Audi Q8 > Q8 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg

Q8

Naujasis Q šeimos veidas:
Audi Q8

Audi Q8 vienija ketverių durų prabangaus kupė eleganciją su praktišku didelio visureigio universalumu. Prabangiai įrengtas, visapusiškai įjungtas į tinklą ir pakankamai tvirtas bekelės užduotims jis yra patikimas kompanionas verslui ir laisvalaikiui. Išraiškingas dizainas su naujomis "Singleframe" radiatoriaus grotelėmis ir originalia "Audi quattro" įranga. Dosnus, elegantiškas interjeras, jutiklinio valdymo koncepcija ir technologiškai moderni navigacija: Audi Q8 yra patikimas kompanionas verslui ir laisvalaikiui.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGallery_AQ8_D_181008.jpg
1920x1080_InlineMediaGallery_AQ8_D_181008.jpg
 • Su keturiais žiedais. 4,99 metro (16,4 ft) ilgio, 2,00 metrų (6,6 ft) pločio ir 1,71 metro (5,6 ft) aukščio visureigis-kupė yra platesnis, trumpesnis ir žemesnis, nei jo brolis Q7.

 • Galinius žibintus sujungia šviečianti juosta. Kaip ir originaliajame Audi quattro, šios juostos fonas yra juodos spalvos paviršius.

 • Audi Q8 vienija ketverių durų prabangaus kupė eleganciją su praktišku didelio visureigio universalumu.

 • Elegantiškai nusileidžianti stogo linija baigiasi švelniai nulenktuose galiniuose kėbulo statramsčiuose ir atsigula ant tipiškų „quattro“ išgaubtumų virš ratų arkų, kuriose telpa iki 22 colių ratai.

 • Vokietijos rinkoje Audi Q8 tiekiamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“. Ji apima „Audi connect“ duomenų perdavimo modulį, kuris palaiko „LTE Advanced“ standartą, ir „Wi-Fi“ interneto prieigos tašką.

 • Prabangiai įrengtas, visapusiškai įjungtas į tinklą ir pakankamai tvirtas bekelės užduotims jis yra patikimas kompanionas verslui ir laisvalaikiui.

 • Pasirinktinis „Audi connect“ raktas suteikia vairuotojui galimybę užrakinti arba atrakinti automobilį bei užvesti variklį, naudojant suderinamą išmanųjį telefoną su „Android“ operacine sistema.

 • Statant automobilį, mieste ar ilgose kelionėse – Audi Q8 padeda vairuotojui daugybėje situacijų.

 • Augantiems iššūkiams: originalūs Audi aksesuarai aprūpins išbandytu saugumu net jauniausius keleivius.

 • Gale sumontuota trijų sėdynių sistema su pasirinktiniu nustatymu išilgine kryptimi. Nulenkus žemyn sėdynių atlošus, bagažo skyriaus po elektra valdomu galiniu dangčiu talpa siekia 1755 litrus (62,0 cu ft).

 • Dėmesio detalėms pavyzdys: apsauginės durų slenksčių juostos pabrėžia aukštą Audi Q8 kokybę.

Daugiau apie eksterjerą

Sportinio važiavimo potyris: važiavimo dinamika ir variklis

Grynai mechaninis tarpašinis diferencialas standartiniu 40:60 santykiu perduoda jėgą į priekinę ir galinę ašis. Jeigu reikia, didesnę dalį jis perduoda į ašį su geresniu sukibimu. Be bazinėje įrangoje tiekiamos progresyvios vairavimo sistemos, kurios perdavimas tampa labiau tiesioginis, labiau pasukant vairą, Audi taip pat siūlo visų ratų vairavimo sistemos parinktį. Ji gali pasukti galinis ratus visais 5 laipsniais priešinga posūkiui kryptimi, kai važiuojama mažu greičiu, manevringumo padidinimo tikslais ir posūkio kryptimi, kai važiuojama dideliu greičiu, kad būtų pagerintas stabilumas. Visos pavaros sistemos yra ypatingai efektyvios dėl naujosios "Mild Hybrid" technologijos (MHEV).

Daugiau apie variklį

Naujasis aukščiausios klasės bruožas yra aiškumas: interjeras.

Lengvai suprantami simboliai reiškia skaitmeninį Audi tikslumą bei aukštą architektūros ir valdymo integracijos lygį. Centrinis elementas yra "MMI touch response" ekranas. Dėl jo juodos spalvos, kai išjungtas, jis beveik ištirpsta dideliame juodame paviršiuje. Visi elementai logiškai išdėstyti vienas kito atžvilgiu – nuo plokščios ventiliacinių angų juostos iki plačios konsolės ant vidurinio tunelio su "Tiptronic" važiavimo pakopų pasirinkimo svirtimi. Papildoma įranga, įskaitant individualizuoto profilio sėdynes su masažo ir vėdinimo funkcijomis, keturių zonų oro kondicionierių ir oro kokybės paketą, dar labiau pagerina elegantišką atmosferą.

Interieur Design
Daugiau apie interjerą

Išmanioji tinklo struktūra

Vokietijos rinkoje Audi Q8 tiekiamas su aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema "plus". Ji apima "Audi connect" duomenų perdavimo modulį, kuris palaiko "LTE Advanced" standartą, ir "Wi-Fi" interneto prieigos tašką. Prijungtinės "Audi connect" paslaugos prideda prognozuojančią maršruto planavimo funkciją. Be viso to, valdymas įprastine kalba paverčia Audi Q8 inteligentišku pašnekovu.

Bedienkonzept & Infotainment
Daugiau apie valdymo koncepciją

Kontūrinis apšvietimas

Tamsoje pasirinktinis kontūrinis apšvietimas nubrėžia savitas dizaino linijas interjere ir užtikrina foninį apšvietimą lazeriu sukurtai trimačiai "quattro" emblemai virš pirštinių skyriaus – Audi meilės detalėms pavyzdys.

Bedienkonzept & Infotainment

Identiškumas – tai šviesa

Kelią apšviečią bazinėje įrangoje tiekiami priekiniai šviesos diodų žibintai, o HD matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai tiekiami pasirinktinai. Q8 savininkai gali pasinaudoti "myAudi" taikomąja programa, norėdami aktyvuoti įvairias apšvietimo funkcijas ir patirti jas būdami išorėje.

Bedienkonzept & Infotainment
Daugiau apie apšvietimo technologiją
Fahrassistenzsysteme

Daugiau saugumo: asistavimo vairuotojui sistemos

Statant automobilį, mieste ar ilgose kelionėse – Audi Q8 padeda vairuotojui daugybėje situacijų. Prie tokių sistemų priskiriami adaptyvus važiavimo asistentas, efektyvumo asistentas, sankryžų pravažiavimo asistentas, įspėjimo persirikiuojant sistema, įspėjimo apie bordiūrą sistema ir 360 laipsnių aplinkos vaizdo kameros. Visos šios įrangos pagrindas yra centrinis asistavimo vairuotojui sistemų valdymo prietaisas. Jis nenutrūkstamai apskaičiuoja diferencijuotą aplinkos modelį ir naudoja jį asistavimo vairuotojui sistemų valdymui. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, reikiamus duomenis tiekia iki penkių radaro sensorių, šešių kamerų, dvylikos ultragarsinių sensorių ir lazerinis skeneris. Venas iš išskirtinių privalumų yra "Garage Pilot" sistema su nuotoliniu valdymu, kuri bus tiekiama nuo 2019 metų pradžios. Stebint vairuotojui ji autonomiškai nukreipia visureigį į garažą ir vėl išvaro iš jo.

Tradicijų ir inovacijų derinys

Paskutinis žvilgsnis į galinę Audi Q8 dalį patvirtina pirmąjį įspūdį: visureigis-kupė puikiai atrodo dėl subtilių linijų ir aiškių kontūrų, kurie tuo pačiu metu simbolizuoja kokybę ir dinamizmą. Išraiškingas dizainas su originalia "Audi quattro" įranga. Naujasis Audi Q8.

Bedienkonzept & Infotainment