Audi A3 Sportback > Pradžia

Aktualumas

  • VW_Audi_Pratęsta garantija2.jpg
VW_Audi_Pratęsta garantija2.jpg

„Volkswagen“ ir „Audi“ karantino metu pratęsia garantiją automobiliams

„Volkswagen“ ir „Audi“ trims mėnesiams pratęsia gamintojo garantiją tų klientų automobiliams, kurių garantija baigiasi 2020 m. kovo 1 - gegužės 31 dienomis. Šia iniciatyva gamintojai siekia padėti klientams, kurie karantino metu neturi galimybės apsilankyti servise ir atlikti garantinio aptarnavimo.

VW_Audi_Pratęsta garantija.jpg
„Reaguodami į situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, nusprendėme geranoriškai pratęsti garantijas klientams, kuriems kitu atveju šios jau būtų pasibaigusios. Nors tęsdami savo veiklą laikomės vis būtinų ir papildomų saugos priemonių, mes nuolat galvojame apie ilgalaikius klientų poreikius, todėl suteikiame jiems daugiau lankstumo“, - teigė „Volkswagen“ ir „Audi“ importuojančios įmonės generalinė direktorė Ilzė Grase-Kibildė.

Gamintojo garantijos pratęsimas galioja visiems Baltijos šalyse ir Europoje įsigytiems „Audi“ ir „Volkswagen“ automobiliams. Garantija papildomai pratęsiama trims mėnesiams, o jei buvo pasiekta maksimali rida, skaičiuojami papildomi trys mėnesiai nuo gamintojo garantijos pabaigos dienos.

Klientai, kurie nespėjo atlikti garantinės priežiūros darbų, dėl sąlygų patikslinimo turėtų susisiekti su autorizuotu „Volkswagen“ arba „Audi“ servisu. Bendrai Lietuvoje yra 9 „Volkswagen“ ir 3 „Audi“ autorizuoti servisai, kurie gali atlikti garantinę priežiūrą. Visos šios priemonės yra vienkartinės ir paremtos geranoriškumu reaguojant į Covid-19 sukeltą krizę.