Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

„Audi“ išmaniojo telefono sąsaja
, skirta jūsų „Audi“

Sujungta su pasauliu: „Audi“ išmaniojo telefono sąsaja¹, ², ³ leidžia jums patogiai ir be jokių laidų naudotis tam tikromis funkcijomis ir trečiųjų šalių programėlėmis jūsų „iPhone®“ arba „Android“ išmaniajame telefone MMI naudotojo sąsajos automobilyje pagalba.

Jums taikomos sąlygos trumpai

Tokios pat lanksčios kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko planavimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ prisitaikytų prie jūsų besikeičiančių poreikių, rinkitės iš sutarčių, kurių galiojimo laikai yra skirtingi.

1 bandomasis mėnuo⁴

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €⁵

Nuo 9 €⁵

Nuo 44 €⁵

Nuo 85 €⁵

Nuo 230 €⁵

Nuo 442 €⁵

Štai, kaip veikia „Audi“ išmaniojo telefono sąsaja

Ar vairuodami pageidaujate mėgautis savo išmaniuoju telefonu ir pasikliauti pažįstamu turiniu? „Audi“ išmaniojo telefono sąsaja prijungia jūsų išmanųjį telefoną prie automobilio – savo „Audi“ galėsite naudotis „Apple Car Play“ ir „Android“. Be to, vairuodami galėsite naudotis navigacija, skambinti, klausytis muzikos ir pasirinkti trečiųjų šalių programėles. Jūsų išmaniojo telefono turinys USB laidu sklaidžiai perduodamas į MMI ekraną, kuriame jį galite patogiai valdyti naudodamiesi MMI arba balsu.

Funkcijas pagal poreikį pridėkite vėliau, kad sukonfigūruotumėte savo „Audi“ ir sužinotumėte, ar „Audi“ išmaniojo telefono sąsaja atitinka visus jūsų poreikius.

Atsisiųskite „myAudi“ programėlę dabar ir pasirinkite pageidaujamą „Audi“ išmaniojo telefono sąsajos sutarties trukmę
Patogu

Lanksti naudojimo trukmė

Intuityvu

Išmaniojo telefono turinį peržiūrėkite MMI ekrane

Saugu

Dėmesio neblaškanti sparti prieiga prie informacijos vairuojant

Buchung des Audi smartphone interface über functions on demand

Užsisakymo sąlygos

Jei pageidaujate pridėti „Audi“ išmaniojo telefono sąsają naudodamiesi funkcijomis pagal poreikį, jums reikės suderinamo „iPhone®“ arba „Android“ išmaniojo telefono³. Jums taip pat reikės:

  • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
  • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
„Audi“ neturi jokios įtakos taikomosioms programoms, rodomoms per „Audi“ išmaniojo telefono sąsają. Už taikomosiose programose rodomą turinį ir funkcijas atsakingi atitinkami paslaugų teikėjai.
2
Dėl prieinamumo tam tikrose šalyse teiraukitės savo „Audi“ partnerio.
3
Informaciją apie suderinamus mobiliuosius telefonus galite gauti iš savo „Audi“ partnerio.
4
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
5
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.