Q7 > Q7 > Pradžia
Frontal side view Audi Q7

Q7

Interior design with a focus on the cockpit

Universalus ir prabangus – miesto visureigis

Išmaniosios technologijos, užburiantis vairavimo pojūtis, išraiškingas dizainas ir didelė erdvė, kurioje telpa iki septynių keleivių, – visa tai ir yra „Audi Q7“.

Audi Q7 interior design with focus on the cockpit
MMI-Screen with Apple Music
Audi Q7 rear view
Audi Q7 luggage compartment
Audi Q7 Innenansicht
1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 9,0–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 205–181 g/km.

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Galimos pasirinktos kalbos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Todėl priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
7
„Audi exclusive“ pasirinktinai siūlo „Audi Sport GmbH“. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.