Q5 TFSI e > Q5 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Efektyvumo galia.
„Audi Q5 TFSI e“.

Su „Audi Q5 TFSI e“ galėsite mėgautis TFSI vidaus degimo variklio ir galingo elektrinio variklio deriniu. Neprarasdami garsiosios „Audi“ dinamikos. O pasirinkę elektrinį režimą – ir be teršalų emisijos.

Plugged in charging cable Audi Q5 TFSI e

Visada tinkamiausias veikimas

Vairuodami „Audi Q5 TFSI e“ pajusite, kaip dera elektrinio ir vidaus degimo variklio privalumai. Tinkamiausias režimas parenkamas atsižvelgiant į vairavimo situaciją: elektrinis, hibridinis ar vidaus degimo. Ekonomiškam, patogiam ar sportiškam vairavimui. 7 greičių „S tronic“ transmisijos ir galia, kurią užtikrina visi varomieji ratai, sportiškai visureigio prigimčiai suteikia optimalaus efektyvumo.

Daug privalumų viename

Elektrinis variklis naudingas, kai reikia atlikti daugybę kasdienių trumpų kelionių. Ilgesnėms kelionėms galite pasikliauti vidaus degimo variklio galia, kuri padės lengvai pasiekti bet kurį kelionės tikslą. Šis režimas taupo akumuliatoriaus energiją ir rekuperacijos būdu net iš dalies jį įkrauna, kad pasibaigus ilgai kelionei visureigį būtų galima perjungti į visiškai elektrinį režimą ir patogiai važinėti po miestą.

Atraskite mobilumą iš naujo

Atraskite mobilumą, pavyzdžiui, klausydamiesi stulbinančiai aukštos kokybės muzikos, kai važiuojate elektriniu režimu, skleisdami minimaliai triukšmo ir visiškai neteršdami aplinkos. Tai puikus būdas padaryti ką nors gero sau ir gamtai. O jei norite patirti išskirtinę „Audi“ dinamiką, nuspauskite akceleratoriaus pedalą pajutę pasipriešinimo tašką – ši padidinimo funkcija¹ padarys jums įspūdį.

Frau vor einem in der Garage parkenden Audi Q5 TFSI e

Visada matykite svarbiausius parametrus

Kairėje, virtualiame „Audi“ skydelyje, galios matuoklis rodo bendrą sistemos veikimą, važiavimo režimą ir akumuliatoriaus įkrovos būseną. Viduryje – ir „myAudi“² programėlėje – galite patikrinti likusį elektrinio variklio ir vidaus degimo variklio diapazoną.

Animated rearlights Audi Q5 TFSI e

Nauji apšvietimo scenarijai

Sugrupuojant OLED lemputes į mažus, individualiai valdomus segmentus trimačiame plane gaunamas įspūdingas šviesos šaltinių išdėstymas, sukuriantis naujus apšvietimo scenarijus. Įsigydami automobilį klientai gali pasirinkti vieną iš trijų firminių užpakalinių žibintų stilių, pridėsiančių asmeniškumo. Be to, priklausomai nuo važiavimo režimo, pasirinktos galinių žibintų ypatybės pritaikomos automatiškai, kai jie naudojami. Originalūs OLED galiniai žibintai turi atstumo nustatymo funkciją³: Kai automobilis nejuda, o kitas kelių eismo dalyvis priartėja iš nugaros per du metrus, visi OLED segmentai automatiškai aktyvuojami, kad sukurtų didesnę matomą zoną.

  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v3-my2021.jpg
    1 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v1-my2021.jpg
    2 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v2-my2021.jpg
    3 galinių žibintų ypatybė

Pagerinkite savo kasdienybę

Naujasis „Audi Q5 TFSI e“ yra aukščiausios kokybės visureigis kasdieniam gyvenimui, nes jame dera optimalus dydis, ekonomiškumas ir galingumas. Galinių sėdynių nugaros atlošų, sudarytų iš trijų dalių, padėtis gali būti reguliuojama: pastumkite į priekį ar atgal arba pakeiskite pasvirimo kampą. Elektrinio variklio akumuliatorius yra integruotas po bagažine. Norėdami atrakinti, atidaryti ir uždaryti bagažinės dangtį, naudokite patogų mygtuką, kurio jutikliai kontroliuoja bagažinės dangčio atidarymą, arba atlikite mostą koja (panašų į spyrį) už automobilio galo. Be to, rankiniu būdu sumažinus automobilio aukštį naudojant pasirenkamą pneumatinę pakabą, lengviau pakrausite automobilį.

Animated rear seats Audi Q5 TFSI e
Innenraum des Audi Q5 TFSI e

Daug galimybių išreikšti save

„Q5 TFSI e“ siūlo puikią erdvės koncepciją – čia yra užtektinai vietos penkiems žmonėms, įskaitant patogų aukštį ir didelę erdvę kojoms. Sėdėdami aukštai, gerai matysite visą eismo situaciją. Horizontalus automobilio kėbulo siluetas sustiprina erdvumo ir patogumo įspūdį. Stilinga apdailos juostelė eina per visą prietaisų skydelio plotį, sustiprindama bendrą elegancijos įspūdį. Naujas įrangos asortimentas ir paketo koncepcija suteikia platų spalvų ir medžiagų pasirinkimą.

1
Kai akceleratoriaus pedalas visiškai nuspaustas, elektrinis variklis įjungiamas ne ilgiau kaip per 18 sekundžių (padidinimo funkcija). Šios funkcijos veikimas ir dažnumas priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkrovos ir pavaros komponentų temperatūros.
2
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinamas su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei vėlesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi.
3
Atkreipkite dėmesį, kad pagalbinės sistemos gali padėti vairuotojui atlikti vairavimo užduotį tik laikantis atitinkamų sistemos ribų. Vairuotojas yra visada atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo būti atidus.