Įkrovimas namuose > „e-tron“ kasdieniame gyvenime > Audi tron > Pradžia

Įkrovimas namuose.

Patogiai įkraukite savo elektromobilį arba iš elektros tinklo įkraunamą hibridinį automobilį namuose. Geriausias tam laikas yra naktis, kai automobilis nenaudojamas, ir yra elektros energijos perteklius. Ryte ramiai įlipkite į įkrautą automobilį ir mėgaukitės važiavimu. Su „e-tron“ įkrovimo sistemomis Audi siūlo galingą, apgalvotą ir vieningą įkrovimo koncepciją.

Patikrinkite Jūsų elektrinio mobilumo būklę dabar: Audi mobilumo patikrinimas

Jūs norite greitai ir aiškiai nustatyti, kaip gerai Jūs esate pasirengę Audi „e-tron“ įkrovimui? Tuomet pasinaudokite mūsų patogiu Audi mobilumo patikrinimu – atlikę kelis pelės spustelėjimus, Jūs gausite svarbios informacijos ir rekomendacijų apie įkrovimo galią ir įkrovimo sprendimus.

Modulinė ir lanksti: kompaktiška „e-tron“ įkrovimo sistema

Automobilio įkrovimas prijungus prie namų ūkio kištukinio lizdo arba pramoninio kištukinio lizdo? Tik namuose, o gal taip pat ir vasarnamyje? Modulinė kompaktiška „e-tron“ įkrovimo sistema suteikia Jums maksimalų lankstumą. Ją sudaro valdymo modulis su prijungimo prie automobilio kabeliu ir du kabeliai prijungimui prie elektros tinklo – vienas su kištuku namų ūkiui ir vienas su pramoniniu kištuku. Kompaktiška „e-tron“ įkrovimo sistema turi iki 11 kW1) įkrovimo galią. Valdymo modulyje naudotojas gali perjunginėti tarp 100 procentų ir 50 procentų įkrovimo galios. Tai gali būti naudinga, kai namų ūkyje jau naudojami kiti elektros vartotojai. „e-tron“ įkrovimo sistema šviesos diodais valdymo modulyje glaustai rodo įkrovimo sistemos ir įkrovimo proceso būkles.

e-tron

Komfortiškai ir prisijungus prie tinklo: „e-tron“ įkrovimo sistema „connect“²

Įkraukite savo automobilį tuomet, kai elektros energija yra pigiausia³. Automatinis įkrovimo galios pritaikymas, kai tuo pačiu metu Jūsų namų ūkyje naudojami kiti elektros įrenginiai, ir įkrovimui sueikvotos energijos dokumentavimas – tai tik kai kurie pasirinktinės „connect“² įkrovimo sistemos privalumai. Ji sujungia automobilį su namų energijos valdymo sistema (HEMS) ir taip paverčia elektromobilį Jūsų išmaniojo namo dalimi. „e-tron“ įkrovimo sistema „connect“² apima valdymo modulį, pasirenkamo ilgio prijungimo prie automobilio kabelį ir du kabelius prijungimui prie elektros tinklo (vieną su kištuku namų ūkiui ir vieną su pramoniniu kištuku). Ji palaiko iki 22 kW¹ įkrovimo galią. Valdymo modulis yra aprūpintas 5 colių dydžio jutikliniu ekranu. Tiekimo apimtyje visuomet yra tvirtinimo prie sienos laikiklis.

e-tron

Namų patikra ir įrengimo paslauga

Namų patikra – tai profesionalus Jūsų elektros instaliacijos tinkamumo elektromobilių įkrovimui patikrinimas. Jūs galite ją mokamai užsisakyti tiesiogiai iš Jūsų Audi partnerio. Jos metu elektrikas ne tik suteiks Jums konsultaciją dėl jau esamų įkrovimo galimybių, bet ir informuos Jus apie geriausią įkrovimo sprendimą su optimaliais įkrovimo laikais bei išlaidomis. Taip pat elektrikas gali suplanuoti jau esamos fotogalvaninės sistemos integraciją. Jeigu elektrikas rekomenduos pritaikyti Jūsų namų elektros sistemą, jis parengs Jums individualų pasiūlymą.

e-tron

Įkrovimas naudojant atsinaujinančią energiją

Įspūdingas pagreitėjimas ir didžiulis važiavimo malonumas nėra vienintelės priežastys persėsti į elektromobilį. Papildomai prie mobilumo be lokalios CO2 emisijos, atsinaujinančios energijos pasiūlymas yra kitas žingsnis link ekologinio tvarumo. Pasinaudojant šiuo pasiūlymu, su vietiniu žaliosios elektros energijos tiekėju galima sudaryti sutartį, kuri garantuoja skaidrius tarifus ir paprastą perėjimo procesą⁶. Tai padeda Jums sudaryti ekologiškai tvarų elektros energijos tiekimo Jūsų namų ūkiui bei elektromobiliui arba iš elektros tinklo įkraunamam hibridiniam automobiliui pagrindą.

1
Įkrovimo galia priklauso nuo naudojamo elektros tinklo kištuko tipo, elektros tinklo įtampos konkrečioje šalyje, disponuojamų elektros tinklo fazių skaičiaus ir konkretaus kliento namų elektros instaliacijos. Todėl konkrečiu atveju ji gali būti mažesnė. Prijungimo prie elektros tinklo kabelis su pramoniniu kištuku ir valdymo modulis yra suderinti tarpusavyje bei leidžia įkrauti tam tikra galia. Nors vėlesnis prijungimo prie elektros tinklo kabelio pakeitimas į kabelį su kitu pramoniniu kištuku yra techniškai įmanomas, tačiau tam tikromis sąlygomis dėl to gali sumažėti įkrovimo galia.
2
Audi įkrovimo sistema „connect“ bus tiekiama 2019 metais. Apsaugos nuo elektros tiekimo nutrūkimo ir saulės energijos naudojimo funkcijos reikalauja sąsajos su suderinama namų energijos valdymo sistema (HEMS). Ji nėra siūloma AUDI AG ir nėra tiekimo apimties dalis. Siekdama užtikrinti visišką suderinamumą, AUDI AG bendradarbiauja su dviem pirmaujančiais namų energijos valdymo sistemų tiekėjais – „Hager Group“ ir „SMA Solar Technology“.
3
Ši funkcija numato, kad individualioje tarp kliento ir elektros energijos tiekėjo sudarytoje sutartyje apibrėžtos skirtingos elektros kainos, pvz., dieninis ir naktinis tarifai. Informaciją apie skirtingas elektros kainas klientas turi išsaugoti savo „myAudi“ paskyroje arba suderinamoje namų energijos valdymo sistemoje (HEMS).
4
Funkcija numato namų energijos valdymo sistemos (HEMS) buvimą. Ji nėra siūloma AUDI AG ir nėra tiekimo apimties dalis. Siekdama užtikrinti visišką suderinamumą, AUDI AG bendradarbiauja su dviem pirmaujančiais namų energijos valdymo sistemų tiekėjais – „Hager Group“ ir „SMA Solar Technology“.
5
Reikalauja registracijos ir „myAudi“ pagrindinio naudotojo sutarties sudarymo bei pagrindinio naudotojo paskyrimo automobilio MMI sistemoje. Pagrindinio naudotojo verifikacija ir registracija užtikrina, kad Jūs galėtumėte naudotis automobilio valdymo funkcijomis (pavyzdžiui, automobilio užrakinimu ir atrakinimu per taikomąją programą). Pagrindinio naudotojo paskyrimo automobilio MMI sistemoje, tai reiškia Jūsų „myAudi“ paskyros ir Jūsų Audi automobilio susiejimo reikia, norint nustatyti išvykimo laiką taikomojoje programoje ir perduoti jį į Jūsų Audi automobilį.
6
Prieinama ne visose „e-tron“ rinkose.