Q7 > Q7 > Pradžia
Audi Q7 2019

Q7

Erdvės gausa Aukšto lygio komfortas

Didelis visureigis interpretuoja charakterines Audi markės ir Q šeimos dizaino ypatybes. Plastiškos formos „Singleframe“ grotelės su masyviu rėmu yra charakterinis elementas priekinėje dalyje. Dienos važiavimo šviesos pasirinktiniuose priekiniuose šviesos diodų žibintuose ir matriciniuose šviesos diodų žibintuose piešia įspūdingą dvigubos strėlės grafiką. Galingos ratų arkos ir „pečių linija“ išryškina ratus, o galinis dangtis apima galinius kėbulo statramsčius.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Galingas ir dinamiškas – tai yra Audi Q7.

 • Audi Q7 puikiai jaučiasi greitame važiavime greitkeliu, nuostabiai valdomas vingiuotuose užmiesčio keliuose.

 • Bazinėje komplektacijoje tiekiami „Xenon plus“ priekiniai žibintai, šviesos diodų priekiniai žibintai ar Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai – kiekviena technologija užtikrina tolygų kelio apšvietimą dideliu atstumu.

 • Įspūdingos Audi Q7 3D optikos „Singleframe“ grotelės yra centrinis elementas priekinėje dalyje.

 • Audi Q7 tiekiamas su papildomais šviesų moduliais apatinėje galinio bamperio dalyje. Taip pat apatinėje galinio bamperio dalyje yra du dideli stačiakampiai galiniai dujų išmetimo sistemos vamzdžiai.

 • Audi Q7 interjeras perteikia platybės, dosnumo ir rafinuotos elegancijos jausmą.

 • Aukšto lygio komfortas antrojoje sėdynių eilėje: 35:30:35 santykiu padalinto atlošo polinkis gali būti nustatomas į 16 padėčių.

 • Maksimali dviejų sėdynių eilių versijos Audi Q7 bagažo skyriaus talpa yra 2075 l.

 • Orientuotas į vairuotoją: virtualus Audi prietaisų skydelis su aukštos raiškos 12,3 colio ekranu tiekiamas pasirinktinai.

 • Patobulinta garso sistema „Bang & Olufsen“ užtikrina išskirtinį garso pojūtį.

 • Visos medžiagos buvo kruopščiai parinktos ir apdorotos.

 • Audi Q7 aprūpintas dideliu ir labai lanksčiu bagažo skyriumi.

Įtikinantis bet kokiame kelyje.

Nors matmenys yra įspūdingi, o salonas didžiulis, važiavimo potyris yra beveik toks pat, kaip būtų važiuojama sportiniu sedanu. Puikų važiavimo komfortą, be kitų dalykų, užtikrina tiksliai veikianti elektromechaninė vairavimo sistema bei priekinė ir galinės ašių svorio sumažinimas. Audi Q7 puikiai jaučiasi greitame važiavime greitkeliu, nuostabiai valdomas vingiuotuose užmiesčio keliuose ir išskirtinai manevringas ribotoje erdvėje dėl pasirinktinės visų ratų vairavimo sistemos. Dėl „quattro“ pavaros, greitai pavaras perjungiančios „tiptronic“ sistemos bei mažos bendrosios masės užtikrinamas stabilus važiavimas taip pat ir už grįstų kelių ribų. Naudojant adaptyvią pneumatinę pakabą, kiekvienos ašies prošvaisos dydis ir amortizatorių veikimas pritaikomi automobilio pakrovimui, dėl ko juntami kiti dinamiško važiavimo privalumai. Kai automobilis sukomplektuotas su „Audi drive select“ sistema, vairuotojas gali suderinti važiuoklės bei pavaros sistemas nuo sportiško tiesiogiai iki komfortiško balanso.

driving dynamics

Elegantiškas ir prabangus

Audi Q7 interjeras perteikia platybės, dosnumo ir rafinuotos elegancijos jausmą. Aiški architektūra ir logiška valdymo koncepcija puikiai funkcionuoja kartu – visi jungikliai ir reguliatoriai išdėstyti idealiai po ranka. Visos interjero spalvos ir medžiagos kruopščiai suderinti tarpusavyje. Didesnio važiavimo komforto tikslais pasirinktinai tiekiamos individualizuoto profilio sėdynės su masažo funkcija. Odiniai apmušalai yra perforuoti – vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės gali būti vėdinamos ir šildomos, paspaudžiant mygtuką. Pasirinktinis aplinką sudarantis apšvietimas apima apšviestas apsaugines slenksčių juostas bei papildomą vidurinės konsolės kontūro apšvietimą ir užtikrina malonią atmosferą tamsoje. Be to, labai žemas triukšmų lygis padeda išlaikyti malonų erdvės jausmą.

ambient light
Daugiau apie įrangą

Pažangus ir intuityvus

Audi Q7 valdymo koncepcijoje panaudotos plačios modernios technologijos: MMI visiškai sensorinis valdymo modulis su dideliu jutikliniu paviršiumi daro valdymą intuityviai paprastą. Pasirinktinai tiekiamas virtualus Audi prietaisų skydelis – visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis su aukštos raiškos 12,3 colio ekranu – gali būti akimirksniu pritaikomas Jūsų asmeniniams poreikiams: gali būti pasirenkama arba klasikinė greičio ir variklio apsisukimų indikacija dideliais apvaliais prietaisais, arba, pavyzdžiui, pažangus navigacijos, radijo ir multimedijos informacijos atvaizdavimas visu ekrano pločiu. Pasirinktinis projekcinis ekranas, kuris projektuoja svarbiausias indikacijas bei asistavimo vairuotojui sistemų arba navigacijos informaciją ant priekinio stiklo tiesiai vairuotojo regos lauke, užtikrina didesnį važiavimo komfortą. Naktinio matymo sistemos šiluminio vaizdo kamera didina važiavimo saugumą tamsoje – ji rodo atpažintus žmones ir didesnius laukinius gyvūnus tiesiogiai virtualiame Audi prietaisų skydelyje ir projekciniame ekrane. Maloniu pramogų potyriu rūpinasi pasirinktinai tiekiama „Bang & Olufsen“ garso sistema su 3D garso efektu ir Audi planšetiniai kompiuteriai, kurie atlieka kilnojamos pramogų sistemos, skirtos gale sėdintiems keleiviams, vaidmenį.

operating concept
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas
Daugiau erdvės

2075

litrų

bendroji pakrovimo erdvė

890

litrų

bagažo skyriaus talpa

18

vientisos

galinės sėdynės polinkio padėčių

Nepaprastai lankstus: bagažo skyrius

Audi Q7 aprūpintas dideliu ir labai lanksčiu bagažo skyriumi. Kai užimtos visos septynios sėdimosios vietos, jo talpa yra 295 litrai. Penkiaviečiame automobilyje jo talpa yra 890 litrų, o kai nulenktos antrosios eilės sėdynių atlošai, ji gali siekti 2075 litrus. Galinis dangtis su elektros pavara yra bazinėje komplektacijoje, pasirinktinai tiekiamas valdymas gestais derinyje su „Comfort key“ sistema, kuris papildomai palengvina atidarymą ir uždarymą. Audi Q7 yra idealus partneris laisvalaikio išvykoms ir dėl savo lanksčios erdvės koncepcijos suteikia pakankamai vietos Jūsų bagažui ir visai šeimai. Optimaliai sudėti daiktus ir bagažą jau bazinėje versijoje padeda kabliukai krepšiams, krovinio tvirtinimo kilpos, bagažo skyriaus uždangalas ir tinklinė pertvara. Be to, siekiant papildomo komforto ir lankstumo, tiekiami bagažo skyriaus uždangalas su elektros pavara kartu su bamperio apsauga iš nerūdijančiojo plieno, apverčiamas kilimėlis ir bėgelių sistema su teleskopine sija, fiksavimo diržu ir kintamos padėties tvirtinimo kilpomis.

luggage compartment

Įspūdinga grafika: priekiniai žibintai

Pasirinktiniai priekiniai šviesos diodų žibintai ir matriciniai šviesos diodų žibintai su dinaminėmis posūkių šviesomis paverčia technologiją vizualiu prekės ženklu. Pasirinktinai tiekiami Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai užtikrina ryškų ir homogenišką kelio apšvietimą: sistemos veikimo ribose atpažįstamos priešpriešiais artėjančios ir priekyje važiuojančios transporto priemonės. Jų buvimo zonos pritemdomos taip, kad būtų visiškai apšviestos kitos zonos tarp jų bei šalia jų. Aktyvus ir dinamiškas šviesos paskirstymas pasiekiamas tiek degant artimosioms šviesoms, tiek degant tolimosioms šviesoms be jokių mechaninių komponentų, o tiesiog įjungiant ir išjungiant atskirus apšvietimo segmentus. Tai ne tik pagerina važiuojamosios dalies apšvietimą, bet ir užtikrina didesnį saugumą ir komfortą.

light
Daugiau apie apšvietimo technologiją

Nepriklausomas ir universalus

Verslo kelionė ar atpalaiduojanti šeimos išvyka – Audi Q7 visuomet yra Jūsų idealus partneris. Bet kuriame plataus įrangos pasirinkimo ir papildomų parinkčių derinyje elegantiška atmosfera suvienyta su puikia aukščiausio lygio pagaminimo kokybe – dar didesniam individualumui ir komfortui.

Audi Q7 2019