Q8 > Q8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q8

Q8

Žymiausias „Q“ šeimos modelis.
„Audi Q8“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 8,9–6,9 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 204–182 g/km

Sportinis „Audi Q8“ – aiškus futuristinis modelis su naujuoju vieno rėmo aštuonkampio formos dizainu. Viduje pasirenkama MMI navigacija „plus“ su jutikliniu MMI valdymu, pasirenkamas virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis ir daugelis kitų ryšio ir pramogų sistemų, tokių kaip „Audi“ muzikos sąsaja ar „Audi phone box“². Visas šis rinkinys nukelia į skaitmeninę ateitį. Be to, pakaba ir variklis suteikia judrumo ir pasitikėjimo.

Pirmaujantis išorės dizainas

„Audi Q8“ radiatoriaus grotelės derinamos su priekyje įmontuotu aptaku ir didelėmis oro įsiurbimo angomis, kad pabrėžtų užtikrintą automobilio išvaizdą. Elegantiškai nusileidžianti stogo linija baigiasi švelniai nulenktuose galiniuose kėbulo statramsčiuose ir atsigula ant tipiškų „quattro“ išgaubimų virš ratų arkų, kuriose telpa iki 23 colių ratlankiai. Galinius žibintus sujungia šviečianti juosta.

Prisitaikantis ir universalus: erdvumo koncepcija

Tris galines sėdynes galite stumdyti, priklausomai nuo to, ar jums reikia daugiau vietos keleiviams, ar lagaminams.
Nulenkę atlošus žemyn, gausite iki 1775 litrų talpos bagažinę, į kurią bagažą lengva pakrauti ir iškrauti dėl elektra
valdomo bagažinės dangčio.
Animated backseats Audi Q8
MMI system in the Audi Q8

Protingai sujungtas

„Audi Q8“ pasirinktinai galima įdiegti aukščiausios klasės MMI navigaciją „plus“ su MMI į lietimą reaguojančia informacine pramogine sistema. Navigacijos sistema siūlo išmanius sprendimus dėl kelionės tikslo ir išsamią informaciją apie maršrutą, įskaitant lankytinas vietas, alternatyvių maršrutų pasirinkimą ir dar daugiau. „Audi connect“³ papildo šias paslaugas, pavyzdžiui, perspėjimais apie pavojų⁴ ar naujienomis internete.

Sportinio važiavimo potyris

Grynai mechaninis tarpašinis diferencialas standartiniu 40: 60 santykiu perduoda jėgą į priekinę ir galinę ašis. Jeigu reikia, didesnę dalį jis perduoda į ašį su geresniu sukibimu. Be bazinėje įrangoje tiekiamos progresyvios vairavimo sistemos, kurios perdavimas tampa labiau tiesioginis, labiau pasukant vairą, „Audi“ taip pat siūlo visų vairuojamųjų ratų sistemos parinktį. Visos pavaros sistemos yra ypatingai efektyvios dėl naujosios pusiau hibridinės technologijos (MHEV).

Papildomi pagalbininkai

Saugus ir malonus vairavimas mieste, kaimo vietovėse ir greitkelyje – jeigu pasirinksite pasirinktinį pagalbinį paketą „plus“, jūsų „Audi Q8“ bus įrengtos įvairios pagalbos vairuotojui sistemos². Vienas išskirtinumų yra „Parking assistant plus“⁵ sistema, padedanti, kai automobilį statote, ar išvažiuojate iš išilginių ir skersinių stovėjimo vietų. Pradėkite procesą paspausdami P mygtuką centriniame valdymo pulte, tuomet transporto priemonė perima vairavimą, pagreitį, stabdymą ir variklio išjungimą. Jūs stebite procesą.

Top view with assistance systems Audi Q8

Aiškumas yra nauja kokybės išraiška: vidus

Papildoma įranga, įskaitant individualizuoto profilio sėdynes su masažo ir vėdinimo funkcijomis, keturių zonų oro kondicionierių ir oro kokybės paketą, dar labiau pagerina elegantišką „Audi Q8“ atmosferą.

1
eec-global-disclaimer
2
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
5
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.