Q7 > Q7 > Pradžia
Interior design with a focus on the cockpit

Universalus ir prabangus – miesto visureigis

Išmaniosios technologijos, užburiantis vairavimo pojūtis, išraiškingas dizainas ir didelė erdvė, kurioje telpa iki septynių keleivių, – visa tai ir yra „Audi Q7“.

Sudėtingos funkcijos, lengvas valdymas

Standartinė informacijos ir pramogų sistemos MMI navigacija „plus“ su MMI jutikliais – tai jūsų vartai į skaitmeninį pasaulį. Naudodami du didelius spalvotus ekranus šalia centrinio valdymo pulto, galite valdyti navigacijos, patogumo ir klimato kontrolės funkcijas. Paspaudę mygtuką, gausite grįžtamąjį atsaką. Sistemą taip pat galima valdyti naudojant natūraliosios kalbos sąveiką². Platų pasirenkamų „Audi connect“³ funkcijų asortimentą sudaro naudingos paslaugos, tokios kaip internetinė lankytinų vietų paieška, informacija apie eismo sąlygas realiuoju laiku ir labai išsamūs „Google Earth™“⁴ žemėlapiai iš palydovo.

Audi Q7 interior design with focus on the cockpit

Transliacija su integruotu „Apple Music“⁹

Mėgaukitės geriausia muzikos patirtimi automobilyje su „Apple Music“¹. Sklandi, daugiau nei 90 milijonų dainų transliacija be reklamos – tiesiai iš automobilio integruoto ekrano. Raskite dar daugiau mėgstamos muzikos. Prisijunkite prie trijų pasaulinių radijo stočių, kuriose atlikėjai groja šiandienos ir šalies hitus bei klasiką. Atsidarykite savo biblioteką, kurioje lengvai rasite atlikėjus, dainas, albumus ir grojaraščius.

MMI-Screen with Apple Music

Dinamika kelyje

Standartinė „quattro“ visų varomųjų ratų sistema užtikrina sportišką valdymą. Naudodami „Audi drive“ dinaminę valdymo sistemą, kuri taip pat yra standartinė, galite aktyviai sąveikauti su automobilio sisteminėmis funkcijomis, įskaitant pasirenkamą sportinę pakabą, kuri reguliuoja automobilio aukštį. Papildoma ratų stabilizavimo sistema sumažina „Audi Q7“ šoninį pasvirimą, o pasirinktinis visų varomųjų ratų mechanizmas padidina manevringumą ir suteikia sportinės vairavimo patirties. Standartinę įrangą sudaro varikliai su pusiau hibridine technologija, kuri užtikrina ekonomišką vairavimą ir sumažina degalų sąnaudas.

Audi Q7 rear view

Išorė – galingas ir sportiškas

Jei norite dar sportiškesnės išvaizdos, rinkitės pasirenkamus dizaino paketus.

Ryškiai apšviestas

Į standartinę „Audi Q7“ komplektaciją įeina priekiniai žibintai su LED technologija. Galite užsisakyti priekinius žibintus su didelės raiškos matricine LED technologija ir „Audi“ lazerio šviesa. Kontūrinė šviesa ir apšvietimo raštas vizualiai pabrėžia „Audi Q7“ plotį. Aktyvusis šviesos paskirstymas – pažangi technologinė savybė. Įspūdingas „Audi“ lazerio šviesos spindulys papildo LED tolimųjų žibintų spindulį važiuojant dideliu greičiu.

Funkcionalus ir tinkamas kiekvienai dienai

Telpa iki septynių keleivių ir galima pasirinkti trečią sėdynių eilę. Jeigu jums reikia daugiau vietos sudėti daiktus, tiesiog atlenkite antrąją ir trečiąją sėdynių eiles – talpa padidėja iki 1955 litrų. Pasinaudokite praktinėmis transporto priemonės pakrovimo ir iškrovimo galimybėmis, tokiomis kaip pasirinktinė jutiklinė bagažinės dangčio atrakinimo funkcija, kuri leidžia valdyti bagažinės dangtį kojos mostu, jei rankos yra pilnos.

Audi Q7 luggage compartment

„Audi exclusive“

Tegu jūsų „Audi Q7“ tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁵. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus dekoro elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Kad viskas atrodytų taip, kaip norite jūs.

Audi Q7 Innenansicht
 Front view of the Audi Q7 at the harbour

Audi Q7 TFSI e

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,7–2,6 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 22,6–21,7 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 62–59 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 9,0–6,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 205–181 g/km.

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Galimos pasirinktos kalbos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Todėl priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
7
„Audi exclusive“ pasirinktinai siūlo „Audi Sport GmbH“. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos, informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.