S6 Limousine > A6 > Pradžia
Audi S6 Limousine TDI

S6 Limousine

Skaitmeninis ir junglus, galingas ir elegantiškas.
„Audi S6 Limousine TDI“

Bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 167–166 g/km

„S6 Limousine“² – sportiškas universalus automobilis, turintis platų standartinių technologijų pasirinkimą, tokių kaip informacinė pramoginė sistema ir pagalbos vairuotojui sistemos³, taip pat galingą pavarų dėžę ir įspūdingą išorę.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s6-sedan-exterior-2021-AS6_L_181006_1.jpg
1920x1080-audi-s6-sedan-exterior-2021-AS6_L_181006_1.jpg
  • „Audi S6 Limousine“² atspindi ypač sportišką, ryškų ir novatorišką mūsų naujų modelių stilių.

  • S difuzorius ir keturi chromuoti išmetamieji vamzdžiai automobilio gale yra skiriamieji „Audi S6 Limousine“² bruožai.

  • 3,0 litrų TDI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l–6,2 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 165–164 g/km) sukuria „Audi S6 Limousine“² 257 kW galią.

  • Plačios vieno rėmo grotelės ir charakteringos šoninės oro įsiurbimo angos – įspūdingasis „Audi S6 Limousine“² priekis.

  • Standartinę įrangą sudaro sportišką stilių atspindintys aliuminio imitacijos išorės veidrodžių korpusai.

  • Daugybė specialių S elementų kuria sportišką „Audi S6 Limousine“² charakterį.

  • „S6“ modelių šeimą sudaro „Audi S6 Limousine“² ir „Audi S6 Avant“⁴.

  • „Audi S6 Limousine“² vidus – sportiškas, funkcionalus ir patogus.

  • Naudodami pasirenkamą „Audi connect“ raktą⁵ galėsite lengvai atrakinti savąjį „Audi S6 Limousine“² ir jums nereikės nešiotis automobilio raktelio.

Informacinės pramoginės sistemos parinktys

Standartinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ yra visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su 12,3 colio didelės raiškos ekranu, valdomas daugiafunkciu vairu. Pagal savo poreikius galite rinktis vieną iš dviejų režimų: didelių įtaisų vaizdą pirmajame plane arba mažų įtaisų vaizdą, kuriame rodoma grafinė informacija, pvz., navigacijos turinys.

Kalbant apie pramogas, siūlome pasirenkamą „Bang & Olufsen“ garso sistemą. „Premium“ versiją sudaro 15 kanalų stiprintuvas ir 16 garsiakalbių. Sėdint priekinėse sėdynėse 3D efektas sukuria erdvinio garso pojūtį. Patobulintoje versijoje yra 19 kanalų „BeoCore“ stiprintuvas ir 19 garsiakalbių. 3D garsas sklinda visame automobilyje, kad visi keleiviai pasijustų tarsi koncerte.

Cockpit S6 Sedan
Daugiau apie valdymo koncepciją ir informacinę pramoginę sistemą
Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais

Galia

253

kW*

(344 AG)

Sukimo momentas

700

Nm*

Įsibėgėjimas

5,0

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 167–166 g/km.

Stulbinanti galia

„Audi S6 Limousine“¹ galią sukuria trijų litrų V6 TDI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 167–166 g/km). Dėl 253 kW galios ir 700 Nm sukimo momento nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite per 5,0 sekundes.

Audi S6 Sedan driving
Daugiau apie vairavimo dinamiką ir patogumą

Vidus – sportiškas ir erdvus

Vos atvėrus standartinio modelio duris, dėmesį sukausto apšviestas aliumininis durų slenkstis ir S emblema rombo formos apvade – sportiškas dizainas atkartojamas ir „Audi S6 Limousine“² viduje. Standartinės priekinės sportinio stiliaus sėdynės su išlenktomis šoninėmis atramomis užtikrina saugų sėdėjimą. Sportinio stiliaus sėdynes „plus“ su rombo raštu yra pasirenkamas variantas. Visi keleiviai galės mėgautis erdviu salonu, vietos pakaks ir kojoms, ir virš galvos. Pasirenkamas oro kokybės paketas su jonizavimo ir oro kvėpinimo įtaisais suteikia dar daugiau komforto ir jaukumo.

Interior S6 Sedan

Ekspresyvus

„Audi S6 Limousine“² priekis išsiskiria sportine išvaizda: plačios ir plokščios vieno rėmo grotelės su S6 emblema, įmontuotos radiatoriaus apsauginėse grotelėse, iškart sukausto žvilgsnį. Šoninės oro įsiurbimo angos ir pažangus žibintų dizainas dar labiau pabrėžia sportiškumą.

Front Audi S6 Sedan
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Bendros degalų sąnaudos¹: 6,3 l l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 167–166 g/km.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Bendros degalų sąnaudos¹: 6,5-6,4 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 171–170 g/km.
5
Pasirinktinis patogusis raktas yra būtina sąlyga „Audi connect“ raktui.
6
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
7
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
9
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
10
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinamas su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei vėlesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi.
11
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
12
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.