Q7 > Q7 > Pradžia
Audi Q7

Q7

Universalus prabangus miesto visureigis
„Audi Q7“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 9,1–6,6 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 208–174 g/km

Informacinės pramoginės technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos, užburiantis vairavimo pojūtis dėl „quattro“ visų varomųjų ratų sistemos, ir išmanūs automobilio pakabos sprendimai, galingas dizainas ir daug erdvės, kurioje telpa iki septynių keleivių – visa tai ir yra „Audi Q7“.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q7-exterior-AQ7_191009_1.jpg
1920x1080-audi-q7-exterior-AQ7_191009_1.jpg
  • „Audi Q7“, kurio bendras ilgis viršija penkis metrus, yra įspūdingos išvaizdos.

  • Aštuonkampio formos didelės „Audi“ vieno rėmo grotelės yra labiausiai išsiskiriantis bruožas „Audi Q7“ priekyje.

  • Gale – du plokšti galiniai žibintai, sujungti ištisine chromuota juostele.

  • Neprivalomas dizaino akcentas yra juodo stiliaus paketas, kuris prideda sportiškų akcentų, pavyzdžiui, prie radiatorių apsauginių grotelių ir šoninių oro įsiurbimo angų.

  • Išlaisvinkite savo norus ir kurkite savo dizainą. Šis „Audi Q7“ yra nudažytas pilkšvai ruda spalva ir pasižymi 22 colių „Audi Sport“ lengvojo lydinio ratlankiais, pagamintais iš 5 rankų trapecijos.

  • Papildomą apšvietimo technologijos „top“ paketą sudaro HD matriciniai priekiniai šviesos diodų žibintai su „Audi“ lazeriniais ir galiniais šviesos diodų žibintais.

  • Ant pasirenkamo pradinio šviesos diodo iš originalių „Audi“ priedų yra speciali logotipo projekcija ir jis yra ryškesnis.

  • „Audi Q7“ viduje susijungia komfortas ir skaitmeninės technologijos.

  • „Audi Q7“ galima sukonfigūruoti taip, kad jame tilptų iki septynių žmonių.

  • Naujausia informacinės pramoginės sistemos MMI navigacija „plus“ su jutikliniu MMI valdymu yra kaip pasirenkamas „Audi Q7“ variantas.

Pasiruoškite skaitmeninei ateičiai

Didelės raiškos 12,3 colių ekrane, visiškai skaitmeninis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ pateikia informacijos apie automobilį, pvz., greitį ir variklio sūkių skaičių. Be patogaus prietaisų ekrano, taip pat yra dinaminė ir sportinė parinktys. Valdykite papildomas funkcijas naudodamiesi standartine MMI navigacija „plus“ su jutikliniu MMI valdymu .

MMI Navigation plus with MMI touch in the Audi Q7
Daugiau apie MMI sistemą

Dinamika kelyje

Standartinė „quattro“ visų varomų ratų sistema užtikrina sportišką valdymą. Naudodami „Audi drive“ dinaminę valdymo sistemą, kuri taip pat yra standartinė, galite aktyviai veikti transporto priemonės savybes, įskaitant pasirenkamą sportinę pakabą, kuri reguliuoja automobilio aukštį. Papildoma ratų stabilizavimo sistema sumažina „Audi Q7“ šoninį pasvirimą, o pasirenkamas visų vairuojamųjų ratų mechanizmas padidina manevringumą ir suteikia sportišką vairavimo patirtį. Standartinę įrangą sudaro varikliai su pusiau hibridine technologija, kuri užtikrina ekonomišką vairavimą ir sumažina degalų sąnaudas.

Rear view Audi Q7
Visas 360 laipsnių vaizdas
Audi Q7 headlights with HD Matrix LED technology

Ryškiai apšviestas

„Audi Q7“ modelyje montuojami priekiniai žibintai su šviesos diodų technologija. Galite užsisakyti priekinius žibintus su didelės raiškos matricine LED technologija ir „Audi“ lazerio šviesa. Šių savybių kontūrai ir lengvos linijos pabrėžia „Audi Q7“ plotį. Aktyvus šviesos paskirstymas yra jų techninis požymis. Įspūdingas „Audi“ lazerio šviesos spindulys papildo LED tolimųjų šviesų spindulį, važiuojant dideliu greičiu.

Lanksčios transportavimo galimybės

„Audi“ originalūs priedai⁶ yra jūsų pasirenkamų funkcijų, palengvinančių kasdienį gyvenimą, šaltinis. Pavyzdžiui, stogo bagažinė slidinėjimo įrangai ar lagaminams sudėti. Ši bagažinė gali būti rakinama, į ją lengva dėti daiktus iš abiejų pusių ir, priklausomai nuo modelio, joje telpa iki 400 litrų bagažo.

Audi Q7 Ski and luggage box from Audi Genuine Accessories
1
eec-global-disclaimer
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Galimos pasirinktomis kalbomis. Prieinamumas skirtingose šalyse skiriasi.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.