R8 Coupé V10 quattro > R8 > Pradžia
The new Audi R8 Coupé V10 quattro

Stulbinamas technologinės pažangos įsikūnijimas.
„Audi R8 Coupé V10 quattro“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 12,9 l/100km
Mišri CO2 emisija*: 294–293 g/km

Sportinės savybės, galingumas ir neprilygstamas dizainas: joks kitas modelis neįkūnija „Audi“ genų taip, kaip „Audi R8“. Jis apima viską, kas byloja apie pačią lenktynių ir „Audi“ prekių ženklo esmę. „Audi R8 Coupé V10 quattro“ – taip pats tikriausias „Audi“ pačia geriausia prasme.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AR8_181008.jpg
1920x1080_AR8_181008.jpg
  • Prikausto dėmesį: „Audi R8 Coupé V10 quattro“.

  • Vispusis įspūdis: charakteringo plokščio dizaino „Single-frame“ grotelės su korio struktūros grotelių intarpu.

  • Nepripažįstantis jokių kompromisų: išilginės įpjovos ant kapoto pabrėžia ikoninį „Audi Sport quattro“ dizainą.

  • „Audi exclusive“: panorėję galite pasirinkti norimą užrašą ar logotipą ant šoninių menčių.

  • Stiprioji pusė: griežtos „Audi R8 Coupé V10 quattro“ linijos pabrėžia automobilio dinamiškumą.

  • Didysis brolis: „Audi R8 LMS“ susilaukė didžiulės sėkmės lenktynių trasose visame pasaulyje.

  • Daugiau individualumo: „Audi exclusive“ paketas leidžia rinktis įvairių spalvų kombinacijų odos apdailą.

  • Orientuotas į jus: „Audi R8 Coupé V10 quattro“ prietaisų skydelis.

  • Galios valdymas: valdykite 7 laipsnių „S tronic“ transmisiją su dviguba sankaba naudodami ant vairo esančias perjungimo svirteles.

Sistemos galingumas

Galia

419

kW

(570 AG)

Didžiausias greitis

324

km/h

Įsibėgėjimas

3.4

s

nuo 0 iki 100 km/h

Mišrios degalų sąnaudos*: 12,9 l/100 km / mišri CO2 emisija*: 294–293 g/km

Važiuoklė: tikslumas iki paskutinės detalės

Lenktynėse svarbi ne tik galia, bet ir galimybė tiksliai išnaudoti ją ant kelio. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka važiuoklė: dvigubo aliuminio pakabos skersiniai valdo visus keturis „Audi R8“ ratus. Į standartinę „Audi R8“ komplektaciją įeina vairavimo dinamikos sistema „Audi drive select“, kuri apima keturis vairavimo režimus. „Audi“ pasižymi magnetine važiuokle, kuri leidžia amortizatorių sistemai kiekvieną milisekundę reguliuoti amortizatorius pagal jūsų važiavimo stilių ir kelio sąlygas.

O patobulinta vairavimo pagalbos sistema koreguoja jūsų vairavimą dar tiksliau bei užtikrina išskirtinai greitą reakciją į kelio sąlygas. Pasirinktinė dinaminė vairavimo sistema sureguliuoja posūkio kampą pagal jūsų greitį, kad būtų užtikrintas itin tikslus automobilio valdymas. Standartiniai perforuoti ir ventiliuojami plieniniai stabdžių diskai sumažina inerciją. Akį traukiančios banguotos linijos byloja apie „Audi“ pastangas perteikti lengvasvorės R8 konstrukcijos koncepciją kiekvienoje detalėje. Stabdžių trinkelės yra antracito spalvos, pasirinktinai galima užsisakyti raudonas.

Audi R8 Coupé V10 quattro frontview
Daugiau apie lenktynines savybes

Dizainas: tobulos linijos

Sukurtas pirmauti: naujasis „Audi R8“ pasižymi sportiniais dizaino elementais, kurie paremti ilgamete „Audi“ lenktynių patirtimi: arčiau automobilio priekio įrengta keleivio vieta, išraiškingomis ratų arkomis ir charakteringu difuzoriumi.

Gilios horizontalios linijos vizualiai gerokai praplatina automobilio priekį ir suteikia „Audi R8“ tvirtos stovėsenos bei pabrėžia sportišką prigimtį. Šonai išsiskiria charakteringomis mentėmis, o automobilio gale per visą plotį įrengtos oro išleidimo grotelės ir nauji ovalo formos išmetamieji vamzdžiai taria svarų paskutinį žodį. Vietoje standartinių 19 col. ratlankių galima rinktis patobulintos konstrukcijos 20 col. 5 Vs ratlankius (galimi trys skirtingi jų paviršiaus variantai).

Rearview Audi R8 Coupé V10 quattro
Daugiau apie automobilio kėbulą

„Audi“ virtualusis prietaisų skydelis: visa svarbiausia informacija prieš akis

Automobilio saloną pritaikyti taip, kad vairuotojas galėtų kiek įmanoma labiau susitelkti į kelią, leidžia ir skaitmeninė įranga, kuri apima standartinę MMI navigaciją „plus“ ir „Audi“ virtualųjį prietaisų skydelį. Plačiame 12,3 col. įstrižainės ekrane akcentuojamas tachometro rodinys. Aplink jį išdėstyti kitų verčių rodmenys: sukimo momentas, gravitacija, važiuojamo rato laikai, variklio ir transmisijos alyvos temperatūros ir padangų slėgis bei temperatūra. MMI operacinė sistema veikia suderintai su išmaniąja kalbos atpažinimo funkcija, tad faktiškai gali būti valdoma nenuimant rankų nuo vairo.

Audi virtual cockpit

Individualizavimas: pagal jūsų stilių

Dalyvaukite kuriant jūsų „Audi R8“ išorės dizainą – pasirinkę „Audi exclusive“ paketą išorės apdailą galėsite pasirinkti pagal savo asmeninius pageidavimus. Siūloma rinktis iš penkių kėbulo spalvų ir individualių apdailos variantų, kurie suteiks šoninėms mentėms kontrastingos išvaizdos. Be to, panorėję galėsite pasinaudoti galimybe paženklinti savąjį „Audi R8“ pasirinktais logotipais ir užrašais.

Audi exclusive Sideblades