SQ8 > Q8 > Pradžia
Audi SQ8 TDI

Audi SQ8

Sportinis automobilis, kupė ir miesto visureigis.
Audi SQ8.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 12,1–12,0 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 276–275 g/km

Progresyvus dizainas, galingi varikliai, nuolat veikianti visų varomųjų ratų sistema „quattro“ ir aukščiausio lygio patogumas visiems keleiviams – „Audi SQ8“, dinamiško didelės klasės kupė, emocingo sportinio automobilio ir miesto visureigio derinys. Plati standartinė informacinės pramoginės aparatūros pasiūla puikiai užbaigia šį paketą.

Dinaminio vairavimo pojūtis

Naujoviškos pakabos technologijos suteikia „Audi SQ8“ stabilią sportinę laikyseną kelyje bei didesnį vairavimo patogumą. Elektroninė sportinė pneumatinė pakaba automatiškai reguliuoja automobilio važiavimo aukštį. Visų varomųjų ratų vairavimo mechanizmas leidžia manevruoti lengviau ir mėgautis sportiškesniu važiavimu. Pasirenkami keraminiai stabdžiai užtikrina dar veiksmingesnį lėtėjimą, naudojami ilgai ir yra lengvi.

Side view Audi SQ8

Sportinis dizainas

Daugybė specialių S elementų perteikia sportinę „Audi SQ8“ išvaizdą. Galingą automobilio priekį pabrėžia visiškai dažytas S bamperis. Aštuonkampėse vieno rėmo grotelėse esančios dvigubos vertikalios grotelės sukausto dėmesį; laipsniškai suformuotos šoninės oro įsiurbimo grotelės pagamintos iš matinio juodos spalvos titano. Žvelgiant iš šono, automobilis išsiskiria dinaminėmis, kupė tipo linijomis. Specialūs S šoniniai slenksčiai ir standartiniai 21 colio ratai dar labiau pabrėžia sportinį „Audi SQ8“ charakterį. 23 colių ratai su raudonos spalvos stabdžių diskais yra pasirenkamasis variantas. Automobilio gale dominuoja horizontalių formų detalės su vientisa šviesos juosta, specialiu S difuzoriumi ir keturiais išmetamaisiais vamzdžiais.

Erdvus, elegantiškas, sportiškas

Itin daug erdvės visiems keleiviams suteikiantis „Audi SQ8“ pasižymi elegantišku vidaus dizainu su sportiniais akcentais – atsisėskite ant kontrastingai dygsniuotų sportinių sėdynių su S formos įspaudais. Galite rinktis sportines sėdynes „plus“, turinčias ne tik integruotus galvos atlošus ir sėdynės paaukštinimus, bet ir klimato kontrolės bei masažo funkcijas. Į standartinę įrangą įeina pedalai ir kojų atramos iš nerūdijančiojo plieno, taip pat oda aptrauktas daugiafunkcis „plus“ vairas su 3 stipinų dizainu. Pasirenkamasis aplinkos apšvietimo paketas kuria malonią atmosferą. Dėl įspūdingų matmenų „Audi SQ8“ bagažinė itin talpi. Praktinės pakrovimo ir iškrovimo funkcijos, pavyzdžiui, galinė keliavietė sėdynė „plus“ ir bėgelių sistema su tvirtinimo komplektu, palengvina kasdienį gyvenimą.

MMI system Audi SQ8

Intuityvus valdymas

„Audi SQ8“ pasirinktinai galima įdiegti MMI navigaciją „plus“ su MMI į lietimą reaguojančia informacine pramogine sistema. Informacinei pramoginei sistemai valdyti galite naudoti viršutinį iš dviejų spalvotų ekranų. Vairuodami galite patogiai valdyti MMI kasdienės kalbos komandomis. Taip pat galima integruoti „Amazon Alexa“ balso paslaugą². Įjunkite balso valdymą tiesiog ištardami „Sveika, „Audi“³ ir neatitraukę rankų nuo vairo sužinosite informaciją apie, pvz., orus, naujienas ar sporto įvykius. MMI navigacija „plus“ siūlo daugybę „Audi connect“ paslaugų⁴ vairuojant, pavyzdžiui, prisijungimą prie „Google Earth™“⁵ žemėlapių ir informaciją apie eismą realiuoju laiku „plus“⁶.

  • 1920x1080-audi-a8l-dealersearch-ASER_P_191019.jpg
    Atstovybių paieška
    Rasti dabar
  • 1920x1080-audi-sq8-light-2021_191007.jpg
    HD matriciniai LED priekiniai žibintai
1
eec-global-disclaimer
2
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. Turi būti nustatyta „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma sistemos kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
3
Numatoma, kad įjungti „Sveika, Audi“ bus galima tik automobiliuose, pagamintuose nuo 2020 metų 30 kalendorinės savaitės.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
6
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.