Mobility of the future | Audi
Front view of the Audi RS Q e-tron E2.

„Audi“ žengia kitą žingsnį

Su naujuoju „Audi RS Q e-tron E2“¹ į 2023 m. Dakaro ralį

Geriausiųjų ralis

Dakaro ralis yra laikomas vienu sudėtingiausiu ralio reidų pasaulyje, kuris 2023 m. dar kartą įvyks Saudo Arabijos dykumoje. Po sėkmingo starto 2022 m. „Audi Sport“ komanda pradeda lenktynes toliau tobulindama „Audi RS Q e-tron“¹. Čia galite sužinoti viską apie naująjį leidimą bei vairuotojų komandas, taip pat istoriją apie „Audi“ ambiciją elektrifikuoti dykumą².

The Audi grandsphere concept and the Audi RS e-tron GT in an open area.

„Vorsprung durch Technik“ – daugiau nei šūkis“

AUDI AG techninės plėtros skyriaus valdybos narys Oliver Hoffmann pasakoja apie 50-ies metų „Vorsprung durch Technik“ idėją ir keturių žiedų ateitį.

Sužinokite daugiau
The Audi grandsphere concept and the Audi RS e-tron GT in an open area.

Su patirtimi ir aistra iki pat finišo linijos: 2022 m. Dakaro ralis

„Audi RS Q e-tron“¹ triumfuodamas debiutavo 2022 m. Dakaro ralyje.

Sužinokite daugiau
Angled rear view of the Audi RS Q e-tron E2.

Įkvėptas iššūkių: Lenktynės su „Audi“

Nuo Neuburgo prie Dunojaus iki Saudo Arabijos dykumos. Nuo legendinių lenktynių iki ne mažiau legendinio ralio trasų, nuo „quattro“ iki „e-tron“: Sužinokite viską apie įvairias lenktynių serijas, klientų sportinį įsipareigojimą ir patirkite „Audi“ automobilių sporto žavesį.

Sužinokite daugiau

Progresas, padaugintas iš keturių

Jei norite judėti į priekį, turite peržengti ribas, būti pasiruošę keisti pasaulį ir įkvėpti tą daryti kitus. Siekdama šio tikslo „Audi“ komanda nusistatė keturias progreso linkmes – tvarumo, dizaino, skaitmeninimo ir našumo srityse.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA_sh0113_SCAN_L1_v02.900143.jpg
  Atsakomybės suvokimas

  Būtina veikti tvariau ir visiškai pakeisti savo mąstymą. Nuo tiekimo grandinės iki įtraukios įmonės struktūros. Tvarumo srityje svarbus kiekvienas indėlis.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Ateities kūrimas

  Dizainas mums reiškia kur kas daugiau nei automobilių kūrimą. Norime atverti erdves naujiems, įdomiems potyriams ir palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Mobilumo skaitmeninimas

  Skaitmeninimas yra raktas į ateities mobilumą. Skaitmeniniais kanalais bus galima daug ką padaryti – šios galimybės atveria įdomių kelių į ateitį.

  Sužinokite daugiau
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Perženkime ribas

  Tai, kas ilgą laiką atrodė neįmanoma, staiga gali tapti realybe – kai žmonės išdrįsta sukurti kažką naujo peržengdami ribas.

  Sužinokite daugiau
1
Čia pavaizduotas Dakaro ralio automobilis negaminamas kaip serijinis modelis. Uždara trasa, profesionalus vairuotojas. Nebandykite to pakartoti.
2
„Audi RS Q e-tron E2“ sujungia elektrinę transmisiją ir energijos keitiklio sistemą, kurios veikimas pagrįstas TFSI varikliu ir generatoriumi.