1300x551_ACA_P_131002.jpg
Møller Auto Lidosta Audi dīleris Latvijā
Adrese: Kalnciema iela 170a, Rīga, LV-1046
Informatīvais tālrunis: +371 67097190
E-pasts: lidosta@moller.lv
Jaunu automobiļu tirdzniecība Darba dienās 9.00-19.00
Sestdienās 10.00-15.00
Tālr. 67097190
Serviss Darba dienās 7.30-19.30
Tālr. 67097188
Rezerves daļas Darba dienās 8.00-19.30
Tālr. 67097189
24 h tehniskās palīdzības dienests 8000Audi jeb 80002834

REKVIZĪTI
SIA "Moller Auto Latvia"
PVN reģ. Nr. LV 40003055104
Juridiskā adrese: 
S. Eizenšteina 10, Rīgā, LV-1079
Banka: 
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konts: 
LV74 NDEA0000080187956 (EUR)