Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu jūsų „Audi“

Mėgaukitės individualizuotu aktyvavimu ir naudokitės funkcijomis pagal poreikį, kad į savo automobilio konfigūraciją įtrauktumėte aukšto lygio MMI navigaciją „plus“ su „MMI touch“ jutiklinio ekrano funkcijomis, įskaitant „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemą¹. Kartu su naujoviška navigacijos technologija gausite ir maksimalų komfortą naudotojui bei daug papildomų priedų.

Jums taikomos sąlygos trumpai

Tokios pat lanksčios kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko planavimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ prisitaikytų prie jūsų besikeičiančių poreikių, rinkitės iš skirtingų galiojimo laikotarpių.

1 bandomasis mėnuo²

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €³

Nuo 60 €³

Nuo 308 €³

Nuo 596 €³

Nuo 1609 €³

Nuo 3099 €³
This is how the MMI Navigation plus works

Štai, kaip veikia MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu

Didelis „MMI touch“ jutiklinis ekranas su didelės raiškos 10, 1 col. spalvotu ekranu (1 540 x 720) primins jūsų išmanųjį telefoną. Jame rasite mažiau grafikos ir į naudotoją orientuotą meniu struktūrą, kurios tikslas yra intuityvesnis valdymas. MMI paieška remiasi laisvojo teksto įvestimi – ji labai greitai pateiks rezultatus. Kita funkcija – valdymas natūraliąja kalba – supranta daug kasdienio vartojimo frazių.

 • Aktyvinus pagalbinę asmeninio maršruto sistemą, ji stebi eismo situaciją reguliariai važinėjamais maršrutais
 • Internetinė transporto informacija⁴
 • „MMI touch“ jutiklinis ekranas užtikrina greitą ir intuityvų veikimą, pvz., kelionės tikslą galima įvesti naudojantis ranka rašyto teksto atpažinimo funkcija, be to, galima laisvai judėti žemėlapiu ir keisti jo mastelį
 • Lengvas informacijos ir pramogų sistemos naudojimas su natūraliosios kalbos sąsaja⁵
 • Išsami informacija apie maršrutą: žemėlapio peržiūra, alternatyvių maršrutų pasirinkimas, dominančios vietos, eismo juostos rekomendacijos, išvažiavimas iš greitkelio, išsami informacija apie sankryžas ir ne tik
 • Greičio apribojimai ir informacija apie nuolydžius padeda jums važiuoti pirmyn ir tai daryti efektyviau
 • Pažangūs tam tikrų miestų 3D modeliai
 • Informacija apie šalį: pateikiama konkrečiai valstybei taikoma informacija
 • Su visu „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos portfeliu⁶
Atsisiųskite „myAudi“ programėlę ir pasirinkite pageidaujamą MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sutarties trukmę
Patogu

Lankstus užsakymas pagal poreikį

Veiksminga

Navigacijos duomenų naudojimas nuspėjamam ir efektyviam važiavimui

Nuostabu

Lengviau susiorientuoti naudojant detalų didelės raiškos žemėlapio ekraną

Booking of MMI navigation plus via functions on demand

Užsisakymo sąlygos

Jei pageidaujate naudoti MMI navigaciją „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu, įskaitant „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemą, naudodamiesi funkcijomis pagal poreikį, jums reikės „Audi A4“ (iš 2020 matavimo metų) ir:

 • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
 • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
Palaikomų šalių navigacijos duomenys saugomi integruotoje SSD saugykloje. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
2
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
3
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.
4
Pristatytą kortelės versiją galima nemokamai atnaujinti kas ketvirtį iki daugiausia penkių metų nuo įrengto informacijos ir pramogų įrenginio kartos gamybos pabaigos. Naujausius navigacijos duomenis galima atsisiųsti iš „myAudi“ platformos www.audi.de/myaudi ir įdiegti į transporto priemonę naudojantis USB laikmena. Kartu su „Audi connect“, savo regiono žemėlapius galima atsisiųsti ir atnaujinti tiesiogiai transporto priemonėje. Be to, „Audi“ partneris gali įdiegti naujus navigacijos duomenis, galimai už papildomą mokestį.
5
„Audi connect“ paslaugos internetinė eismo informacija prieinama daugelyje valstybių. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
6
Teisinę „Audi connect“ informaciją rasite atskirame funkcijos aprašyme.