S6 Avant > A6 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 195–186 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,4–7,1 l/100km (WLTP)

Galia

253

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.1

s

Sukimo momentas, maksimalus

700

Nm

S6 Avant TDI rear

Dinamiškumas kiekvienai dienai

Nesvarbu, ar keliaujate verslo reikalais, ar su šeima – „Audi S6 Avant“² nepaliaus stebinti savo privalumais kasdien. Sportiški dizaino akcentai pabrėžia dinamišką automobilio charakterį.

Sportinis vairavimas

„Audi S6 Avant“² – ne tik neįtikėtinai universalus, bet ir turi galingą dyzelinį variklį. 3,0 l V6 TDI variklis išvysto 253 kW galią (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 7,5–7,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 196–187 g/km) ir didžiausią 700 Nm sukimo momentą. Visa tai padeda „S6 Avant“² įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,1 sekundės.

Audi S6 Avant TDI dynamic front view

Aiškus ir charizmatiškas išorės dizainas

Horizontali kėbulo linija, nuožulnus galinis langas, stogo linijos aptakas – automobilio siluetas ir S būdingi bruožai atspindi išskirtinę dinamiką. „Audi S6 Avant“² taip pat galima įsigyti su naujo dizaino matinio tamsaus chromo difuzoriumi ir sidabro selenito spalvos apdailos juostele.

Audi S6 Avant TDI rear view

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 7,5–7,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 196–187 g/km.

Talpi bagažinė

„Audi S6 Avant“² yra daugybė patogių paviršių ir saugojimo vietų daiktams laikyti. Atlenkus galinės sėdynės atlošą, bagažo talpa padidėja iki 1 660 litrų. Pasirinktinis patogus raktas su jutikliais, kuriuo valdoma bagažinės atrakinimo sistema, leis atidaryti bagažinės dangtį pėdos judesiu.

Audi S6 Avant TDI Trunk view

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi RS 6 Avant“.

Vidus: sportiškas ir skaitmenizuotas

Standartinės priekinės sportinio stiliaus sėdynės su išlenktomis šoninėmis atramomis užtikrina saugų sėdėjimą. Galima rinktis sportinio stiliaus priekines sėdynes „plus“³ su „Valcona“ odiniais apmušalais priekyje, puoštais rombų raštu³. Pasirinktinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“³ yra visiškai skaitmeninis, su 12,3 colio didelės raiškos ekranu, valdomas daugiafunkciu vairu.

Audi S6 Avant TDI view cockpit

Dar labiau traukia akį

„Audi S6 Avant² Competition Edition“³ išskirtinė įranga pabrėžia sportinį automobilio charakterį. Svarbiausi akcentai – „Audi Sport“ serijos lengvojo lydinio ratlankiai, juodai dažytas stogas, tamsinti priekiniai žibintai ir tamsaus skysto chromo elementai priekyje ir gale. Salonas išsiskiria raudonais akcentais ir sportiniu odiniu vairu, aptrauktu „Alcantara“ medžiaga¹⁰.

Audi S6 Avant front view

Išskirtinis priekinės dalies dizainas Be tamsintų HD matricinių LED priekinių žibintų, „S6 Competition Edition“³ modelis išsiskiria 21 colio „Audi Sport“ ratlankiais su 5 V formos stipinų dizainu, pasižyminčiu blizgia, platinos atspalvio pilka dažų danga¹¹ ir raudonais stabdžių diskais.

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“⁴ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁷ skiltyje „Themes“ (temos)³,⁹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“³ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Themes light Audi cockpitThemes light Audi cockpit

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

 Audi A6 Avant

Audi S6 Limousine

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–6,9 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 191–182 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,3–6,9 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 191–182 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,5–7,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 196–187 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
⁴ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo.
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁶„Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir pramogų sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai nuo transporto priemonės įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
⁷ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁸ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus)
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
⁹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
¹⁰ „Alcantara“ yra mikropluošto neaustinė medžiaga.
¹¹ Pagaminta „Audi Sport GmbH“. Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
¹² Mikropluoštas „Dinamica“ – tai orui pralaidi mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto ir perdirbto PET.