemos valdymo elementai. Plati vidurinio tunelio konsolė talpina standartinį MMI terminalą bei iš naujo sukurtą „S tronic“ pavarų dėžės važiavimo pakopų pasirinkimo svirtį.Arī salona dizainā stingrās ģeometriskās līnijas uzsver zīmola estētisko vieglsvara konstrukciju. Raksturīgs elements ir Monoposto, liela arka zonā ap vadītāja sēdekli. Šo vietu aizņēmuši gaisa kondicionēšanas sistēmas trīs centrālie vadības elementi. Platajā viduskonsolē atrodas standarta MMI terminālis un jaunā dizaina līdzenā S tronic pārnesumkārbas pārslēgsvira.
Tobulas komfortas Naujo dizaino sportinės sėdynės su integruota galvos atrama užtikrina puikų šoninį palaikymą. Net dar radikalesnės sportinių automobilių sėdynės įgavo tokią pačią kaušo formą, kaip ir iš naujo sukurtos R8 kaušo formos sėdynės. Tai aiškiai parodo lengvasvorės konstrukcijos ir komforto derinį (pasirinktinai tiekiamos V10 ir įtrauktos į bazinę įrangą V10 plus).