„A5 Sportback g-tron“ > A5 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi A5 Sportback g-tron

A5 Sportback g-tron

Elegantiškas penkių durų automobilis su gamtinių dujų pavara.
„Audi A5 Sportback g-tron“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,8 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: CNG 111–104 g/km

„A5 Sportback g-tron“² yra jūsų penkių durų šeimos automobilis su novatoriška gamtinių dujų pavara. Ekonomiškas vairavimo stilius, elegantiškas dizainas, funkcionalus salonas ir platus novatoriškų technologijų pasirinkimas taip pat yra įspūdingi.

„Audi A5 Sportback g-tron“² skaičiais

Bako talpa, SGD

17.3

kg

Nuvažiuoti atstumas naudojant SGD

420–455

km*

(maks.)

Bako talpa, benzinas

7

l

* Duomenys galioja modeliams su 17–20 colių ratlankiais.

street

Efektyvumas kelyje

Už „Audi“ pavaros technologijos termino „g-tron“ slypi suslėgtos gamtinės dujos (SGD). Degant SGD susidaro maži kietųjų dalelių kiekiai. „Audi A5 Sportback g-tron“² 2,0 litrų SGD varomas TFSI variklis generuoja 125 kW galią (170 AG, mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,8 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: SGD 111–104 g/km), o jo maksimalus sukimo momentas yra 270 Nm. Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h per 8,4 sekundės.

Rear Audi A5 Sportback g-tron

Alternatyvi pavara

Kadangi įrengta standartinė vairuotojo informavimo sistema su 7 colių spalvotu ekranu, vairuotojas gali nuolat stebėti degalų lygį ir likusį galimą nuvažiuoti atstumą. SGD baką galite pripildyti bet kurioje SGD stotelėje. Jeigu tiekiama mažai dujų, automobilis automatiškai persijungia į rezervinį režimą su benzinu (talpa: 7 litrai).

Cockpit A5 Sportback g-tron
Daugiau apie skaitmenines paslaugas

Pridėtinė išmaniojo telefono vertė

Užrakinkite ir atrakinkite savo automobilį naudodamiesi savo išmaniuoju „Android“ telefonu⁵ kartu su pasirinktiniu „Audi connect“ raktu⁶. Kai ši funkcija įjungiama, savo išmaniojo telefono centrinę dalykite laikykite šalia vairuotojo durų rankenos. Salone pasirinktinė „Audi phone box“⁷ sujungia jūsų išmanųjį telefoną su išorine „Audi A5 Sportback g-tron“² antena ir taip užtikrinama aukšta skambučio kokybė. Jeigu jūsų išmanusis telefonas palaiko „Qi“ standartą, jis gali krautis, kol yra „Audi phone box“⁸, indukciniu būdu.

Audi phone box

Erdvus ir individualizuojamas

„Audi A5 Sportback g-tron“² salone gali patogiai sėdėti iki penkių žmonių. Priekyje salono plotis prabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė. Intarpas centriniame pulte, durų apdaila, oro angos vairuotojo pusėje ir kiti elementai gali būti iš įvairių aukštos kokybės medžiagų. Taip pat galite dar labiau individualizuoti saloną, pavyzdžiui, su pasirinktinės salono dizaino įrangos linija su bendro apšvietimo paketu „plus“.

Back seat Audi A5 Sportback g-tron

Ryškiai apšviestas

Į „Audi A5 Sportback g-tron“² bazinę komplektaciją įeina priekiniai ir galiniai žibintai su LED technologija. Matriciniai LED priekiniai žibintai su „Audi“ lazeriniais žibintais yra pasirenkamas variantas. „Audi“ lazeriniai žibintai padidina LED tolimųjų šviesų spindulį, važiuojant dideliu greičiu, ir užtikrina pastebimai didesnį saugumą bei patogumą beveik padvigubindami matomumo diapazoną. Taip pat įrengta dinaminė artėjimo link namų ir (arba) tolimo nuo namų funkcija ir dinaminiai posūkių žibintai.

Rearligt Audi A5 Sportback g-tron

Elegantiškas ir sportiškas dizainas

Platus ir plokščias „Singleframe“, aukštai įrengtos oro angos ir didelės šoninės oro įleidimo angos sukuria dinamišką „Audi A5 Sportback g-tron“² priekinės dalies išvaizdą. Slenkstis arčiau vidurio suteikia automobiliui kompaktiškesnę išvaizdą. Galinę dalį pabrėžia difuzeris su horizontaliu apdailos elementu ir trapeciniais išmetamojo vamzdžio apdailos elementais. „g-tron“ logotipas ant bagažinės dangčio žymi SGD pavarą. SGD bakus įrengus įduboje atsarginiam ratui, buvo sutaupyta vietos.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Mišrios degalų sąnaudos¹: SGD 4,1–3,8 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: CNG 111–104 g/km
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
6
Pasirenkamas patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
7
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.