Naujasis R8 > R8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg

Naujasis R8

Karštesnis nei kada nors anksčiau.
Naujasis Audi R8.

Nesvarbu, iš kurios perspektyvos Jūs vertinsite naująjį Audi R8: šis išskirtinai galingas sportinis automobilis vienija savyje tikrąją estetiką su kvapą gniaužiančia galia. Naujasis Audi R8 kiekvienoje kelionėje demonstruoja, kad sukoncentruota galia puikiai suderinama su elegancija. Po visapusiško atnaujinimo sportinis superautomobilis dėl patobulintų važiuoklės komponentų stebina dinamiškesniu valdomumu. O dėl jo išskirtinio eksterjero dizaino joks kitas Audi modelis nėra toks artimas lenktynėms, kaip Audi R8.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Aštresnis naujojo Audi R8 modelio charakteris matomas plika akimi. „Singleframe“ grotelės yra dar platesnės ir plokštesnės.

  • Išskirtinai galingas sportinis Audi R8 automobilis sukurtas maksimaliai dinamikai praktiškai visuose techniniuose aspektuose.

  • Šis išskirtinai galingas sportinis automobilis vienija savyje tikrąją estetiką su kvapą gniaužiančia galia.

  • Važiuoklės patobulinimas užtikrino daugiau stabilumo ir tikslumo.

  • R8 Spyder turi lengvą minkštą sudedamą stogą, kuriam suteikia formą dvi briaunos. Jos įtempia medžiagą taip, kad ji, kaip ir didelis sudedamo stogo dėžės dangtis iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko, derėtų prie šio išskirtinai galingo sportinio automobilio.

  • Naujasis Audi R8 bazinėje komplektacijoje aprūpintas 19 colių ratais. Pasirinktinai tiekiami ypatingai lengvi 20 colių ratai su frezuotais penkių V formos stipinų „Dynamic“ dizaino ratlankiais ir naujomis vasarinėmis sportinėmis padangomis, kurie užtikrina dar tikslesnį valdomumą.

  • Grotelės užima visą plotį, difuzorius praplėstas aukštyn. Variklio skyriuje oro filtras sumontuotas po naujuoju trijų dalių dangčiu, kurį galima rinktis, pagamintą iš plastiko arba anglies pluošto.

  • Valdymo elementai visikai orientuoti į vairuotoją. Pastarasis gali valdyti visas svarbias funkcijas, naudodamas daugiafunkcius ir periferinius mygtukus ant vairo, neatitraukdamas savo rankų nuo vairo ir nenukreipdamas žvilgsnio nuo kelio.

  • Vairuotojas ir priekinis keleivis patogiai sėdi žemai sumontuotose sportinėse sėdynėse. Jos aptrauktos oda ir „Alcantara“. Alternatyviai Audi siūlo R8 kaušo formos sėdynes. Jos yra labiau kontūruotos, nulenkiamos ir iš dalies nustatomos elektra.

Aštrus tikslumas

Važiuoklės patobulinimas užtikrino daugiau stabilumo ir tikslumo. Tiek pasirinktinės dinaminės vairavimo sistemos, tiek elektromechaninės vairavimo sistemos vairo stiprintuvo veikimas buvo suderintas iš naujo: vairavimo sistemos reakcija ir kelio dangos atsakas tapo dar tikslesni visame greičio diapazone.

Driving dynamics
Daugiau apie važiavimo dinamiką

Lengvasvorė konstrukcija

Geriausia Audi R8 svorio reikšmė pasiekta dėl daugiamedžiaginės „Audi Space Frame“ (ASF) konstrukcijos. Joje kombinuojamos konstrukcinės dalys iš aliuminio ir integruoto į struktūrą anglies pluoštu sustiprinto plastiko. Priekinės ašies stabilizatorius pasirinktinai taip pat pagamintas iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko ir aliuminio bei sumažina naujojo Audi R8 masę dar dviem kilogramais.

Top value in the weight

Pažangi apšvietimo technologija

Audi R8 bazinėje komplektacijoje aprūpintas šviesos diodų priekiniais žibintais ir dinaminėmis posūkių šviesomis gale. Pasirinktinai tiekiamos lazerinės nukreiptos šviesos, skirtos tolimosioms šviesoms, kartu su dinaminėmis posūkių šviesomis priekyje. Lazerinės nukreiptos šviesos, važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, papildo šviesos diodų tolimąsias šviesas ir dėl savo didelio nuotolio suteikia vairuotojui geresnio matomumo privalumą. Išmanioji kamerų sensorika atpažįsta kitus eismo dalyvius ir atitinkamai pritemdo zonas.

Progressive lighting technology

Funkcionalu: interjeras

Naujasis Audi R8 veidas taip pat apima į vairuotoją sufokusuotą interjerą. Čia naudojamos naujos spalvos „Pastel silver“ su „Rock gray“ spalvos kontrastinėmis siūlėmis, „Palino brown“ su „Steel gray“ siūlėmis ir „Black“ su „Utopia blue“ siūlėmis.

Interior design

Valdymo koncepcija bei informacija ir pramogos

Vairuotojo vietoje dėmesys sutelkiamas į svarbiausią: į vairuotoją. Variklio užvedimo, važiavimo dinamikos, variklio garso, informacijos ir pramogų bei pavarų perjungimo funkcijos gali būti nustatomos, naudojant „R8 performance“ oda aptrauktą vairą. Inovacinis virtualus Audi prietaisų skydelis taip pat sufokusuotas į vairuotoją. 12,3 colio dydžio TFT ekrane aukšto kontrasto tekstu ir grafika ryškiai rodoma daugybė svarbios informacijos. Vairuotojas gali rinktis iš trijų vaizdavimo režimų. „Performance“ vaizde visos indikacijos, pavyzdžiui, sukimo momento, galios, alyvos ir padangų temperatūros, pagreičių arba lenktynių trasos rato įveikimo laiko, sugrupuotos aplik tachometrą.

Operating concept & Infotainment
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Sukurtas stebinti.

„R8 visais atžvilgiais užima Audi markei ypatingą poziciją“ (Michael-Julius Renz, vykdantysis „Audi Sport GmbH“ direktorius). Naujasis Audi R8 vienija įspūdingą galią, sportišką eleganciją ir beribės laisvės žavesį.

Der neue Audi R8