TT RS Coupé and TT RS Roadster > Pradžia

TT RS Coupé and TT RS Roadster

Nepamirškite įkvėpti.

Prieš pajudėdami gerai įkvėpkite, nes „TT RS Coupé“ ir „TT RS Roadster“ Jus paliks be žado. Naujas 5-ių cilindrų variklis apjungia azartišką vairavimo malonumą ir įspūdingą variklio garsą. Pasiekiantys įspūdingą 294 kW (400 AG) ir maksimalų 480 Nm sukimo momentą, įspūdingieji „TT RS Coupe“ ir „Roadster“ iki 100 km/val. įsibėgėja atitinkamai per 3,7 ir 3,9 sekundės bei demonstruoja sprogstamą galią iki pat 250 km/val.

Highlights

Dizaino ikona

1920x1080_ATTRS_161005_coupe_1.jpg
1920x1080_ATTRS_161003_1.jpg

Daugiau kaip 15 metų „Audi TT“ yra žinomas dėl sportiško ir progresyvaus dizaino. 2014 metais „Audi“ pristatė trečiąją TT kartą. Vien tik į jį žvilgtelėjus naujasis TT atrodo pasitempęs ir raumeningas, atletiškas ir pasirengęs šuoliui. Iš tiesų, automobilio dizaineriai naujai interpretavo 1988 metais debiutavusio pirmojo TT linijas, suteikę modernią išvaizdą, papildytą daugybe dinaminių elementų. Dar daugiau, „TT RS“ išorė buvo dar labiau išgryninta pasitelkus RS modelio elementus. 

TT RS Coupé

Raumeningai ir atletiškai atrodantis dizainas yra užuomina apie įspūdingas šio automobilio galimybes. Jo bekompromisės sportinio variklio charakteristikos yra pabrėžtos daugybe išorės detalių: šoniniai veidrodėliai sumontuoti anglies pluošto korpusuose, RS buferiai su didelėmis šoninėmis oro patekimo angomis ir sportine RS išmetimo sistema su ovaliais antgaliais. Aštuonių stūmoklių stabdžių apkabos, užtikrinančios itin efektyvų stabdžių sistemos darbą, gali būti nudažytos raudonai.    "

TT RS Roadster

Atverkite naujas galimybes: minkštas „TT RS Roadster“ stogas atveriamas ir uždaromas per dešimt sekundžių – net ir važiuojant iki 50 km/val. greičiu. Papildomai gali būti sumontuotas elektra valdomas vėjo užtvaras ir kaklo šildymas standartinėse sportinėse RS sėdynėse. Didelės, vientisos grotelės pažymėtos „quattro“ logotipu, korio rašto grotelės atrodo grėsmingai, o oro paėmimo angos dar labiau pabrėžia šį stilių.