S6 Limousine > A6 > Pradžia
S6 Saloon

S6 Limousine

Skaitmenizuotas, galingas, elegantiškas
„Audi S6 Limousine“

Mišrios degalų sąnaudos*: 6,3–6,2 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 165–164 g/km

„Audi S6 Limousine“ – sportiškas universalus automobilis, turintis platų serijinių technologijų sistemų pasirinkimą, tokių kaip „Infotainment“ ir pagalbinė vairavimo sistema, galingą pavarų sistemą ir įspūdingą išorę.

Download alle
00:00 | 00:00
  • S difuzorius su keturiais išmetamaisiais vamzdžiais automobilio gale yra skiriamieji „Audi S6 Saloon“¹ bruožai.

  • „Audi S6 Saloon“ 3,0 TDI variklis (mišrios degalų sąnaudos*: 6,3–6,2 l/100 km (37,3–37,9 mpg); mišri CO₂ emisija*: 165–164 g/km (265–263 g/mi) sukuria 257 kW (349 AG) galios

  • Plačios „Single-frame“ grotelės ir išskirtinės šoninės oro įtraukimo angos suteikia „Audi S6 Saloon“¹ priekiui įspūdingumo.

  • Standartiniai išorinių veidrodėlių korpusai išsiskiria aliuminio estetika.

  • Automobilis „Audi S6 Saloon“¹ atspindi ypač sportišką, savitą ir novatorišką šiuolaikinį mūsų dizaino stilių.

  • Daugybė specialių S elementų kuria sportišką „Audi S6 Saloon“¹ charakterį.

  • S6 automobilių klasė – tai „Audi S6 Saloon“¹ ir „Audi S6 Avant“ (mišrios degalų sąnaudos*: 6,5 l/100 km (36,2 mpg); mišri CO₂ emisija*: 171 g/km (275,2 g/mi).

  • „Audi S6 Saloon“¹ vidus – sportiškas, funkcionalus ir patogus.

  • „Audi Connect Key“ yra viena iš paslaugų, siūlomų plačiame „Audi Connect“ asortimente.

„Infotainment“ pasiūlymas

Svarbios „Infotainment“ funkcijos yra jūsų akių lygyje. Standartinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis, t. y. visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su 12,3 colių didelės raiškos ekranu, valdomas daugiafunkciu vairu. Mygtuku VIEW galite pasirinkti vieną iš dviejų režimų pagal savo poreikius – vaizdą, rodantį prietaisų informaciją, pavyzdžiui, spidometro ir tachometro, ir vaizdą, kuriame rodoma grafinė informacija, tokia kaip navigacijos turinys.

Kalbant apie pramogas, be standartinės „Audi“ garso sistemos, galima rinktis papildomą „Bang & Olufsen“ garso sistemą. „Premium“ versiją sudaro 15 kanalų stiprintuvas ir 16 garsiakalbių. Sėdint priekinėse sėdynėse, naujasis 3D garsas sukuria erdvinio garso pojūtį. Patobulintoje versijoje yra 19 kanalų stiprintuvas ir 19 garsiakalbių, kurie skleidžia 3D garsą visoje transporto priemonėje, kad visi keleiviai pasijustų tarsi koncerte.

Cockpit der S6 Saloon
Daugiau apie veikimo koncepciją ir „Infotainment“
Sportinio automobilio parametrai skaičiais

Galia

257

kW

(349 AG)

Sukimo momentas

700

Nm

Įsibėgėjimas

5,0

s

nuo 0 iki 100 km/h

Stulbinanti galia

„Audi S6 Limousine“ galią sukuria trijų litrų V6 TDI variklis. Dėl 257 kW (349 AG) ir maksimalaus 700 niutonmetrų sūkių, įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h galite per 5 sekundes.

Audi S6 Limousine
Daugiau apie vairavimo dinamiką ir patogumą

Sportiškas ir patogus –
toks yra vidus

Pirmiausia, atidarius vairuotojo ir keleivių duris, įspūdį padaro apšviestos aliumininės durų plokštės su S emblema rombo formos apvade – sportiškas dizainas atkartojamas ir „Audi S6 Limousine“ viduje. Standartinės S sportinės sėdynės su S emblema užtikrina, kad sėdėsite saugiai, jose yra daugybė elektrinių reguliavimo parinkčių. Valdymo svirtis centriniame pulte taip pat turi S emblemą. Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti papildomų dizaino variantų iš plataus odos ir dekoratyvinių elementų asortimento. Visi keleiviai – įskaitant ir sėdinčius gale – galės mėgautis pakankama erdve kojoms, ir ne tik. Papildomi oro kokybės paketai su jonizatoriumi ir aromatizatoriumi suteikia dar daugiau komforto. Papildomas panoraminio stiklo stoglangis suteikia daugiau šviesos ir užtikrina ventiliaciją.

Interior S6 Saloon

Ekspresyvus

„Audi S6 Limousine“ priekis išsiskiria sportiniais elementais: plačios, plokščios „Single-frame“ radiatoriaus grotelės su S6 ženkleliu, įspūdingos šoninės oro įtraukimo angos ir progresyvus apšvietimo dizainas.

Front Audi S6 Saloon