A1 citycarver > A1 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A1 citycarver

A1 citycarver

Kuriantis tendencijas.
„Audi A1 citycarver“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 119–112 g/km

Jo unikalaus dizaino su niekuo nesupainiosite, lanksčios jo įrengimo galimybės išlaisvins kūrybines galias, o greitai prie situacijos pritaikomos funkcijos leis patirti tikrą važiavimo malonumą – „A1 citycarver“ yra visureigis, turintis daug privalumų.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a1-citycarver-rim-my2021-191006_1.jpg
1920x1080-audi-a1-citycarver-rim-my2021-191006_1.jpg
  • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų, matinės juodos spalvos, blizgi tekinta apdaila², „Audi Sport GmbH“³ ir raudonai nudažyti stabdžių diskai „Audi A1 citycarver“ pasirinktinei „edition one“ laidai suteikia sportinę išvaizdą.

  • Šoniniai skydai ant ratų arkų ir šoniniai slenksčiai yra „Audi A1 citycarver“, kaip bekelės automobilio, akcentas.

  • „edition one“: Ši speciali „Audi A1 citycarver“ versija išsiskiria „arrow grey, pearl effect“ spalvos išorės dažų apdaila.

  • Išskirtinė ypatybė automobilio priekyje yra didelės aštuonkampės „Audi Singleframe“ grotelės.

  • Su gera prošvaisa, didele bagažinės talpa ir pasirinktine transporto įranga iš originalių „Audi“ priedų⁴, „Audi A1 citycarver“ puikiai tinka naudoti kasdien.

  • Pasirinktiniai galiniai LED žibintai taip pat tiekiami su dinaminiais posūkių žibintais.

  • Pasirinktiniame virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje tiesiai priešais jūsų akis aukšta raiška rodoma pagrindinė automobilio informacija.

  • „Audi A1 citycarver“ salonas yra skaitmeninių technologijų ir pažangaus dizaino derinys: pavyzdžiui, „edition one“ laidos išskirtiniame „S line“ salone įrengtos sportinės sėdynės priekyje su oranžinės spalvos sėdynių centriniu skydu ir oranžinės spalvos atlasinės dažų apdailos paviršiaus akcentais.

  • Su pasirinktine aukščiausios klasės „Bang & Olufsen“ 3D garso sistema galėsite mėgautis erdviniu garsu, kaip gyvo garso koncerte.

Tvirtos konstrukcijos

Šoniniai skydai ant ratų arkų ir šoniniai slenksčiai yra „Audi A1 citycarver“ akcentuoja jo tvirtą konstrukciją. Trumpos iškyšos, platūs priekiniai ir galiniai sparnai ir pasirinktiniai iki 18 colių ratlankiai suteikia automobiliui galingą ir sportišką išvaizdą, o nerūdijančiojo plieno kėbulo apačios apsaugos dažų apdaila primena apie visureigiams būdingas charakteristikas.

Labai patogus, ypač praktiškas

Lyginant su baziniu modeliu, „Audi A1 Citycarver“ turi pranašumų, tokių kaip didesnis bendras aukštis, didesnė prošvaisa ir aukštesnė keleivių sėdynių padėtis. Nepaisant kompaktiškų matmenų, „A1 Citycarver“ turi gana didelę 335 l talpos bagažinę. Jei nulenksite galinį atlošą, bendra talpa bagažui sudėti padidės iki 1090 litrų. Jeigu daiktams susidėti visgi reikia daugiau vietos, siūlome praktišką pasirinktinę įrangą iš originalių „Audi“ priedų⁴ asortimento, pvz., stogo bagažinę slidinėjimo įrangai ar lagaminams.

The Audi A1 citycarver with a ski and luggage box

Skaitmeninė įvairovė

10,25 colio dydžio skaitmeninis blokinis prietaisų skydelis, kuriame matysite automobilio duomenis (pvz., greitį), dabar jau yra bazinės „Audi A1 citycarver“ įrangos dalis. Jei norite, galite užsisakyti ir virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį, kuris šią informaciją rodys įvairiose vaizdavimo aplinkose. Prieiga prie skaitmeninių „Audi connect“⁵ paslaugų yra standartinė MMI sistema centrinėje konsolėje. Pasirinktinio patobulinto modelio MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliu valdoma per didelį 10,1 colio jutiklinį ekraną arba balso komandomis.

The Audi virtual cockpit in the Audi A1 citycarver
Įkvepiančio dizaino salonas

Dėl naujos lanksčios įrangos linijų struktūros įvairius salono paketus galite laisvai derinti su išorės paketu. Jei pasirinksite specialiąją „Audi A1 citycarver“ laidą „edition one“, viduje bus įrengtas sportinis interjeras „S line“. Tai reiškia, kad be visų kitų detalių, jūsų automobilio priekyje bus įrengtos sportinės sėdynės, 3 stipinų oda aptrauktas vairas su „S“ logotipu ir nerūdijančiojo plieno pedalai. Nuotraukoje matote spalvotą variantą su apmušalais ir oranžinės spalvos akcentais.

Kerinti vairavimo patirtis

Į pasirinktinį dinaminį paketą įeina raudoni stabdžių diskai, „Audi drive select“ dinaminė valdymo sistema, garso paleidiklis ir pakaba su perjungimo amortizatoriumi. Mes siūlome nuo 70 kW iki 110 kW galios intervalo TFSI variklius (Mišrios degalų sąnaudos¹: 5,2–4,9 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 119–112 g/km).

The Audi A1 citycarver in a front view on a basket ball field
Rear lights A1 citycarver

Ryškiai apšviestas

Pasirinktini priekiniai „Audi A1 citycarver“ „full-LED“ žibintai sukuria dienos šviesai artimą kelio apšvietimą. Galiniai LED žibintai tiekiami su dinaminiais posūkių žibintais užtikrina išskirtinumą kasdieniame gyvenime.

Individualumas

Pasirinktinė išskirtinė „edition one“ laida pasižymi akį traukiančia išvaizda dėl „arrow grey, pearl effect“ spalvos dažų apdailos ir 18 colių ratlankių iš „Audi Sport“³. Stogas – kontrastingos spalvos, o „Singleframe“ grotelių apsauginės aušintuvo grotelės, kaip ir „Audi“ žiedai priekyje ir gale – juodi. Virš šoninių slenksčių yra „edition one“ emblema. Išvaizdą puikiai papildo tamsinti priekiniai ir galiniai LED žibintai.

Side view Audi A1 citycarver
1
Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.