S6 Avant > A6 > Pradžia
Audi S6 Avant TDI

S6 Avant TDI

Universalus, išmanus, sportiškas.
„Audi S6 Avant TDI“

Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5-6,4 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171–170 g/km

Nesvarbu, ar vairuojate automobilį darbo reikalais, ar keliaujate atostogų su šeima – „S6 Avant“² pritaikomas įvairioms situacijoms. Kitos įspūdingos savybės – plati pasirenkamų informacinės pramoginės sistemos ir pagalbos technologijų pasiūla, sportinės automobilio eksploatacinės savybės ir dinamiškas dizainas.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AS6_D_181022.jpg
1920x1080_AS6_D_181022.jpg
  • Keturios chromuotos išmetamojo vamzdžio dalys yra įmontuotos į specialų S difuzorių.

  • Viena įspūdingiausių „Audi S6 Avant“² automobilio savybių – jo universalumas.

  • Trijų litrų TDI variklis (bendros degalų sąnaudos*: 6,5 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171 g/km) sukuria 257 kW galią.

  • Papildomai pasirinkite 21 colio ratlankius su raudonais stabdžių diskais.

  • „Audi S6 Avant“² išsprendžia vietos trūkumo problemą, nes turi iki 1680 litrų talpos (atlenkus galines sėdynes) bagažinę.

  • Ir jeigu netyčia pamiršote, kokį automobilį vairuojate, gale esanti „S6“ emblema jums primins, kad tai – „Audi S6 Avant“².

  • „Audi S6 Avant“² automobilyje įdiegta daugybė standartinių informacinės pramoginės sistemos technologijų, pavyzdžiui, virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis.

  • Papildomai galite pasirinkti sportinio stiliaus sėdynes su rombo raštais ir S emblemą salone.

  • Naudodami pasirenkamą „Audi connect“ raktą³ galėsite lengvai atrakinti savąjį „Audi S6 Avant“² ir jums nereikės nešiotis automobilio raktelio.

Talpi bagažinė

„Audi S6 Avant“² yra daugybė patogių paviršių ir saugojimo vietų daiktams laikyti. Bagažinės talpa – 565 litrai. Jei užlenksite galines sėdynes, talpa padidės iki 1680 litrų. Pasirenkamas patogus raktas su jutikliais valdoma bagažinės atrakinimo sistema leis jums atidaryti bagažinės dangtį kojų judesiu.

Audi S6 Avant rear
Daugiau apie erdvės koncepciją

Patirkite technologijų

Standartinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ yra visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su 12,3 colio didelės raiškos ekranu, valdomas daugiafunkciu vairu. Atsižvelgiant į jūsų poreikius galite rinktis vieną iš dviejų režimų: didelių įtaisų vaizdą pirmajame plane arba mažų įtaisų vaizdą, kuriame rodoma grafinė informacija, pvz., navigacijos turinys.

Kalbant apie pramogas, siūlome pasirenkamą „Bang & Olufsen“ garso sistemą. „Premium“ versiją sudaro 15 kanalų stiprintuvas ir 16 garsiakalbių. Sėdint priekinėse sėdynėse 3D efektas sukuria erdvinio garso pojūtį. Patobulintoje versijoje yra 19 kanalų „BeoCore“ stiprintuvas ir 19 garsiakalbių. 3D garsas sklinda visame automobilyje, kad visi keleiviai pasijustų tarsi koncerte.

Audi S6 Avant cockpit
Daugiau apie valdymo koncepciją ir informacinę pramoginę sistemą
Įspūdingi skaičiai

Galia

253

kW*

(344 AG)

Sukimo momentas

700

Nm*

Įsibėgėjimas

5,1

s*

nuo 0 iki 100 km/h

* Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5-6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171–170 g/km.

Sportinis vairavimas

„Audi S6 Avant“² – ne tik neįtikėtinai universalus, bet ir turi galingą dyzelinį variklį. 3,0 litrų V6 TDI variklis sukuria 257 kW galią (bendros degalų sąnaudos¹: 6,5-6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171–170 g/km) ir didžiausią 700 Nm sukimo momentą. Visa tai padeda „S6 Avant“² įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,1 sekundės.

Daugiau apie vairavimo dinamiką ir patogumą

Vidus – sportiškas ir erdvus

Vos atvėrus standartinio modelio duris, dėmesį sukausto apšviestas aliuminis durų slenkstis ir S emblema rombo formos apvade – sportiškas dizainas atkartojamas ir „Audi S6 Avant“² viduje. Standartinės priekinės sportinio stiliaus sėdynės su išlenktomis šoninėmis atramomis užtikrina saugų sėdėjimą. Sportinio stiliaus sėdynes „plus“ su rombo raštu yra pasirenkamas variantas. Visi keleiviai galės mėgautis erdviu salonu, vietos pakaks ir kojoms, ir virš galvos. Pasirenkamas oro kokybės paketas su jonizavimo ir oro kvėpinimo įtaisais suteikia dar daugiau komforto ir jaukumo.

Interior Audi S6 Avant

Galingas automobilio galas

„S6“ emblema nėra vienintelis ženklas, išskiriantis „Audi S6 Avant“² iš kitų automobilių. Titano juodumo difuzorius su aliuminio imitacijos laikikliu ir išmetimo sistema su keturiais chromuotais išmetamaisiais vamzdžiais yra aiškūs skiriamieji bruožai.

Audi S6 Avant rear
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5-6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171–170 g/km.
3
Pasirinktinis patogusis raktas yra būtina sąlyga „Audi connect“ raktui.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
6
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
7
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinamas su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei vėlesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi.
9
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
10
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
11
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.