Q7 > Q7 > Pradžia
The Audi Q7

Q7

Universalus prabangus miesto visureigis
Audi Q7

Mišrios degalų sąnaudos*: 7,1–6,6 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 186–174 g/km

Naujausios „Infotainment“ technologijos ir pagalbinės vairavimo sistemos, užburiantis vairavimo pojūtis, nes „quattro“ varomas visais ratais, ir išmanūs automobilio pakabos sprendimai, galingas dizainas ir daug erdvės, kurioje telpa iki septynių keleivių – visa tai ir yra „Audi Q7“.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Didelės, aštuonkampės „Single-frame“ grotelės yra labiausiai automobilio priekyje į akis krintanti „Audi Q7“ detalė.

  • Gale ištisinė chromo juostelė jungia du plokščius galinius žibintus.

  • Bendras „Audi Q7“ ilgis yra daugiau nei penki metrai, tad automobilis atrodo įspūdingai.

  • Papildoma dizaino ypatybė yra juodas „optic“ paketas, kuriame demonstruojami sportiniai akcentai, pavyzdžiui, radiatoriaus grotelėse ar šoninėse oro įleidimo angose.

  • Išlaisvinkite savo dizaino fantaziją: „Barrique“ rudos spalvos „Audi Q7“ su 22 colių lietais aliumininiais ratais iš „Audi Sport“ ir 5 stipinų trapecijos dizaino ratlankiais.

  • Papildomą apšvietimo technologijos paketą „prestige“ sudaro HD matriciniai priekiniai šviesos diodų žibintai su „Audi“ lazeriniais ir galiniais šviesos diodų žibintais.

  • „Audi Q7“ dizaine susijungia komfortas ir skaitmeninės technologijos.

  • „Audi Q7“ gali tilpti iki septynių keleivių.

  • Aukščiausia „Infotainment“ sistemos MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ funkcija yra standartinės „Audi Q7“ ypatybės.

Pasiruoškite naujam skaitmeniniam amžiui

Dėl inovatyvių ir intuityvių „Infotainment“ technologijų, galite pratęsti savo šiuolaikinį skaitmeninį gyvenimo būdą vairuodami „Audi Q7“. Tiesiai priešais jus yra papildomas virtualus „Audi“ prietaisų skydelis „plus“. Didelės raiškos 12,3 colių ekrane šiame visiškai skaitmeniniame prietaisų skydelyje pateikiama informacijos apie transporto priemonę, pvz., greitį ir sūkius per minutę. Be klasikinio prietaisų ekrano, turite dar dvi papildomas ekrano parinktis: „Dynamic“ ir „Sport“. Valdykite papildomas funkcijas naudodamiesi standartine MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“.

MMI Navigation plus mit MMI touch im Audi Q7
Daugiau apie MMI sistemą

Dinamiška kelyje

„Audi Q7“ be jokių pastangų meistriškai įveikia daugybę iššūkių, nepaisant paviršiaus, apkrovos ir greičio, kartu teikdamas dinamišką vairavimo patirtį. Standartinė „quattro“ serijos visų varomų ratų pavara užtikrina sportišką valdymą. Galite nuolat keisti transporto priemonės charakteristikas septyniais skirtingais standartinės serijos „Audi“ važiavimo dinamikos sistemos režimais, įskaitant pasirenkamą sportinę pneumatinę pakabą, reguliuojančią transporto priemonės aukštį. Papildoma ratų stabilizavimo sistema sumažina „Audi Q7“ šoninį pasvirimą, o pasirenkamas visus ratus valdantis vairas palengvina manevringumą ir sportišką vairavimo patirtį. Variklį (mišrios degalų sąnaudos*: 7,1–6,6 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 186–174 g/km) galite rinktis iš dviejų galingų 170 kW (231 AG) arba 210 kW (286 AG) V6 TDI variklių. Abiejuose įrengta standartinės serijos „mild hybrid“ technologija, kuri leidžia užtikrinti ekonomišką vairavimą ir sumažinti degalų sąnaudas.

Der Audi Q7 in der Heckansicht
Visas 360 laipsnių vaizdas

Lanksčios transportavimo galimybės

Papildomos funkcijos, kasdienį jūsų gyvenimą padarančios lengvesnį, prieinamos „Audi Genuine Accessories“. Pavyzdžiui, stogo bagažinė slidinėjimo įrangai ar lagaminams sudėti. Stogo bagažinė gali būti rakinama, į ją lengva sudėti daiktus iš abiejų pusių ir joje yra daugiau nei 400 litrų papildomos vietos, priklausomai nuo modelio.

Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör
1
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ galima rasti www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
2
„Google“ ir „Google Logo“ yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.