„Audi e-tron 55 quattro“ > Audi tron > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron

Audi e-tron 55 quattro

Padėkite kurti ateitį.
„Audi e-tron 55 quattro“

Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 24,3–21,4 (NEDC); 26,1–21,7 (WLTP)
Mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0

Pasinerkite į jaudinantį elektromobilių pasaulį su „Audi e-tron 55 quattro“². Mūsų pirmasis visiškai elektrinis iki 300 kW (408 AG) galios ir iki 441 kilometrų³ nuvažiuojantis miesto visureigis yra sportiškas ir saugus ateities bendražygis, tinkantis vairuoti kasdien.

Erdvumas

Ar ruošiatės savaitgalio, ar ilgesnei išvykai – su maksimaliu galimu nuvažiuoti atstumu iki 441 kilometrų³, „Audi e-tron 55 quattro“² yra tinkamas ir ilgoms kelionėms. Didelis aukštos įtampos akumuliatorius ir išmani rekuperacijos sistema puikiai atlieka savo darbą.

Įlipkite ir mėgaukitės pojūčiu

Sveiki apsilankę savo antruosiuose namuose.Sveiki apsilankę savo antruosiuose namuose. Daug vietos galvai ir kojoms užtikrina sėdėjimo patogumą, o aukštos kokybės medžiaga – išskirtinumą. Mėgaukitės žemu triukšmo lygiu ir beveik jokio garso neskleidžiančia elektrine pavara. Naudodamiesi intuityviai valdomais prietaisais, galite toliau gyventi savo skaitmeninį gyvenimą „Audi e-tron 55 quattro“².

Fond interior Audi e-tron

Pirmoji klasė net ir antroje eilėje

Gale iki trijų žmonių gali mėgautis „Audi e-tron 55 quattro“² erdvumu. Arba galite naudotis SUV funkcijomis: Nulenkus sėdynę, maksimali vieta laikyti daiktams yra iki 1 725 litrų.

Novatoriška išvaizda

„Audi e-tron 55 quattro“² pasirinktini virtualūs išoriniai veidrodėliai suteikia visiškai naują patirtį. Mažos vaizdo kameros projektuoja galinį vaizdą viduje į septynių colių OLED ekranus. Pavyzdžiui, esant blogoms oro sąlygoms ir nakties metu, jūs automobilius priešais matysite ypač ryškiai, nepaisant priekinių žibintų atspindžių.

Audi e-tron virtual exterior mirrors
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 24,3–21,4 (NEDC); 26,1–21,7 (WLTP); mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0
3
Maksimalios vertės galioja, kai vairuojama efektyvaus vairavimo režimu, o oro kondicionavimas ir šildymas yra išjungti. Kitas reikalavimas yra naudojimas miesto eismo sąlygomis, kai temperatūra viršija 5 °C, o padangos yra standartinės, 19 colių.