Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Audi exclusive > A7 Sportback > A7 > Pradžia

Jūsų A7 Sportback

  • 1400x438_QA7_171002.jpg
1400x438_QA7_171002.jpg

50 TDI quattro tiptronic
69.090,00 EUR

  • Basic price
    69.090,00 EUR
  • Optional equipment
    0,00 EUR
  • Price
    69.090,00 EUR

Daugiau išskirtinumo. Su „Audi exclusive“.

Padarykite savo Audi A7 Sportback unikaliu automobiliu – tokiu pat išskirtiniu, kaip ir Jūs – su „Audi exclusive“. Su rinktine apdaila, spalvota oda ir individualia kėbulo spalva iš plačios spalvų pasiūlos. Ko tik geidžia jūsų širdis.

Individualios „Audi exclusive“ kėbulo spalvos

Jūs neturėsite antrojo šanso padaryti pirmąjį įspūdį. Pasirinkite savo asmeninę išorės spalvą iš plačios „Audi exclusive“ pasiūlos. Štai tik keli pavyzdžiai.

1400x438_QA7_171003_1.jpg

Iš kairės į dešinę:
„Ipanema brown metallic“, „Misano red pearl effect“, „Ara blue crystal effect“, „Goodwood green pearl effect“, „Diamond beige metallic“. Šis A7 Sportback nudažytas „Suzuka grey metallic“ spalva.

„Audi exclusive“ oda

Oda yra unikalus gamtos produktas. Jausmas prisiliečiant leidžia atsipalaiduoti ir kartu žada nepamirštamą kelionę. Reginys vėl ir vėl virsta malonumu – jos švelni tekstūra, rodos, mirga šviesoje. Sėdynė Jūsų Audi automobilyje yra išskirtinį komfortą suteikiančios odos dalis.

Kita įranga

„Audi exclusive“ apdaila

Beveik jokia kita medžiaga negali dovanoti tokios nepakartojamos atmosferos, kaip tai daro mediena. Braukdami pirštais smulkiaplauše apdaila, Jūs tuojau pat galite pajusti išskirtinumą, įmantrią kokybę ir, pirmiausia, laiką ir sąnaudas, kurių prireikė tokiam puikiam dalykui sukurti.

„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ tiekiama papildoma įranga. Norėdami gauti išsamesnę informaciją apie bazinę ir papildomą įrangą, susisiekite su savo Audi partneriu.