Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apšvietimo funkcijų
paketas jūsų „Audi“

Apšvietimo funkcijų paketas¹ pasižymi prisitaikančios šviesos funkcija, kuri užtikrina geresnį matomumą naktį pritaikydama apšvietimą pagal kelio sąlygas (miestas, greitkelis / automobilių magistralė su skiriamąja juosta, posūkiai ir sankryžos).

Jums taikomos sąlygos trumpai

Tokios pat lanksčios kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko planavimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ prisitaikytų prie jūsų besikeičiančių poreikių, rinkitės iš sutarčių, kurių galiojimo laikai yra skirtingi.

1 bandomasis mėnuo²

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €³

Nuo 13 €³

Nuo 66 €³

Nuo 128 €³

Nuo 344 €³

Nuo 663 €³

Štai, kaip veikia apšvietimo funkcijų paketas

LED priekinių žibintų šviesos diodai taip pat atlieka dinamiškų posūkių žibintų funkciją. Naudojant navigacijos duomenimis paremtą pagalbinę automobilio sistemą, jie sureaguoja vos prieš pasukant vairą. Puikų jūsų „e-tron“ matomumą užtikrina trijų skirtingų tipų priekiniai žibintai: miesto, greitkelio ir kaimo keliukų. Naujas futuristinio stiliaus dinamiškas „Coming Home/Leaving Home“ funkcijos apšvietimo dizainas tikrai patrauks akį.

Tiesiog pridėkite funkcijų pagal poreikį, kad sukonfigūruotumėte savo „Audi“ ir sužinotumėte, ar apšvietimo funkcijų paketas atitinka visus jūsų lūkesčius.

Atsisiųskite „myAudi“ programėlę ir pasirinkite pageidaujamą apšvietimo funkcijų paketo sutarties trukmę
Patogu

Lankstus užsakymas pagal poreikį

Veiksminga

Geresnis posūkių apšvietimas, kurį užtikrina sukamieji priekiniai žibintai, pasižymintys nedideliu energijos suvartojimu

Saugu

Geresnis matomumas naktį, nes apšvietimą galima derinti prie kelio sąlygų

Užsisakymo sąlygos

Jei norite naudotis apšvietimo funkcijų paketu funkcijų pagal poreikį pagalbą, jums reikės:

  • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
  • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
Dėl prieinamumo tam tikrose šalyse teiraukitės savo „Audi“ partnerio.
2
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
3
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.