Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Q7 TFSI e > Q7 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q7 TFSI e

Q7 TFSI e

Inovatyvus šeimos visureigis.
„Audi Q7 TFSI e“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 2,7–2,6 l/100 km
Mišrios elektros energijos sąnaudos*: 22,6–21,7 kWh/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 62–59 g/km

Kad ir su kokiais iššūkiais susidurtumėte ateityje, su „Audi Q7 TFSI e“ įveiksite juos visus. Šis įspūdingas visureigis šeimai su inovatyvia įkraunamąja hibridine technologija, iki smulkiausių detalių apgalvotu salonu ir pritrenkiama išvaizda tiks visoms situacijoms.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
  • Aštuonkampio formos „Singleframe“ su šešiomis chromuotomis pertvaromis sukuria priekinį „Audi Q7 TFSI e“ akcentą.

  • Su „55 quattro“ ir „60 quattro“ siūlome du skirtingus „Audi Q7 TFSI e“ variklius (mišrios degalų sąnaudos*: 3,0–2,8 l/100 km; mišrios energijos sąnaudos*: 22,9–21,9 kWh/100 km; mišri CO₂ emisija*: 69–64 g/km).

  • Plačios ratų arkos pabrėžia „Audi Q7 TFSI e“ galimybę važiuoti bekele.

  • Jūsų ekonomiškas partneris kasdien – „Audi Q7 TFSI e“.

  • Veikiant įkraunamajai hibridinei pavarai (mišrios degalų sąnaudos: 3,0–2,8 l/100 km; mišrios energijos sąnaudos*: 22,9–21,9 kWh/100 km; mišri CO₂ emisija*: 69–64 g/km) su „Audi Q7 TFSI e“ bent 40 kilometrų nuvažiuosite vien elektra (miesto vietovėse).

  • Siūlome galimybę įkrauti „Audi Q7 TFSI e“ tiek kelyje, tiek ir namie.

  • Gale horizontali aliuminio juosta sujungia galinius žibintus, o difuzorių ir važiuoklės apačios apsaugą supa apdailos elementas.

  • Įsėdę į „Audi Q7 TFSI e“ galėsite mėgautis erdviu ir patogiu salonu bei skaitmeninėmis technologijomis.

  • Standartinė aukščiausios klasės „Infotainment“ sistemos MMI navigacija „plus“ su MMI jutikline funkcija turi du didelius ekranus. Tai jūsų prieiga prie skaitmeninių „Audi connect“¹ paslaugų.

Audi Q7 TFSI e

Novatoriškas vairavimas

Veikdamas visiškai elektriniu režimu jis gali nuvažiuoti iki 40 km be jokios vietinės emisijos. Be to, šis automobilis gali važiuoti bekele, nes turi oro pakabą, elektromechaninės galios vairavimą, bekelės režimą „Audi“ važiavimo pasirinkimuose ir „quattro“ visų ratų pavarą.

Audi Q7 TFSI e
Audi Q7 TFSI e

Ekonomiškas važiavimas

Išmaniosios „Audi Q7 TFSI e“ technologijos palaiko ekonomišką, mažai sąnaudų reikalaujantį važiavimą ir leidžia išsiruošti į ilgas keliones net ir mažiau važinėjamais keliais. Pasirinkę vieną iš trijų važiavimo režimų galite nuspręsti, ar važiuosite visiškai elektriniu režimu, nenaudosite elektrinio variklio ar įjungsite hibridinį režimą: EV, „Battery-Hold“ ir „Hybrid“. Be to, automobilis analizuoja maršruto duomenis remdamasis nuspėjamojo važiavimo strategija, kad jūsų kelionė būtų dar ekonomiškesnė ir patogesnė. Oro kondicionavimo šilumos siurblys naudoja elektrinėje pavaroje susidariusią atliekamą šilumą ne tik vidaus temperatūros kontrolei, bet ir akumuliatoriui šildyti, kai lauke nukrenta temperatūra. Tokiu būdu iki maksimumo padidinamas elektra nuvažiuojamas atstumas.

Audi Q7 TFSI e

Aukščiausia įkrovimo klasė

Nesvarbu, ar būtumėte namie, ar kelyje, „Audi Q7 TFSI e“ įkrauti galėsite bet kur. Pavyzdžiui, „Audi“ įkrovimo paslauga „e-tron Charging Service“ leidžia naudotis beveik 180 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje. Nepriklausomai nuo tiekėjo, įkrauti galėsite naudodamiesi „ e-tron Charging Service“ įkrovimo kortele. Jei turite elektrinį modelį, naudodami „myAudi App“² programėlę šias paslaugas galite pasiekti per „Audi connect“¹ savo išmaniajame telefone. Programėlė gali būti naudojama akumuliatoriaus būsenai ir likusiam nuvažiuoti atstumui tikrinti, įkrovimui pradėti, įkrovimo laikmačiui nustatyti bei įkrovos ir sąnaudų statistikai peržiūrėti. Be to, programėlėje ir „Audi Q7 TFSI e“ MMI navigacijos sistemoje esantys maršrutų planavimo įrankiai parodys, kur yra įkrovimo stotelės. Tad visuomet galėsite leistis į naujus kelius.

Audi Q7 TFSI e

Ekonomiškumas ir komfortas

„Audi Q7 TFSI e“ skiriamieji ženklai yra erdvumas ir ekonomiškumas. Pasirenkamosios pakrovimo ir iškrovimo galimybės yra itin praktiškos, pvz., šis modelis turi jutikliais valdomą bagažinės dangčio atidarymo mechanizmą ir bėgių sistemą su bagažo tvirtinimo rinkiniu. Jei jums to nepakanka, komfortą padidinsite pasirinkę panoraminį stiklinį stoglangį, oro kokybės paketą ir kelių spalvų kontūro bei aplinkos apšvietimo paketą.

Audi Q7 TFSI e

Puiki išvaizda: išorės dizainas

„Audi Q7 TFSI e“ pasižymi ne tik ekonomiškumu ir naujausiomis technologijomis, bet ir pritrenkiama išvaizda. Aštrios linijos ir atletiški ištęsti paviršiai yra dabartinio „Audi“ dizaino tęsinys. Šis automobilis pasižymi visa apimančia pastangų nereikalaujančia aukštos klasės išvaizda: priekyje yra įspūdingos aštuonkampio formos „Singleframe“ su šešiomis chromuotomis mentėmis ir išraiškingos šoninės oro įsiurbimo angos; šonuose – plonos slenksčių sritys, suformuojančios trapecijos formą ir suteikiančios automobiliui grakštumo; nepamirškime ir praplatintų ratų arkų, pabrėžiančių važiavimo bekele galimybę. Gale horizontali aliuminio juosta sujungia galinius žibintus, o difuzorių ir važiuoklės apsaugą supa dar vienas apdailos elementas.

Apšvietimo pavyzdys

Bent vieną kartą pakeliavę su „Audi Q7 TFSI e“ patirsite, ką reiškia tikras apšvietimas. Sumontuoti HD matriciniai LED priekiniai žibintai puikiai apšviečia kelią neakindami kitų vairuotojų. Pasirenkamieji „Audi“ lazeriniai žibintai papildo šį apšvietimą beveik padvigubindami jo atstumą. Žibintų valymo sistema užtikrina, kad šie ir toliau nepriekaištingai veiks net ir važiuojant bekele. Automobilyje taip pat sumontuotini galiniai LED žibintai, dinamiškas žibintų sekos nustatymas ir dinamiški indikatoriai.

1
Norėdami gauti išsamios informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
2
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Suderinama su „Apple iOS 10.0“ ir „Android 6“ bei naujesnėmis versijomis. Būtina išankstinė registracija www.audi.com/myaudi. Medijai transliuoti internetu reikalingas aktyvus WLAN išmaniojo telefono ir „Audi MMI“ ryšys.