A1 citycarver > A1 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Der Audi A1 Citycarver vor einer nächtlichen Talkulisse

A1 citycarver

Kuriantis tendencijas.
„Audi A1 citycarver“.

Jo unikalaus dizaino su niekuo nesupainiosite, lanksčios jo įrengimo galimybės išlaisvins kūrybines galias, o greitai prie situacijos pritaikomos funkcijos leis patirti tikrą važiavimo malonumą – „Audi A1 citycarver“ visureigis, turintis daug privalumų. Stiprus. Sportiškas. Įkvepiantis. Modernus.

Tvirtos konstrukcijos

Išraiškingas „Audi A1 citycarver“ dizainas išsiskiria patvaria konstrukcija. Pavyzdžiui, vos matomomis oro įleidimo angomis po variklio gaubtu ir šonine danga prie ratų arkų ir šoninių gaubtų. Priekyje akį traukia ir didelės aštuoniakampės „Singleframe“ grotelės su trimačiu juodos spalvos matiniu korėtu tinkleliu. Trumpos uždangos priekyje ir gale, platūs purvasaugiai ir pasirenkami iki 18 colių dydžio ratai sustiprina bendrą galingo ir sportiško automobilio įvaizdį, o apsauginis nerūdijančiojo plieno spalvos užkardas rodo, kad važiuoti juo galima ir bekelėmis.

Labai patogus ir
praktiškas

Būdingi „Audi A1 citycarver“ požymiai – didesnis bendras aukštis (lyginant su standartiniu modeliu), platesnė prošvaisa ir aukščiau įrengtos keleivių ir vairuotojo sėdynės. Kompaktiškų matmenų transporto priemonėje „Audi A1 citycarver“ yra didelė 335 litrų talpos bagažinė. Jei atlenksite galinį atlošą, bendra talpa bagažui sudėti padidės iki 1 090 litrų, todėl į atostogas dviese galėsite pasiimti visų reikiamų daiktų. Jeigu daiktams susidėti visgi reikia daugiau vietos, siūlome praktišką originalių „Audi“ priedų specialiąją įrangą, pvz., bagažines, skirtas vežti slidėms ir bagažui.

Der Audi A1 citycarver auf dem Gehsteig mit montierter Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör

Skaitmeninė įvairovė

Važiuodami „Audi A1 citycarver“ mėgaukitės daugybe įrengtų skaitmeninių technologijų ir siūlomų paslaugų. 10,25 colių dydžio skaitmeninis blokinis prietaisų skydelis, kuriame matysite automobilio duomenis (pvz., greitį), dabar jau yra standartinės įrangos dalis. Jei norite, galite užsisakyti ir „Audi virtual cockpit“, kuris šią informaciją rodys įvairiose vaizdavimo aplinkose. Prieiga prie skaitmeninių „Audi connect“¹ paslaugų yra standartinė MMI sistema viduriniame pulte. Pasirenkamą patobulintą modelį „MMI Navigation plus“ su „MMI touch“ valdysite per didelį 10,1 colio jutiklinį ekraną arba žodinėmis komandomis.

Das Audi virtual cockpit im Audi A1 citycarver

Kurkite ir mėgaukitės –
interjeras

Progresyvus „Audi A1 citycarver“ dizainas būdingas ne tik išorei, bet ir vidui. Dėl naujos lanksčios įrangos linijų struktūros įvairius interjero paketus galite laisvai derinti su išorės paketu. Jei pasirinksite specialiąją „Audi A1 citycarver“ laidą „edition one“, viduje bus įrengtas sportinis interjeras „S line“. Tai reiškia, kad be visų kitų detalių, jūsų automobilio priekyje bus įrengtos sportinės sėdynės, 3 stipinų oda aptrauktas vairas su „S“ logotipu ir nerūdijančiojo plieno pedalai. Nuotraukoje matote spalvotą variantą su apmušalais ir oranžinės spalvos akcentais.

Blick raus aus dem Cockpit des Audi A1 citycarver auf die Strandpromenade

Užburiantis vairavimas

Važiuoklė, vairo sistema ir paskirstyta masė – visa tai automobilyje „Audi A1 citycarver“ puikiai dera, kad galėtumėte patirti sportinio vairavimo malonumą. Pasirinktinis dinamikos paketas suteikia daugiau lankstumo. Jį įsigijus, teikiamos raudonos stabdžių apkabos, važiavimo dinamikos sistema „Audi drive select“, garso paleidiklis ir važiuoklė su perjungiamais amortizatoriais.

Der Audi A1 citycarver in Frontseitenansicht auf einem Outdoor-Basketballfeld

Individualus charakteris

Visose nuotraukose matomos laidos „edition one“ automobilis yra specialusis sportinis „Audi A1 citycarver“ modelis. Išskirtiniai jo bruožai, pavyzdžiui, yra ypatingi išorės pilkos perlamutrinės spalvos dažai „arrow grey“ ir 18 colių „Audi Sport“ ratai. Stogas – kontrastingos spalvos, o „Singleframe“ grotelių apsauginės aušintuvo grotelės, kaip ir „Audi“ žiedai priekyje ir gale, – juodi. Išvaizdą puikiai papildo tamsinti priekiniai ir galiniai šviesos diodų žibintai. Ne ką mažiau svarbus ir aiškus požymis yra logotipas „edition one“ virš šoninių slenksčių.

Der Audi A1 citycarver in der Seitenansicht bei Abenddämmerung
1
Daugiau informacijos rasite www.audi.de/connect ir gausite iš savo „Audi“ partnerio.