Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Matricinių LED žibintų
paketas jūsų „Audi“

Matricinių LED žibintų technologija apjungia kameros sistemą su LED šviesos šaltiniais ir labai tikslia optika, kad būtų užtikrintas labai prisitaikantis šviesos paskirstymas. Aptikus kitų transporto priemonių, sistema atrankos būdu paslepia tik aptiktos transporto priemonės sritį, o likusiuose segmentuose tolimosios šviesos lieka įjungtos.

Jums taikomos sąlygos trumpai

Lygiai toks pat lankstus kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko panaudojimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ augtų keičiantis poreikiams, galite pasirinkti skirtingas LED matricos paketo užsakymo sąlygas.

1 bandomasis mėnuo¹

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €³

Nuo 26 €³

Nuo 133 €³

Nuo 258 €³

Nuo 696 €³

Nuo 1339 €³

Štai, kaip veikia matricinių LED žibintų paketas

LED žibintai yra itin efektyvūs ir pasižymi puikiais privalumais saugumo ir komforto atžvilgiu. Jų skleidžiama šviesa primena dienos šviesą (spalvos temperatūra siekia maždaug 5500 kelvinų), tad beveik nevargina akių – ypač vairuojant tamsoje ir esant prastoms oro sąlygoms. Be matricinių LED žibintų, priekiniai žibintai turi ir šias funkcijas: dieninių žibintų, artimųjų šviesų, tolimųjų šviesų, stabdymo signalo žibintų, dinamiškos mirksinčios šviesos, visų meteorologinių sąlygų žibintų (sumažina akinantį spindėjimą esant prastam matomumui) ir automatinio dinamiško priekinių žibintų atstumo valdymo. Kartu su pasirenkama pagalbine naktinio matymo sistema prieinami ir gabaritiniai žibintai. Aptiktiems pėstiesiems pažymėti atskiri LED žibintai greitai sumirksi tris kartus iš eilės ir aiškiai apšviečia pėsčiuosius bei juos supančią aplinką. Dinamiška mirksinti šviesa kelių milisekundžių greičiu aktyvinama segmentas po segmento; mirksint ji visada nukreipiama į išorę, posūkio kryptimi.

Tiesiog pridėkite funkcijų pagal poreikį, kad sukonfigūruotumėte savo „Audi“ ir sužinotumėte, ar matricinių LED žibintų technologija atitinka visus jūsų poreikius.

Atsisiųskite „myAudi“ programėlę dabar ir pasirinkite pageidaujamą matricinių LED žibintų paketo sutarties trukmę
Patogu

Lankstus užsakymas pagal poreikį

Veiksminga

Greitai pritaikysite automobilį prie naujų sąlygų

Saugu

Geresnis matomumas naktį, nes apšvietimą galima derinti prie kelio sąlygų ir pažymėti atpažintus pėsčiuosius.

Užsisakymo sąlygos

Jei norite naudotis matriciniais LED žibintais funkcijų pagal poreikį pagalbą, jums reikės:

  • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
  • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
2
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.
3
Bitte beachten Sie: Die Systeme arbeiten nur innerhalb von Systemgrenzen und unterstützen den Fahrer. Die Verantwortlichkeit und notwendige Aufmerksamkeit im Straßenverkehr verbleiben beim Fahrer.