Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Skaitmeninė garso transliacija (DAB)
jūsų „Audi“

Daugiau jokių trukdžių: aiškus garsas be jokio triukšmo ir visur pasiekiamos jūsų mėgstamiausios radijo stotys. Viena iš funkcijų pagal poreikį – skaitmeninės garso transliacijos¹ funkcija – leidžia klausytis aukštos kokybės skaitmeniniu būdu transliuojamų radijo stočių (atitinka DAB standartą, apimantį DAB+ ir DAB garsą) kartu su įprastomis analoginėmis radijo stotimis. Be to, skaitmeninės garso transliacijos funkcija teikia papildomą programos informaciją, pvz., atlikėjų vardus ir kūrinio pavadinimus. Antrasis DAB stoties nustatymo įtaisas su DAB antena nepertraukiamai ieško alternatyvių pasirinktos stoties transliavimo dažnių ir atnaujina stočių sąrašą.

Jums taikomos sąlygos trumpai

Tokios pat lanksčios kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko planavimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ prisitaikytų prie jūsų besikeičiančių poreikių, rinkitės iš sutarčių, kurių galiojimo laikai yra skirtingi.

1 bandomasis mėnuo²

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €³

Nuo 10 €³

Nuo 48 €³

Nuo 93 €³

Nuo 251 €³

Nuo 438 €³

Kaip veikia skaitmeninės garso transliacijos (DAB) funkcija

Skaitmeninės garso transliacijos¹ funkcija leidžia klausytis aukštos kokybės skaitmeniniu būdu transliuojamų radijo stočių (DAB standartas, apimantis DAB+ ir DAB garsą) kartu su įprastomis analoginėmis radijo stotimis. Antrasis DAB stoties nustatymo įtaisas su antrąja DAB antena nepertraukiamai ieško alternatyvių pasirinktos stoties transliavimo dažnių; tuo pat metu atnaujinamas stočių sąrašas. Skaitmeninės garso transliacijos funkcija, kurią galima užsisakyti naudojantis funkcijomis pagal poreikį, ne tik garantuoja aukštos kokybės skaitmeninių stočių radijo transliacijas, bet ir suteikia įdomios informacijos, pvz., atlikėjų vardus ir kūrinio pavadinimus bei papildomą informaciją skaidrių forma, pvz., viršelis, oras.

Tiesiog pridėkite funkcijų pagal poreikį, kad sukonfigūruotumėte savo „Audi“ ir sužinotumėte, ar skaitmeninė garso transliacija atitinka visus jūsų poreikius.

Atsisiųskite „myAudi“ programėlę dabar ir pasirinkite pageidaujamą skaitmeninės garso transliacijos sutarties trukmę.
Patogu

Lankstus užsakymas pagal poreikį

Aukšta kokybė

Aiškus garsas be jokio triukšmo, nereikės ieškoti stočių

Informatyvu

Rodoma papildoma informacija, pvz., viršelis arba oras

Užsisakymo sąlygos

Jei pageidaujate naudotis skaitmenine garso transliacija kaip viena iš funkcijų pagal poreikį, jums reikės:

  • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
  • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
Transliacija priklauso nuo vietos skaitmeninio tinklo prieinamumo. Papildomos informacijos turinys ir apimtis priklauso nuo atitinkamos radijo stoties teikiamos informacijos.
2
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
3
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.