SQ5 TDI > Q5 > Pradžia
Hier ist der Audi SQ5

SQ5 TDI

Sportinis, universalus ir galingas.
Naujasis „Audi SQ5 TDI“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 6,8–6,6 litrai/100 km
Mišri CO2 emisija*: 177–172 g/km

Greitas greitkeliuose, tinkamas kasdienėse kelionėse mieste ir manevringas sudėtingesniuose keliuose – patirkite „Audi SQ5 TDI“ privalumus. Modifikuota pavaros koncepcija garantuoja sportinio vairavimo stilių, galingą sūkio momentą ir dar didesnį ekonomiškumą.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Svarbiausia dalis – stabdžių diskai gali būti pasirinktinai nudažyti raudona spalva.

  • „Audi SQ5 TDI“ puikiai manevruoja tiek važiuodamas įprastu keliu, tiek bekelėse.

  • Siauri galiniai žibintai ir įspūdingai atrodanti išmetamųjų teršalų sistema dominuoja automobilio galinėje dalyje.

  • Galingą priekį sudaro „Single-frame“ grotelės, žibintai ir šoninės oro įsiurbimo angos.

  • „Audi SQ5“ profilis ryškių linijų.

  • Standartiškai šviesos diodų posūkių lempos integruotos šildomuose išoriniuose veidrodėliuose.

  • Mėgaukitės daugybe skaitmeninių „Audi SQ5 TDI“ kabinos privalumų.

  • Sportinės S „Alcantara“ ir odinės sėdynės gali būti patobulintos „Nappa“ aukštos kokybės rombiškai dygsniuota oda ir pneumatinio masažo funkcija.

  • Matykite svarbius vairavimo duomenis pasirinktiniame virtualiojo „Audi“ prietaisų skydelio ekrane.

Sportinės savybės skaičiuose

255 (347)

kW (AG)

Sistemos galingumas

700

niutonmetrų

Sukimo momentas

5,1

s

Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h

Mišrios degalų sąnaudos*: 6,6–6,8 litrai/100 km; mišri CO2 emisija*: 177–172 g/km

Pagrindinis „Audi SQ5 TDI“ elementas

255 kW (347 AG) galia sukuriama patobulinto 3,0 V6 TDI variklio. Inovacija susijusi su turbininiu kompresoriumi: Elektra valdomas kompresorius, aprūpinamas elektra iš 48 voltų pagrindinio tinklo, ypač esant mažesnėms apsukoms. Automobilio privalumus galite pajusti vos pradėję važiuoti ir lenkdami, nes pasiekiamas visas sūkio momentas (daugiausia – 700 niutonmetrų) vos viršijus apsukų dažnį tuščiąja eiga. Sistema „mild hybrid“ padeda padidinti ekonomiškumą. Jeigu atitrauksite pėdą nuo greičio pedalo automobiliui važiuojant 55–160 km/h greičiu, sistema kaups energiją įkraunamoje baterijoje ir panaudos ją, pavyzdžiui, kad pastebimai greičiau užvestų variklį. Šių inovacijų rezultatas – malonumas vairuoti sportinį automobilį. „Audi SQ5 TDI“ įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 5,1 sekundės. Galios perdavimas iki didžiausio 250 km/valandą greičio užtikrinimas nuolatinio visų varomų ratų vairavimo sistemos „quattro“, taip pat, kaip ir greitos bei patogios aštuonių pavarų „tiptronic“ pavarų dėžės.

Motor Audi SQ5

Aštrios linijos

Išorėje „Audi SQ5“ daro įspūdį atitikmens neturintis dizainasu – pečių linija banguojančiomis formomis tęsiasi nuo variklio dangčio per visą šoną ir užpakalinę dalį, aiškiai išreikšdama dinamines ypatybes. Ypač išsiskiria priekyje esančios „Single-frame“ grotelės. Stoglangio aptakas užbaigia sportinį įvaizdį. Detalės taip pat apgalvoto dizaino: Šildomų išorinių veidrodėlių aliumininis korpusas su integruotais šviesos diodais nepalieka abejingų. Galite stipriai personalizuoti savo automobilį „Audi SQ5 TDI“ parinkę jam savo mėgstamiausią spalvą.

Seiten-Front-Ansicht Audi SQ5 TDI

Dinaminio vairavimo pojūtis

Galingas kaip miesto visureigis, judrus kaip sportinis automobilis – „Audi SQ5“ turi įvairių talentų. S sportinė pakaba, kuri šiame modelyje yra standartinė, yra 30 milimetrų žemesnė nei standartinė „Audi Q5“ pakaba. Galite tiesiogiai veikti savo vairavimo stilių įvairiais „Audi drive“ pasirenkamais dinaminės sistemos režimais – jie yra standartinės įrangos dalis. Pasirinktinė dinaminio vairavimo funkcija padidina vairavimo komfortą, kai, pavyzdžiui, darote posūkius arba persirikiuojate. Automobiliui pastatyti taip pat prireiks mažiau pastangų. Standartiškai „Audi SQ5 TDI“ yra su 20 colių aliumininiais ratais, pasirinktinai galima įsigyti 21 colio ratus.

Papildomos pagalbinės sistemos

Mūsų pasirinktinė pagalbinė vairavimo sistema teikia jums patogios ir ekonomiškos vairavimo patirties. Prognozuojamo efektyvumo pagalbinė sistema iš anksto pataria pereiti prie degalus taupančio važiavimo proceso, kai pagrindiniame kelyje mažas eismas. Lėtai judančiame eisme prisitaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kurioje veikia ir eismo spūsčių pagalbinė funkcija, gali iš dalies perimti vairavimą. Pagalbinė „Audi active lane“ sistema padeda jums nenukrypti nuo pasirinktos eismo juostos.

Elegantiškas, sportiškas, patrauklus

„Audi SQ5 TDI“ vidaus erdvė sukurta naudojant tamsių spalvų tonus. Aukštos kokybės intarpai ir, jeigu pageidaujate, puikios kokybės medžio apdaila kuria elegantišką įvaizdį. Atsisėskite į sportines sėdynes, kurios tiek vairuotojo, tiek priekinio keleivio vietose šiame modelyje yra standartinės. Galite automatiškai elektriniu būdu reguliuoti sėdynės aukštį – išilginę sėdynės poziciją, pasvirimą ir atlošo polinkį. Patogu sėdėti net ir atliekant posūkius dėl šoninių sėdynės porankių. Pasirenkamas panoraminis stoglangis kuria malonią atmosferą, ypač ilgesnių kelionių metu. Mėgaukitės šviesa užpildyta atmosfera automobilyje ir patobulintu vidaus erdvės oro kondicionavimu, kuris yra ekonomiškesnės ventiliacijos rezultatas.

Daugiau apie sportinį dizainą

Išmani apšvietimo technologija

Pasirinkite progresinę „Audi SQ5 TDI“ apšvietimo sistemą su pasirenkamais „Audi“ matricinių šviesos diodų žibintais. Kameros sistema su šviesos diodų apšvietimo šaltiniais ir tiksliais veikiančios optinės detalės automatiškai sumažina šviesą artėjančioms ir priešais važiuojančioms transporto priemonėms. Visos kitos kelio dalys lieka visiškai apšviestos. Be to, „Audi“ matriciniai šviesos diodų žibintai taip pat žavi savo dizainu – ryški šviesa tampa gerai atpažįstamu skiriamuoju ženklu tiek dieną, tiek naktį.

Jūsų skaitmeninė kabina

Tai galėtų būti jūsų valdymo skydelis ateityje: Daugiafunkciu vairu galite valdyti tiesiai prieš jus esantį virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį. Su papildoma MMI navigacija „plus“ ir „MMI all–in–touch“ turite dar vieną technologiją, kurios funkcijos jūsų kelionę padarys dar paprastesnę.

Cockpit Audi SQ5
Daugiau apie veikimo koncepciją ir „Infotainment“ programas

Lankstumas

Nesvarbu, ar ruošiatės atostogoms su šeima, ar apsipirkti savaitei – daug parinkčių daiktams sudėti teikianti „Audi SQ5 TDI“ patenkina skirtingus poreikius. Bagažinės talpa yra 510 litrų, o užlenkus galines sėdynes bagažinės talpa padidėja iki 1510 litrų.

Animation Rückbank im Audi Sq5