SQ7 TDI > Q7 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Hier sehen Sie die neue A4 Limousine

SQ7 TDI

Galingas ir dinamiškas.
„Audi SQ7 TDI“.

Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 7,6–7,4 l / 100 km
Kombinuotosios CO₂ emisijos*: 200–194 g/km

Teikiantis tikrą važiavimo malonumą, pasižymintis dinamiška išvaizda ir itin erdvus – toks yra „Audi SQ7 TDI“. Padidinto pravažumo šeimos automobilio viduje pasirūpinta dideliu komfortu ir įrengta naujausių „Infotainment“ funkcijų. Spaudžiant akceleratorių išvystoma 320 kW galios (435 AG) „V8-Biturbo-TDI“ variklio jėga.

Sportiškumas skaičiais¹

Galia

320

kw

(435 AG)

Sukimo momentas

900

Nm

Įsibėgėjimas

4,8

sek.

nuo 0 iki 100 km/val.

1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 7,6–7,4 l / 100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 200–194 g/km.

Didelės galios pavara

„Audi SQ7 TDI“¹ šerdis yra 4,0 litrų TDI variklis (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 7,6–7,4 l / 100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 200–194 g/km). „V8-Biturbo“ pasiekia iki 320 kW galią (435 AG), maksimalų 900 niutonmetrų sukimo momentą ir per 4,8 sekundes leidžia „Audi SQ7 TDI“¹ įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/val. Nustatytas didžiausias greitis – 250 km/val. Efektyvumą ir važiavimo komfortą dar padidina išmaniosios technologijos. Elektra varomas kompresorius palaiko abiejų turbokompresorių darbą, ypač esant mažam sūkių skaičiui. Priklausomai nuo situacijos, pusiau hibridinė sistema važiavimo metu gali atjungti variklį, taip nustatyti vadinamąjį inercinio riedėjimo režimą ir leisti sutaupyti degalų. Abiem sistemoms energija tiekiama iš 48 voltų lizdo.

Skaitmeninių technologijų privalumai

Naudodamiesi novatoriška valdymo koncepcija ir įvairiomis „Audi connect“² paslaugomis kasdieniais skaitmeninių technologijų privalumais galite paprastai naudotis ir „Audi SQ7 TDI“¹ automobilyje. Naujausia „Top-Infotainment“ sistemos „MMI Navigation plus“ karta su „MMI touch response“ priklauso standartinės įrangos paketui. Ji valdoma per du didelius spalvotus ekranus viduriniame pulte. Kai spaudžiate mygtukus, įrengta jutiklinė funkcija jums užtikrina juntamąjį ir girdimąjį grįžtamąjį ryšį. Daugybė pasirenkamų funkcijų gali itin praversti ilgesnėse kelionėse. Jei, pavyzdžiui, ieškodami pagal savo pomėgius netoliese randate lankytinų objektų, dėl realiuoju laiku perduodamos informacijos išvengsite kito kamščio ir, naudodamiesi „Google Earth™“³, į šiuos objektus visada sklandžiai nuvažiuosite.

Vidus: aukštosios technologijos,
sportiškumas, komfortas

„Audi SQ7 TDI“¹ interjere pasirūpinta maloniomis smulkmenomis, kurių paprastai tikimasi iš padidinto pravažumo liukso klasės automobilių: Tiesiai prieš jus esančiame pasirenkamo „Audi virtual cockpit“ 12,3 colių raiškiajame ekrane matysite svarbią automobilio informaciją, pavyzdžiui, itin ryškia skyra rodomą sūkių skaičių ir greitį. Pasirenkamos „S“ sportinės sėdynės „plus“ ir pasirenkamas plokščias oda aptrauktas sportinio dizaino vairas pabrėžia „Audi SQ7 TDI“¹ sportiškumą. Dar geriau jausitės įsigiję pasirenkamą oro kokybės paketą arba daugiaspalvį kontūrinio arba aplinką sudarančio apšvietimo paketą.

Daugiau apie erdvę

Sportiškumas net mažiausiose detalėse

„Audi SQ7 TDI“¹ išsiskiria ne tik savo vidiniais parametrais, bet ir išvaizda. Dėl gausybės specialiųjų „S“ elementų pabrėžiamas sportiškumas, palyginti su standartiniu modeliu. Žiūrint iš galo į akis krinta chromuota apdailos juosta ant galinio borto ir specialusis „S“ buferis su keturiais išmetimo vamzdžiais. Galima pasirinkti iki 22 colių dydžio ratus. Jei papildomai įsigysite ir raudonas stabdžių apkabas, sportinių akcentų bus dar daugiau.

Išraiškingas priekis

Kaip tik iš priekio labiausiai išryškėja sportinis „Audi SQ7 TDI“¹ charakteris. Išskirtinis požymis yra aštuoniakampės „Singleframe“ grotelės su vertikaliomis dvigubomis plokštelėmis. Specialiame „S“ buferyje matyti sidabrinės selenito spalvos elementai. Priekį tarsi įrėmina gerai matomi žibintai. Pasirinktiniame „Top“ pakete yra raiškieji matriciniai šviesos diodų žibintai su lazeriniu „Audi“ apšvietimu, dinaminiais apšvietimo efektais ir dinaminėmis mirksinčiomis šviesomis.

Kühlergrill Audi SQ7 TDI
1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 7,6–7,4 l / 100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 200–194 g/km.
2
Daugiau informacijos rasite www.audi.de/connect ir gausite iš savo „Audi“ partnerio.
3
„Google“ ir „Google-Logo“ yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.