Q7 > Q7 > Pradžia
The new Audi Q7

Q7

Pasitikintis savimi ir komfortiškas
Audi Q7

Savo įspūdingu interjeru Audi Q7 išreiškia pasitikėjimą savimi. Salone Jūs galite mėgautis neapsakomu komfortu.
Pastaba: šis modelis dar negali būti konfigūruojamas.

360 laipsnių panoraminė apžvalga

Audi Q7 erdvės koncepciją orientuota tik į Jus.

Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas
Lighting technology Audi Q7

Ryški šviesa

Matykite daugiau ir būkite geriau matomi dėl pasirinktinių HD matricinių šviesos diodų priekinių žibintų su lazerinėmis šviesomis, kurios ženkliai padidina apšvietimo nuotolį. Specialusis 3D šviesos sklaidymo vaizdas su segmentinėmis dienos važiavimo šviesomis, dinaminės posūkių šviesos bei priekinių žibintų ir galinių žibintų atliekama šviesos inscenizacija, kai atrakinamas automobilis ir uždaromos durys, taip pat užtikrina aukštą atpažįstamumo vertę.

Asistentai antrame plane

Tiek užmiestyje, tiek mieste Jūsų asistentai1 padės Jums visur. Kai važiuojama ilgais atstumais, adaptyvus važiavimo asistentas padės Jums adaptyvaus greičio asistento ir eismo juostos išlaikymo asistento veikimo deriniu. Kai vairuotojas neaktyvus, „Emergency Assist“ sistema jį įspėja ir, jei reikia, sustabdo automobilį. Naudojanti „Audi connect“ skambinimu skubios pagalbos numeriu ir paslaugomis2 su automobilio kontrole3, jei reikia, gali būti skambinama skubios pagalbos numeriu. Aplinkinio vaizdo kameros, sankryžų pravažiavimo asistentas ir daug kitų asistavimo vairuotojui sistemų užtikrina pagalbą parkavimo, manevravimo, pasukimo metu ir daug daugiau.

Der Audi Q7 in der Heckansicht
1
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik savo funkcionavimo ribose ir padeda vairuotojui. Atsakomybė ir reikiamas atidumas kelių eisme ir toliau atitenka vairuotojui.
2
Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite tinklalapyje www.audi.de/connect arba susisiekite su Jūsų Audi partneriu.
3
Priklausomai nuo disponavimo konkrečioje šalyje.