SQ8 TDI > Q8 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Audi SQ2

SQ8 TDI

Sportinis automobilis, kupė ir miesto visureigis.
Audi SQ8 TDI.

Mišrios degalų sąnaudos*: 7,8 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 205–204 g/km

Progresyvus dizainas, galingas variklis, nuolat veikianti visų varomų ratų vairavimo sistema „quattro“ ir daugybė komforto visiems keleiviams – „Audi SQ8 TDI“ yra dinamiško bei prabangaus kupė, emocingo sportinio automobilio ir erdvaus miesto visureigio derinys. Plati standartinė „Infotainment“ paslaugų pasiūla puikiai užbaigia visą šį paketą.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Elegantiškos kupė linijos, dideli miesto visureigio matmenys, sportinio automobilio dinamiškumas – tai „Audi SQ8 TDI“¹.

 • 320 kW (435 AG) galios 4,0 TDI variklis (mišrios degalų sąnaudos*: 7,8 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 205–204 g/km) padeda įsibėgėti „Audi SQ8 TDI“ nuo 0 iki 100 km/h per 4,8 sekundės.

 • Keturi išmetamieji vamzdžiai užbaigia sportinį įvaizdį.

 • „Audi SQ8 TDI“¹ priekiui charakterį suteikia aštuonkampės „Single-frame“ grotelės su dvigubomis vertikaliomis pertvaromis.

 • 21 colio ratai yra standartinė Audi SQ8 TDI1 komplektacija – taip pat galima pasirinkti ratus iki 22 colių.

 • Papildomi didelės raiškos matriciniai šviesos diodų žibintai su dinaminio apšvietimo funkcijomis ir dinaminėmis posūkių šviesomis ryškiai apšviečia, todėl matomumas būna geresnis.

 • Aliumininio korpuso išoriniai veidrodėliai – nuo bazinio modelio automobilį „Audi SQ8 TDI“¹ išskiriančios detalės.

 • Ryškus „Audi SQ8 TDI“¹ sportinio automobilio vidaus bruožas yra „Arras“ raudonos spalvos sėdynių užvalkalai.

 • Naudodami inovatyvias ir intuityvias „Infotainment“ technologijas galite pratęsti savo šiuolaikinį skaitmeninį gyvenimo būdą vairuodami „Audi SQ8 TDI“¹.

 • Du spalvoti MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ ekranai naudojami „Infotainment“, komforto ir klimato kontrolės funkcijoms valdyti.

Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais¹

Galia

320

kW

(435 AG)

Sukimo momentas

900

Nm

Įsibėgėjimas

4,8

s

nuo 0 iki 100 km/h

Galingas vairavimas

„Audi SQ8 TDI“¹ turi 4,0 litrų TDI galios variklį (mišrios degalų sąnaudos*: 7,8 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 205–204 g/km). Dviejų turbinų „V8“ variklis pasiekia 320 kW (435 AG) galią ir sukuria maksimalų 900 niutonmetrų sukimo momentą. Standartinis elektra varomas kompresorius derinamas su turbininiu kompresoriumi, todėl variklis greitai ir efektyviai užvedamas, o didelė galia išvystoma esant bet kokiam variklio sūkių skaičiui. Automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 4,8 sekundės; maksimalus galimas greitis – 250 km/h. Tuo pačiu standartinė 48 voltų sistema „mild hybrid“ sumažina degalų sąnaudas, nes energija regeneruojama ir variklis išjungiamas atsižvelgiant į situaciją važiuojant (į degalų taupymo režimą).

Audi SQ8
Daugiau apie vairavimo dinamiką

Pajuskite skaitmenizaciją

Novatoriška veikimo koncepcija, platus standartinių „Infotainment“ parinkčių asortimentas ir pasirinktinės „Audi connect“² parinktys – visa tai jūsų laukia automobilyje „Audi SQ8 TDI“¹. Aukštos raiškos 12,3 colių ekrane su standartiniu virtualiuoju „Audi“ prietaisų skydeliu, esančiame tiesiai priešais jus, matysite visus svarbiausius duomenis, tokius kaip tachometras, spidometras, laikrodis, degalų lygis ir likusi rida. Standartinė pagrindinė „Infotainment“ sistema MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“, su dviem integruotais ekranais centriniame pulte yra jūsų vartai į skaitmeninį pasaulį.

Audi SQ8
Daugiau apie veikimo koncepciją ir „Infotainment“ programas

Erdvus, elegantiškas, sportiškas

„Audi SQ8 TDI“¹ itin daug erdvės visiems keleiviams, be to, šis automobilis pasižymi ir stilingu vidaus dizainu su sportiniais akcentais – įlipkite pro standartinius, apšviestus durų slenksčius su aliumininiais intarpais priekyje ir gale, atsisėskite į kontrastingai dygsniuotą standartinę sportinę sėdynę su S formos įspaudais. Pasirinktinai galite rinktis S sportines sėdynes „plus“ ne tik su integruotais galvos atlošais ir sėdynės paaukštinimu, bet ir oro kondicionavimo bei masažo funkcijomis. Į standartinę įrangą įeina pedalai ir kojų atramos iš nerūdijančiojo plieno, taip pat oda aptrauktas daugiafunkcis „plus“ vairas su 3 stipinų dizainu. Standartinis aplinkos apšvietimo paketas kuria malonią atmosferą. Pasijusite dar geriau įsigiję pasirinktinį oro kokybės paketą ar panoraminį stoglangį. „Audi SQ8 TDI“¹ yra didelis automobilis, todėl bagažinės talpa taip pat didelė. Jo praktinės pakrovimo ir iškrovimo funkcijos, tokios kaip pasirinktinė galinė sėdynė „plus“ ir bėgelių sistema su tvirtinimo komplektu, kasdienį gyvenimą padaro dar lengvesnį.

Audi SQ8

Papildoma pagalbinė sistema

Vairuodami naudokitės visais „Audi SQ8 TDI“¹ pagalbinių vairavimo sistemų⁵ privalumais. Pasirinktinai galima rinktis iš anksto sukonfigūruotus paketus, kurie yra prieinami kartu su atskiromis funkcijomis. Didžiausias siūlomas paslaugų paketas yra pagalbinių sistemų paketas „Plus“, sujungiantis tris – „Tour“, „City“ ir „Parking“ – pagalbinius paketus. Komplekte yra, pavyzdžiui, adaptyviojo vairavimo pagalbinė sistema, padedanti įsibėgėti, stabdyti, palaikyti greitį ir išlaikyti atstumą. Avarinis įspėjimas gali identifikuoti eismo dalyvius, artėjančius iš užpakalio. Susidarius kritinei situacijai užsidega įspėjamoji juosta duryse ir šviesos diodų indikatorius išoriniame veidrodyje. Durų atidarymo mechanizmas taip pat yra laikinai sustabdomas.

Audi SQ8

Ryškiai apšviestas

Standartiškai „Audi SQ8 TDI“¹ yra su šviesos diodų žibintais, užtikrinančiais į dieninį panašų apšvietimą ir tuo pačiu garantuojančiais didesnį saugumą. Pasirinktiniai yra matriciniai šviesos diodų žibintai su dinaminio apšvietimo funkcija ir dinaminiais indikatoriais. Progresyvus dizainas puikiai papildo sportišką „Audi SQ8 TDI“¹ įvaizdį, o inovatyvi technologija tiksliai apšviečia važiuojamąją kelio dalį neakindama kitų eismo dalyvių. Dinamiškai pateikiama šviesa ir dinaminis šviesos indikatorius suteikia geresnes matomumo sąlygas.

Audi SQ81
Mišrios degalų sąnaudos*: 7,8 l/100 km, mišri CO₂ emisija*: 204–205 g/km.
2
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ galima rasti www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.
3
„Amazon Alexa“ yra „Audi connect“ paslauga. Daugiau informacijos apie „Audi connect“ rasite www.audi.com/connect arba kreipkitės į savo „Audi“ partnerį. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Atkreipkite dėmesį, kad pagalbinės sistemos padeda vairuotojui tik vairavimo metu, kai atsižvelgiama į atitinkamos sistemos veikimo ribas. Atsakomybė ir būtinas atidumas vairuojant – vairuotojo pareiga.