Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Q7 TFSI e > Q7 > Pradžia

Inovatyvus šeimos visureigis

Naujoviška iš tinklo įkraunamo hibridinio automobilio technologija, puikus erdvinis išdėstymas ir sportiška išvaizda – „Audi Q7 TFSI e“.

„Q7 55 TFSI e“³ skaičiais

Elektra nuvažiuojamas atstumas

40

km*

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.8

s**

Sistemos galia

250

kW**

* Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP. ** Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,7–2,6 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 62–59 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Dynamic side view Audi Q7 TFSI e

Faktai ir skaičiai

Pritaikyta jūsų poreikiams

„Audi Q7 TFSI e“ sujungia tai, kas geriausia abiejuose pasauliuose: varomas vien tik elektra, todėl vietiškai neišmeta teršalų, o kelyje važiuoja tyliai. Nepaisant nedidelio triukšmingumo, elektros variklis užtikrina galingą važiavimą.

Lengva įkrauti

„Audi Q7 TFSI e“ turi daugybę įkrovimo galimybių tiek namuose, tiek kelyje.

Puiki išvaizda: išorės dizainas

Užaštrinti „Audi Q7 TFSI e“ kraštai ir atletiškai atrodantis paviršius atspindi dabartinį „Audi“ dizainą.

Sportiškas charakteris

„Audi Q7 TFSI e“ salonas siūlomas su „S line“ / „S line“ sportiniu paketu. Sportinės sėdynės su „S line“ įspaudais, juodi galvos atramų apmušalai ir aliumininės detalės.

Functions on Demand

Audi Q8 TFSI e

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,8–2,6 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 22,9–21,9 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 63–59 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,7–2,6 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 62–59 g/km.
Degalų sąnaudų, elektros energijos sunaudojimo ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
Pastaba: dabar „Audi Q7 TFSI e“ konfigūruoti negalima. Dėl šiuo metu parduodamų naujų ir naudotų automobilių kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
2
Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP.
3
„Audi Q7 55 TFSI e“: Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,7–2,6 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 62–59 g/km.
4
Gali būti suvartojama daugiau degalų.
5
Norėdami gauti daugiau informacijos apie „e-tron“ įkrovimo paslaugą, apsilankykite https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
6
Įkrovimo galia priklauso nuo tiekiamo pramoninio kištuko ir konkrečiai rinkai skirtų elektros tinklo savybių.
7
„Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“) pasiūlymas.